Još jedan novembar je prošao

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
14.691
Po čemu ćete pamtiti ovaj novembar 2022.godine ? Kakvi su vaši utisci ?

Pu ja prvi :lol:

Pisao sam već o tome pa ću ovde ukratko prepričati najvažnije.
Ovaj novembar 2022.godine mi je bio jedan od boljih meseci u godini.
Ipak u trenucima samoće razmišljao sam o svom najnovijem ljubavnom porazu, da li sam ja negde pogrešio, dal je moglo drugačije. Jedino gde sam video i vidim grešku jeste što sam svoje vidjenje tog odnosa podelio sa ljudima na Krstarici. Sve drugo nije do mene i ništa mi nije jasno.
Nastavio sam svoj život tamo gde je stao pre nje "Jedna ljubav manje više ". Da sam tako razmišljao i ranije možda bi i imao željeni rezultat. Drago mi je da sam se vratio k sebi, tj. u normalu.
Takođe nastavio sam tamo gde sam stao pre korone. Za to sam znao još čini mi se prvog oktobra, ali sem nekoliko mojih najbližih niko nije znao za to. Nit sam se hvalio, niti sam igde na internetu o tome pisao.
Decembar je takođe mesec ds se posvetimo sebi i svojim željama. Uživajte. Živeli !!!

jolemisa

Elita
Poruka
22.499
Po čemu ćete pamtiti ovaj novembar 2022.godine ? Kakvi su vaši utisci ?

Pu ja prvi :lol:

Pisao sam već o tome pa ću ovde ukratko prepričati najvažnije.
Ovaj novembar 2022.godine mi je bio jedan od boljih meseci u godini.
Ipak u trenucima samoće razmišljao sam o svom najnovijem ljubavnom porazu, da li sam ja negde pogrešio, dal je moglo drugačije. Jedino gde sam video i vidim grešku jeste što sam svoje vidjenje tog odnosa podelio sa ljudima na Krstarici. Sve drugo nije do mene i ništa mi nije jasno.
Nastavio sam svoj život tamo gde je stao pre nje "Jedna ljubav manje više ". Da sam tako razmišljao i ranije možda bi i imao željeni rezultat. Drago mi je da sam se vratio k sebi, tj. u normalu.
Takođe nastavio sam tamo gde sam stao pre korone. Za to sam znao još čini mi se prvog oktobra, ali sem nekoliko mojih najbližih niko nije znao za to. Nit sam se hvalio, niti sam igde na internetu o tome pisao.
Decembar je takođe mesec ds se posvetimo sebi i svojim željama. Uživajte. Živeli !!!
1. Novembar je bio kako sam godinu dana u penziji,ovako nista narocito.

BLANKED

Elita
Poruka
20.392
Pa nista posebno, eventualno mozda po nekom psiholoskom budjenju ... po hladnoci,
... ulogovao se na Krstaricu nakon 2-3 god. ne secam se tacno, eto i to...
... udario u komsijin auto, mada to su sve neke male stvari koje se vremenom zaboravljaju, nista spektakularno, relativno letargican mesec.

Ali mozda upamtim Decembar ako komsija sazna ko je to bio. Haah.

Poruka
20.209
Pa nista posebno, eventualno mozda po nekom psiholoskom budjenju ... po hladnoci,
... ulogovao se na Krstaricu nakon 2-3 god. ne secam se tacno, eto i to...
... udario u komsijin auto, mada to su sve neke male stvari koje se vremenom zaboravljaju, nista spektakularno, relativno letargican mesec.

Ali mozda upamtim Decembar ako komsija sazna ko je to bio. Haah.
Ništa nemoj priznati bez bar dva šamara!!

4thman

Poznat
Poruka
8.109
Počelo sa emitovanjem na TV. Titikaka. 2.

Intervju i dobijanje novog posla. 9.

Vakcina. Prva doza. 23. Hepatitis B, vakcine.
Svetsko u šutiranju lopte, Katar 2022.

Promena ideje o životu iz plana C u plan B. Iako je večita tendencija za plan A.
Anđeo na krstarici.

Potvrda o Brazilu 2023. 29. XI.
I da okončam period od 6 meseci kao prijavljen radnik, i uskoro i 2023.. Zanimljiva godina i novembar...

Poslednja izmena:

Serafim 00

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.787
Počelo sa emitovanjem na TV. Titikaka. 2.
Orient express :fdlan:
Intervju i dobijanje novog posla. 9.
Prioritet u životu
Vakcina. Prva doza. 23. Hepatitis B.
Svetsko u šutiranju lopte, Katar 2022.
Sad si pelcovan :flert:
Promena ideje o životu iz plana C u plan B. Iako je večita tendencija za plan A.
Anđeo na krstarici.
Veliki napredak i ostvarivanje prioriteta u životu
Potvrda o Brazilu 2023. 29. XI.
I da okončam period od 6 meseci kao prijavljen radnik, i uskoro i 2022. Zanimljiva godina...
Taman ideš na karneval :flert:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.