Još jedna država povukla priznanje Kosova


U velikoj si zabludi. Svi ti sto si nabrojao jesu lopurde, ali takvih lopova ima svuda,ima ih i u zapadnom svetu pa opet taj zapadni svet je bogatiji nego mi. Zapitaj se zasto.Ja znam zasto, zato sto pljackaju nas i veci deo sveta. mI BI IZDRZALI NASE LOPOVE JER ONI to sto ukradu dobar deo ovde potrose i ovde obrcu, dok zapadnjaci sve sto nam ukradu to iznesu odavde.No to su spanska sela za tebe i vecinu ljudi, ne razumes ti to.Ti kao i mnogi ljudi gledas u tv, citas novine i mislis da nesto znas.
 
U velikoj si zabludi. Svi ti sto si nabrojao jesu lopurde, ali takvih lopova ima svuda,ima ih i u zapadnom svetu pa opet taj zapadni svet je bogatiji nego mi. Zapitaj se zasto.Ja znam zasto, zato sto pljackaju nas i veci deo sveta. mI BI IZDRZALI NASE LOPOVE JER ONI to sto ukradu dobar deo ovde potrose i ovde obrcu, dok zapadnjaci sve sto nam ukradu to iznesu odavde.No to su spanska sela za tebe i vecinu ljudi, ne razumes ti to.Ti kao i mnogi ljudi gledas u tv, citas novine i mislis da nesto znas.
znači, NAŠI LOPOVI su manji lopovi u odnosu na zapadne lopove...oni ovde kradu, pa i ovde troše...to se zove patriotizam...vidi, nisam to znao...baš me nasmeja
 
Ko se zeza? HM?!
NAURU je primer male ali ponosne zemlje, od 12 plemena!
...
Mogla bi i ponosna CRNOGORSKA PLEMENA da povuku priznanje!
....
VASOJEVIĆI KADA ĆETE POVUĆI PRIZNANJE AP KiM????

Mislio sam da su pleme Vasojevići iznad Crne Gore i po teriorijalnoj rasprostranjenosti i po protološkoj osnovi i po geneološkoj dubini ...
 
sad je 98 od 193 clanica UN priznaje. ispod 100. ili 50,78% drzava UN. kada bi dosli na 96 zemalja to je vec 49,74% i to je skroz druga dimenzija.
pa mi sad koristimo americku strategiju. NAURU, TONGA-TONGA, ST.KITS AND NAVIS, A BRE MILOS ISLAND........... GLASOVI sa ukupno 200 000 stanovnika, VREDE KOLIKO I KINESKI , INDIJSKI, INDONEZIJSKI, BRAZILSKI, EGIPATSKI, RUSKI.....GLASOVI.....sa 3 milijarde stanovnika, .

Sad je valjda jasno zasto Amerika usitnjava drzave po svetu i zasto joj je potrebna, naprimer, jedna crna gora u NATO.
Da je SFRJ ostala i usla u NATO ameri bi imali samo 1 glas vise iz Jugoslavije................OVAKO CE IMATI 8 GLASOVA VISE...........KADA SE U UN BUDE GLASALO ZA SLANJE "PLAVIH SLEMOVA" U RUSIJU I EV. VOJNA INTERVENCIJA UN (NATO) NA RUSIJU.
 

Back
Top