ЈОШ ЈЕДАН РАЗЛОГ ДА НЕ ИДЕТЕ НА ЛЕТОВАЊЕ У ЦРНУ ГОРУ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/330087/Albanski-policajci-na-crnogorskom-primorju-tokom-sezone
Albanski policajci na crnogorskom primorju tokom sezone

Policajci iz Albanije biće angažovani na crnogorskom primorju za vreme turističke sezone, predviđeno je protokolom o saradnji koji su danas u Skadru potpisali direktori policija dve države Božidar Vuksanović i Hisni Burgaj.
254257_budva-foto02-beta-zvonimir-barisin_f.jpg
Protokol će, kako je saopšteno u Podgorici, omogućiti zajedničke patrole na crnogorskom primorju u cilju jačanja bezbednosti i javnog reda, odnosno prevencije kriminalnih aktivnosti međunarodnog karaktera.

Uprava policije Crne Gore ranije je takve sporazume potpisala sa policijama Srbije i Hrvatske.

Vuksanović je, kako je saopšteno iz crnogorske policije, kazao da je Crna Gora bezbedna turističke destinacija.

- Bezbedno odvijanje turističke sezone, kroz odlučnu borbu protiv svih oblika kriminala, kao i osećaj sigurnosti kod svih građana da su tokom odmoru u Crnoj Gori bezbedni, kao kod svoje kuće, predstavlja naš osnovni cilj - istakao je on.
:per::per::per:
Ал су се ови слизали....па то је страшно...
А Црногорци нека очекују
многобројне туристе из Албаније.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/330087/Albanski-policajci-na-crnogorskom-primorju-tokom-sezone
Albanski policajci na crnogorskom primorju tokom sezone

Policajci iz Albanije biće angažovani na crnogorskom primorju za vreme turističke sezone, predviđeno je protokolom o saradnji koji su danas u Skadru potpisali direktori policija dve države Božidar Vuksanović i Hisni Burgaj.
254257_budva-foto02-beta-zvonimir-barisin_f.jpg
Protokol će, kako je saopšteno u Podgorici, omogućiti zajedničke patrole na crnogorskom primorju u cilju jačanja bezbednosti i javnog reda, odnosno prevencije kriminalnih aktivnosti međunarodnog karaktera.

Uprava policije Crne Gore ranije je takve sporazume potpisala sa policijama Srbije i Hrvatske.

Vuksanović je, kako je saopšteno iz crnogorske policije, kazao da je Crna Gora bezbedna turističke destinacija.

- Bezbedno odvijanje turističke sezone, kroz odlučnu borbu protiv svih oblika kriminala, kao i osećaj sigurnosti kod svih građana da su tokom odmoru u Crnoj Gori bezbedni, kao kod svoje kuće, predstavlja naš osnovni cilj - istakao je on.
:per::per::per:
Ал су се ови слизали....па то је страшно...
А Црногорци нека очекују
многобројне туристе из Албаније.
Ne vidim nijedan razlog zasto ne bi isao na letovanje u CG, kod prijatelja u HN, ko sto radim godinama, kad mi je jedno sto moram da platim benzin za tamo i natrag.

Ne vidim nijedan razlog zasto ne bi isao na letovanje u CG, kod prijatelja u HN, ko sto radim godinama, kad mi je jedno sto moram da platim benzin za tamo i natrag.
Isti sam ti @Schlosser-u, samo što ja idem kod zeta i sestre da uživam u suncu, zraku punom joda, morskoj ljekovitoj vodi i blatu u Igalu.
Ovaj otvarač teme, @MAČAK samo paranoiše i svojim predrasudama rastjeruje ptice:
nedirajtice-1.gif

Poslednja izmena:
Dovoljan razlog da se ne letuje u toj karikaturi od drzave su crnogorci-ta interesna grupa koja sebe naziva narodom, jer im se tako trenutno isplati.
Šta je ovo, pobogu @Kosta1703, Kosovari kriminalci što cijeloj Evropi dilaju guDru i organe, Crnogorci mafioze, Makedonci isto tako nešto, Bošnjaci ''smradovi'',....Ti barem misliš svojom glavom,...

Pricajte vi sta god hocete, ali crnogorsko primorje postaje ozbiljan konkurent hrvatskom, ove godine je in i to za turiste iz zapadne Evrope, ne samo za Ruse, a postaje sve atraktivnija destinacija zato sto je sve manje sirotinje koja letuje tako sto nosi pastete i paradajz na plazu. Mislim da je kod ovih koji se kunu da nikad ne bi nogom krocili u CG veoma izrazen sindrom "kiselo grozgdje". :lol:

Pricajte vi sta god hocete, ali crnogorsko primorje postaje ozbiljan konkurent hrvatskom, ove godine je in i to za turiste iz zapadne Evrope, ne samo za Ruse, a postaje sve atraktivnija destinacija zato sto je sve manje sirotinje koja letuje tako sto nosi pastete i paradajz na plazu. Mislim da je kod ovih koji se kunu da nikad ne bi nogom krocili u CG veoma izrazen sindrom "kiselo grozgdje". :lol:

А што чекаш, јадна?:)

potrebna_djevojka_sa_stiklama.jpg

Pa, ti iz zapadne Evrope će doći sad i nikad više.

Evo, ja se kunem da još od 90-ih nisam tamo išao na letovanje i neću. Grci, Bugari i Turci su toliko servilni prema turistima, da mi ne pada na pamet da idem tamo gde će neko da me gleda kao kokoš za čerupanje, ali tako da za uzvrat ne dobiješ baš ništa sem njihovog karakterističnog kurčenja, bahaćenja i bezobrazluka.

Pa, ti iz zapadne Evrope će doći sad i nikad više.

Evo, ja se kunem da još od 90-ih nisam tamo išao na letovanje i neću. Grci, Bugari i Turci su toliko servilni prema turistima, da mi ne pada na pamet da idem tamo gde će neko da me gleda kao kokoš za čerupanje, ali tako da za uzvrat ne dobiješ baš ništa sem njihovog karakterističnog kurčenja, bahaćenja i bezobrazluka.

Da...ne znam, ja jako dugo nisam bila u CG, imam losa iskustva od ranije, ali pricaju ljudi koji su letovali poslednjih godina da nista nije kao sto je bilo. Kazu da su Crnogorci izuzetno ljubazni, da su izgradjeni silni hoteli i to dobri hoteli, da je cisto...sve je drugacije, prosto mi dodje da odem da vidim, pa ako mi se ne svidi..paljba..mozda i odem ovog letana par dana, videcu jos.

To ali da nosiš klopu odavde za svaki slučaj :D

Не преферирам парадајз туризам,боље сваке три четири године ићи на Азурну обалу,Канарска острва,Куба....него сваке у Црну Гору,Хрватску,Бугарску ,Египат........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back