eremita
Zaslužan član
- Poruka
- 117.177
Управо је радио-Фокусу јавио адвокат ухапшеног Вучуревића - Светозар Вујачић да је Виши суд у Шапцу ДОНЕО СЛЕДЕЋУ ПРЕСУДУ:
ДА СУ ИСПУЊЕНИ СВИ УСЛОВИ ЗА ИЗРУЧЕЊЕ ВУЧУРЕВИЋА ХРВАТСКОЈ!!!
И док народ кука о томе да ли је Тома узео или није воду или причест или храну - СТОКА НА ВЛАСТИ ОБАВЉА У КОНТИНУИТЕТУ ПРЉАВ КВИСЛИНШКИ ПОСАО... немам речи!!!


ДА СУ ИСПУЊЕНИ СВИ УСЛОВИ ЗА ИЗРУЧЕЊЕ ВУЧУРЕВИЋА ХРВАТСКОЈ!!!
И док народ кука о томе да ли је Тома узео или није воду или причест или храну - СТОКА НА ВЛАСТИ ОБАВЉА У КОНТИНУИТЕТУ ПРЉАВ КВИСЛИНШКИ ПОСАО... немам речи!!!



Pa ne znam o cemu je rec tacno, ali znam da vecito u tom Sabcu nesto uzas, neki skandali, nevaspitanje, nedolicno i tako.
