Još jedan neuspeh američkog F-35: Ne mogu da stignu ruskog Tu-160

A sto mu treba vise? Ziveo eSeNeSeS! Ziveo Veliki Vodja! eSeNeSeS odavde do Tokija, bez Pinokija. *******ijo, umrite. Kmecite, ne clanovi Biblioteke. eSeNeSeS garant Mira, Bezbednosti i Buducnosti! Ziveo Beograd na Vodi... I tako vrtenje propagande i parola od 7:00 do 14:00.

Cinge linge, cinge linge (onomatopeja zvonceta). Double Bonus! Lunch Paket i 1000 RSD za gospodina Dardu. Kraj Price (ponoviti svaki dan seansu po jednom).
inteigencija je nesto sto odise drugosrbijnskim olosem zivela evropska unija zivela amerika i sve tako u krug za jedan pisljivi sendvic :hahaha:
 
Овде је јако занимљиво то што су руски авиони реаговали на појаву ф35 који им нису били у видном пољу. Питање: зар Ф35 није невидљив?
Piše da su mu se približili, znači došli mu do kabine i mahnuli mu rukom, na što su prepadnuti Rusi u panici stisnuli pedalu gasa do lima.
 
zasto to tebe iritira? kada oni nesto lupe,onda ne reagujes?
iritira me glupost koja dolazi sa bilo koje strane.Narocito me iritira broj glupana u Srbiji,zapravo, njihov visok procenat me zabrinjava
Sa obzirom da ces odmah krenuti sa pitanjima tipa "Zasto te,.." preduhitricu te,sa glupanima je lako manipulisati.Sto veci broj glupana u Srbiji, to dublja kaljuga iz koje se necemo izvuci
 

Back
Top