Jos jedna bomba za "izdajnika"

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Ne znam koliko ste upoznati sa ovim slucajem, ja nisam imao pojma i malo sam istrazivao. Znaci ovaj novinar je Srbin izdajnik koji pokusava da "blati" recimo Milorada Dodika. Ovakvih slucajeva takodje ima na Kosovu, kada se novinaru ili Srbinu uopste preti bacanjem bombe u dvoriste, ili paljenjem auta ili... jer ne radi za "srpsku stvar" vec pokusava da misli svojom glavom. doduse slicno se desavalo i po Srbiji, ali to tamo ne upada toliko u oci kao u BiH ili Kosovu.

PORODICA NOVINARA FTV POBEGLA IZ BANJALUKE

(12)
Nedelja, 16. Januar, 2011.| Autor:


SARAJEVO - Porodica novinara Federalne TV Slobodana Vaskovića zbog opasnosti od fizičke likvidacije napustila je Banjuluku i BiH na neodređeno vreme, javila je FTV.

Iako mu je savetovano da i on napusti BiH, Vasković je odlučio da ostane i nastavi rad u političkom magazinu "60 minuta" Federalne TV.

FTV ističe da je porodica njihovog kolege morala da napusti BiH zbog medijske hajke koja danima dolazi iz Republike Srpske. .

MUP RS, bez obzira na službeni zahtev Federalne TV od pre pet dana , kada je zatratraženo da osiguraju imovinu i život Vaskovića i članova njegove porodicei, do danas je ostao nem, javlja FTV.

http://www.kurir-info.rs/vesti/porodica-novinara-ftv-pobegla-iz-banjaluke-69920.php
 
Ne znam koliko ste upoznati sa ovim slucajem, ja nisam imao pojma i malo sam istrazivao. Znaci ovaj novinar je Srbin izdajnik koji pokusava da "blati" recimo Milorada Dodika. Ovakvih slucajeva takodje ima na Kosovu, kada se novinaru ili Srbinu uopste preti bacanjem bombe u dvoriste, ili paljenjem auta ili... jer ne radi za "srpsku stvar" vec pokusava da misli svojom glavom. doduse slicno se desavalo i po Srbiji, ali to tamo ne upada toliko u oci kao u BiH ili Kosovu.



http://www.kurir-info.rs/vesti/porodica-novinara-ftv-pobegla-iz-banjaluke-69920.php

A sto ne optvaras teme o stotinama ubijenih svedoka od strane tacija i haradinaja na Kosmetu,nego to cak i negiras a usput kao glumis finocu?
 
[Ne_Vazim_Se];16542911:
... fala ku*cu da braca preko Drine nisu cave ko mi ovde pa da dopuste da im se razne Sonje Liht, Kandicke i ostale spodobe shetaju po zemlji...

[Ne_Vazim_Se];16542842:
Ma ne, uopshte nije izdajnik, samo radi za balije. :roll:

[Ne_Vazim_Se];16542896:
... i treba da pobegne iz RS, neka ide kod njih kad ga oni placaju... smrad.

Uobicajeno divljeni prema onima preko Drine od ovih koji su sa ove strane Drine, i koji na srecu nemaju mooda za nesto slicno prema domacim "izdajnicima". Ne preostaje im nista drugo do divljenja.
 
Posto je siptarsko drustvo olicenje demokratije u kojem je razlicitost misljenja sasvim normalna stvar, ja predlazem da ti siptar,napises jedan tekst, kojim NECES optuziti Tacija, nego ces samo izraziti sumnju i javno postaviti pitanje da li je Dik Marti u pravu sto optuzuje Tacija, i taj komentar potpisati svojim imenom i prezimenom.
Cisto da vidimo koliko ce sati proci dok ne dozivis saobracajnu nesrecu sa smrtnim posledicama.......
A u Srbiji radi na desetine novinara koji nikad nista nisu lepo napisali o Srbima, pa im dlaka s glave ne fali.
Da ne pricam o raznim Biserko babama...
Zato, mars siptaru u svoj valov.
Olicenje bezobrazluka i licemerja je postaviti tako temu, u kojoj nonstop i stalno pokusavas da izvrgnes ruglu samo Srpski narod, dok se mnogo gore stvari dogadjaju u "tvom"(pravno ipak jos uvek MOM) dvoristu.
SRAM TE BILO!
 
Poslednja izmena:
A sto ti ne otovoris temu o jednom ubijenom svedoku od strane Thacija ili Haradinaja? Ali da ne bude rekla kazala, nego dokumentovano, a link ka presudi za to ubistvo bi bio pozeljan.

Мислиш у'апсио ЕУЛЕХ,
А окупациони "Суд" осудио ???

Ја помислио да је ово озбиљна тема, а кад оно шала-забава ....
 

Back
Top