Jos jedan sizofrenicar u LDP-u (malo li ih je vec?!)

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
VOLI ČEDU, MRZI GEJEVE

(14)
Četvrtak, 24. Februar, 2011.| Autor: Saša M. Stajić
Dr Aleksandar Ljuboja iz Majdanpeka, iako simpatizer LDP, otvoreno napada homoseksualce na Fejsbuku, a bio je i na antigej mitingu

46763.jpg


BEOGRAD - Ako ste mislili da nije moguće biti na listi LDP i mrzeti homoseksualce, grdno se varate!

Aleksandar Ljuboja, 28-godišnji doktor medicine iz Majdanpeka, pre nekoliko dana je kao kandidat s liste LDP osvojio najviše glasova u izboru za Savet mesne zajednice u tom gradu, ubedljivo pobedivši 128 protivnika iz svih stranaka sa osvojenih 28 odsto glasova.

Ono što LDP, međutim, ne zna jeste da ovaj doktor baš ne voli homoseksualce, da ih otvoreno napada na Fejsbuku i da je 10. oktobra prošle godine čak bio na beogradskim ulicama, među nekoliko hiljada protivnika gej parade!

Ljuboja se ne libi da homofobične stavove podeli sa istomišljenicima na Fejsbuku.

Četvrtog jula prošle godine na temi „Homoseksualizam je bolest“, u okviru grupe „Imati partnera suprotnog pola je prirodno i normalno, ostalo je bolest!!!“ (čiji je i moderator), pisao je da „ljudi nisu životinje da postupaju po nagonu, već imaju razum“.

Ljuboja je i veliki monarhista, veoma poštuje porodicu Karađorđević.

- I Marko Vidojković je prijatelj Karađorđevića, pa je opet u LDP! - kaže na kraju dr Ljuboja.






Ljuboja: U LDP znaju za moje stavove!

Aleksandar Ljuboja u izjavi za Kurir ostaje pri tezi da su homoseksualci bolesni.

- O mojim stavovima su obavešteni eldepeovci u Majdanpeku, ali nisam imao prilike da o tome razgovaram s Jovanovićem, koji mi je čestitao pobedu - ističe Ljuboja. Na pitanje da li je tačno da je bio među protivnicima gej parade na mitingu u Beogradu, kaže da se tamo „slučajno našao“.

- Svako ima pravo na svoj stav. Ne mrzim nikoga, ali homoseksualizam je bolest! O tome imate u knjizi psihologa Jovana Marića, koja je udžbenik na Medicinskom fakultetu - kaže on na pitanje kako nije upoznat s činjenicom da je Svetska zdravstvena organizacija skinula homoseksualizam s liste bolesti.

LDP: Osuđujemo!

U LDP nam je juče rečeno da su ih stavovi dr Ljuboje iznenadili.

- Stav Ljuboje je potpuno suprotan onome što mi zastupamo i zato osuđujemo ovakve istupe - kažu u LDP, u kojem nisu želeli da odgovore na pitanje da li će preispitati odluku da Ljuboju učlane u svoju stranku.

Obrisao tragove!

Tri sata posle izjave Kuriru, Ljubojinih homofobnih stavova na Fejsbuku više nije bilo! Da li ga je LDP „lupio po prstima“ ili je shvatio da tolika iskrenost samo može da mu šteti, tek na Fejsu više nema grupe „Imati partnera suprotnog pola je prirodno i normalno, ostalo je bolest!!!“, koja je imala 1.601 člana.
 
Ako SNS može da osudjuje nasilje protiv učesnika gej parade, što to isto zamerati LDP...uostalom, videli smo da postoje i drugačiji stavovi....a na pitanje šta nekome treba "glupiranje sa LDP", odgovorila bih: šta bilo kom mladom čoveku u ovoj zemlji treba bilo kakvo glupiranje u bilo kojoj političkoj stranci....ili mislite da su naprednjaci, demokrate, radikali i ostali bolji od LDP?
Ako to mislite, onda ste politički idioti.....:lol:
 
Ako SNS može da osudjuje nasilje protiv učesnika gej parade, što to isto zamerati LDP...uostalom, videli smo da postoje i drugačiji stavovi....a na pitanje šta nekome treba "glupiranje sa LDP", odgovorila bih: šta bilo kom mladom čoveku u ovoj zemlji treba bilo kakvo glupiranje u bilo kojoj političkoj stranci....ili mislite da su naprednjaci, demokrate, radikali i ostali bolji od LDP?
Ako to mislite, onda ste politički idioti.....:lol:

Не бих ја ЛДП трпао у исти кош са СРС ....

Никако ....

А са осталима .... Како се коме свиди ....
 
Šteta da ga ****** zakonodavci izbace iz struke zbog homofobije.

„Imati partnera suprotnog pola je prirodno i normalno, ostalo je bolest!!!“ (čiji je i moderator), pisao je da „ljudi nisu životinje da postupaju po nagonu, već imaju razum“.

dakle nagon je neprirodan i nenormalan, a razum prirodan i normalan. to nije homofobija to je neko ko je beskrajno glup.
 
****** imaju nagon za produženjem vrste?Rekao bih da si imao raspale pedere za nastavnike i profesore i da su te usmerili da gađaš u kontejner.Open your mind,women are all around you.

a ti ocigledno nisi imao nikakve nastavnike i profesore, pa makar bili i ****** naucili bi te necemu. svaki put kad neko stavi kondom ili uzme sredstvo za kontracepciju, a ti im onda idi drobi nad glavom kako su neprirodni i bolesni jer upraznjavaju seks bez konacnog cilja, zbog cega i postoji seksualna zelja.
 
a ti ocigledno nisi imao nikakve nastavnike i profesore, pa makar bili i ****** naucili bi te necemu. svaki put kad neko stavi kond om ili uzme sredstvo za kontracepciju, a ti im onda idi drobi nad glavom kako su neprirodni i bolesni jer upraznjavaju seks bez konacnog cilja, zbog cega i postoji seksualna zelja.
BIOS im je crkao pri rođenju i treba da ga reprogramiraju dok je vreme (najbolje negde u inostranstvu u afrčkim državama,recimo).Ovo što si napisao je zamena teza.
 

Back
Top