Quantcast

Još jedan neuspeh američkog F-35: Ne mogu da stignu ruskog Tu-160

darda

Poznat
Poruka
7.625
A sto mu treba vise? Ziveo eSeNeSeS! Ziveo Veliki Vodja! eSeNeSeS odavde do Tokija, bez Pinokija. *******ijo, umrite. Kmecite, ne clanovi Biblioteke. eSeNeSeS garant Mira, Bezbednosti i Buducnosti! Ziveo Beograd na Vodi... I tako vrtenje propagande i parola od 7:00 do 14:00.

Cinge linge, cinge linge (onomatopeja zvonceta). Double Bonus! Lunch Paket i 1000 RSD za gospodina Dardu. Kraj Price (ponoviti svaki dan seansu po jednom).
inteigencija je nesto sto odise drugosrbijnskim olosem zivela evropska unija zivela amerika i sve tako u krug za jedan pisljivi sendvic :hahaha:

Mej bregami

Elita
Poruka
17.029
Овде је јако занимљиво то што су руски авиони реаговали на појаву ф35 који им нису били у видном пољу. Питање: зар Ф35 није невидљив?
Piše da su mu se približili, znači došli mu do kabine i mahnuli mu rukom, na što su prepadnuti Rusi u panici stisnuli pedalu gasa do lima.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
36.887
zasto to tebe iritira? kada oni nesto lupe,onda ne reagujes?
iritira me glupost koja dolazi sa bilo koje strane.Narocito me iritira broj glupana u Srbiji,zapravo, njihov visok procenat me zabrinjava
Sa obzirom da ces odmah krenuti sa pitanjima tipa "Zasto te,.." preduhitricu te,sa glupanima je lako manipulisati.Sto veci broj glupana u Srbiji, to dublja kaljuga iz koje se necemo izvuci

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.