Још једна партија подржава Студентску листу ... ко остане тај је Вучићев удбаш

Poruka
21.599

Da li će odluka ZLF-a uticati na ostale opozicione partije po pitanju stava o studentskoj listi?​

“Već utiče, stvara se dodatni pritisak jer je do sada DS samo dala bezuslovnu podršku i Kreni-promeni kao vanparlamentarni pokret, ali i sada sa ZLF-om. Pogotovo ako ta odluka ostane i nakon leta, stvara se dodatni pritisak da se opozicione stranke izjasne da li se povlače iz izborne trke. S druge strane, remeti i proces koji je već počeo - stvaranje jedne opozicione kolone, gde je jedno vreme bio utisak da se ide ka tome da svi sednu za jedan sto i da imamo još jednu opozicionu kolonu pored ove desne, gde je Miloš Jovanović već rekao da oni idu sami. Ovde je izgledalo da su oni svi na istoj strani, ali sada se ponovo stvara neka vrsta promene”, objašnjava politički konsultant.


За сада отворено режимску удбашку опозицију чине Милош Ј. и Несторовић који је отерао све своје сараднике.
Видећемо ко им се још придружити.
 
За сада отворено режимску удбашку опозицију чине Милош Ј. и Несторовић који је отерао све своје сараднике.
shvataš li da Nestorović propagira sve suprotno od studentskih pozdrava i želja?
 

Da li će odluka ZLF-a uticati na ostale opozicione partije po pitanju stava o studentskoj listi?​

“Već utiče, stvara se dodatni pritisak jer je do sada DS samo dala bezuslovnu podršku i Kreni-promeni kao vanparlamentarni pokret, ali i sada sa ZLF-om. Pogotovo ako ta odluka ostane i nakon leta, stvara se dodatni pritisak da se opozicione stranke izjasne da li se povlače iz izborne trke. S druge strane, remeti i proces koji je već počeo - stvaranje jedne opozicione kolone, gde je jedno vreme bio utisak da se ide ka tome da svi sednu za jedan sto i da imamo još jednu opozicionu kolonu pored ove desne, gde je Miloš Jovanović već rekao da oni idu sami. Ovde je izgledalo da su oni svi na istoj strani, ali sada se ponovo stvara neka vrsta promene”, objašnjava politički konsultant.


За сада отворено режимску удбашку опозицију чине Милош Ј. и Несторовић који је отерао све своје сараднике.
Видећемо ко им се још придружити.
A Grbović i Slobodni građani? :think:
 

Da li će odluka ZLF-a uticati na ostale opozicione partije po pitanju stava o studentskoj listi?​

“Već utiče, stvara se dodatni pritisak jer je do sada DS samo dala bezuslovnu podršku i Kreni-promeni kao vanparlamentarni pokret, ali i sada sa ZLF-om. Pogotovo ako ta odluka ostane i nakon leta, stvara se dodatni pritisak da se opozicione stranke izjasne da li se povlače iz izborne trke. S druge strane, remeti i proces koji je već počeo - stvaranje jedne opozicione kolone, gde je jedno vreme bio utisak da se ide ka tome da svi sednu za jedan sto i da imamo još jednu opozicionu kolonu pored ove desne, gde je Miloš Jovanović već rekao da oni idu sami. Ovde je izgledalo da su oni svi na istoj strani, ali sada se ponovo stvara neka vrsta promene”, objašnjava politički konsultant.


За сада отворено режимску удбашку опозицију чине Милош Ј. и Несторовић који је отерао све своје сараднике.
Видећемо ко им се још придружити.

Samo napred, učlani se u Zeleno-levi front, čekaju te da pravite dženazu sa ''majkama Srebrenice''.
 
shvataš li da Nestorović propagira sve suprotno od studentskih pozdrava i želja?

Da propagira suprotno od studenata, on bi išao sa studentima, pomogao da dođe do promena i onda u uređenom demokratskom sistemu zastupao svoju politiku.

Ovako propagira samo Vučićevu politiku. Izigrava lažnog opozicionog bota.
 
Da propagira suprotno od studenata, on bi išao sa studentima, pomogao da dođe do promena i onda u uređenom demokratskom sistemu zastupao svoju politiku.
Čime insinuiraš da to sada ne može da radi "pod Vučićem"?
Ovako propagira samo Vučićevu politiku. Izigrava lažnog opozicionog bota.
I ako je ovo sve jasno, zašto ga studentarija ne išutira u dupe?
 
Da propagira suprotno od studenata, on bi išao sa studentima, pomogao da dođe do promena i onda u uređenom demokratskom sistemu zastupao svoju politiku.

Ovako propagira samo Vučićevu politiku. Izigrava lažnog opozicionog bota.
Ma stvarno? Da prvo dovede na vlast tvoj LDP 2.0 pa da onda vi određujete ko može da se kandiduje?
 
Ma stvarno? Da prvo dovede na vlast tvoj LDP 2.0 pa da onda vi određujete ko može da se kandiduje?
ма шатро приче, само да скинемо овог а после ћемо неке идеолошке изборе.
и што је најгоре матори људи верују у те бајке
 
ма шатро приче, само да скинемо овог а после ћемо неке идеолошке изборе.
и што је најгоре матори људи верују у те бајке
U to može da veruje samo neko sa pola mozga, tj čak ni to, jedino “bivši” titoisti dresirani da se bore protiv “velikosrpskog hegemonizma” uopšte mogu da se prave da veruju u tako nešto.
 

Da li će odluka ZLF-a uticati na ostale opozicione partije po pitanju stava o studentskoj listi?​

“Već utiče, stvara se dodatni pritisak jer je do sada DS samo dala bezuslovnu podršku i Kreni-promeni kao vanparlamentarni pokret, ali i sada sa ZLF-om. Pogotovo ako ta odluka ostane i nakon leta, stvara se dodatni pritisak da se opozicione stranke izjasne da li se povlače iz izborne trke. S druge strane, remeti i proces koji je već počeo - stvaranje jedne opozicione kolone, gde je jedno vreme bio utisak da se ide ka tome da svi sednu za jedan sto i da imamo još jednu opozicionu kolonu pored ove desne, gde je Miloš Jovanović već rekao da oni idu sami. Ovde je izgledalo da su oni svi na istoj strani, ali sada se ponovo stvara neka vrsta promene”, objašnjava politički konsultant.


За сада отворено режимску удбашку опозицију чине Милош Ј. и Несторовић који је отерао све своје сараднике.
Видећемо ко им се још придружити.
A da li su vam se pokorili i oni Slobodni građani?
 
Da propagira suprotno od studenata, on bi išao sa studentima, pomogao da dođe do promena i onda u uređenom demokratskom sistemu zastupao svoju politiku.

Ovako propagira samo Vučićevu politiku. Izigrava lažnog opozicionog bota.
Ne razumem se nimalo u Balkanski lonac , ali ti je lepo rekao onaj "seljak forumaš "kad su bili Beogradski izbori : " koja zemlja nije dala Nestoru da podrzi opoziciju ".
"Pročitali " su oni tamo sve ko je kakav i ko će biti kakav .
Stoga , druže put pod noge pa u Beč pa vidi sa njima i pitaj .

A povedi i @Гамбино
 
Poslednja izmena:
U to može da veruje samo neko sa pola mozga, tj čak ni to, jedino “bivši” titoisti dresirani da se bore protiv “velikosrpskog hegemonizma” uopšte mogu da se prave da veruju u tako nešto.
ја мислим да и млади верују у то.
јер сам и ја веровао у ДОС - овску причу а неке политичке партије су бар имале и неку идеологију и програм.
ови немају ништа, ако победе па коме се силази са фотеље?
Ломпар је љотићевац двераш поштовалац Коштунице и он ће са овим вечитим студентом зулуфом или са динком сабахудином који ће добро да се зеза по црквама.
све су то приче да привуку што већи спектар бирача а кад заседну ма ко ебе бираче.
 
I lompar reče da je bolje da stud lista ima i levo i desno i sve, pre neki dan
Ломпар је удбаш, наравно да му је битно да идемо у 5 колона, али Мађари су нам показали да је то лош потез.
 
Ne razumem se nimalo u Balkanski lonac , ali ti je lepo rekao onaj "seljak forumaš "kad su bili Beogradski izbori : " koja zemlja nije dala Nestoru da podrzi opoziciju ".
"Pročitali " su oni tamo sve ko je kakav i ko će biti kakav .
Stoga , druže put pod noge pa u Beč pa vidi sa njima .
A povedi i @Гамбино
Опет шупље приче да неке стране силе неким партијама бране нешто, а ствар је проста, удбашка партија Несторовића глуми опозицију.
 
Ломпар је удбаш, наравно да му је битно да идемо у 5 колона, али Мађари су нам показали да је то лош потез.
uuu sto si lazov.pa lompar i cvjetin su bukvalno prvi poceli da pricaju da je najbolje jedna studentska lista.Lompar to prica bukvalno od starta i prica to uvek gde se pojavi
 
ја мислим да и млади верују у то.
јер сам и ја веровао у ДОС - овску причу а неке политичке партије су бар имале и неку идеологију и програм.
ови немају ништа, ако победе па коме се силази са фотеље?
Ломпар је љотићевац двераш поштовалац Коштунице и он ће са овим вечитим студентом зулуфом или са динком сабахудином који ће добро да се зеза по црквама.
све су то приче да привуку што већи спектар бирача а кад заседну ма ко ебе бираче.
I u tim godinama ljudi tačno znaju u šta treba da veruju, i začas proveruju u ono u šta hoće da veruju.
 
I lompar reče da je bolje da stud lista ima i levo i desno i sve, pre neki dan
na jednoj listi levo i desno dal je realno da to ne kapiras..a sta bi ti hteo pro eu studentsku listu?pa eto ti djilas onda sta ce ti studenti.pa bi od njih svako osvoijo po 1.1% samo sto studenti nisu budale..dakle da ti pojasnim.lompar kaze jedna lista-brojevi:1,3,5,7...pro eu.a brojevi:2,4,6,8 nacionalni.jel kapiras sad?dakle jedna lista
 
rekao nestorovic da studenti ne treba da izadju na izbore ali mogu da budu kontrolori tako bi bili korisni..a studenti bukvalno 20x vise podrske od nestorovica..nestor treba da cuva kutije..sta pricate o njemu.raspali se totalno najblizi saradnik ga optuzuje da radi za udbu.mi su zavrsili...ovaj prica o vanzemaljcima, ljepojevic pricao kako je elon mask iz rep.srpske..totalni retardi
 

Back
Top