Još jedan napad na pravoslavne bogomolje u Sarajevu

A od kada je to imovina BiH? dzamija u Nisu je bila namenjena Srbima islamske veroispovesti i u vlasnistvu je RS a ne BiH!

Promasio si poentu, ovde se radi o postovanjem prema drugoj veri.
A kao drugo Srbi Islamske veroispovesti ne postoje, ta dzamija je bila za Bosnjake koji su oterani/progonjeni u 19om veku. Zato i ima toliko Bosnjaka u Turskoj.
 
Promasio si poentu, ovde se radi o postovanjem prema drugoj veri.
A kao drugo Srbi Islamske veroispovesti ne postoje, ta dzamija je bila za Bosnjake koji su oterani/progonjeni u 19om veku. Zato i ima toliko Bosnjaka u Turskoj.

Kakvi Bosnjaci o cemu ti pricas? Vi ste Srbi koji su presli u islam i sad se ponasate kao veci muslimani od muslimana sa Bliskog istoka i izmisljate svasta! Ja sam mislio da su se ovakve podele prevazisle u srednjem veku i da konacno mozemo da zivimo svi na miru i svi zajedno u jednoj drzavi,medjutim se varam!
 
Kakvi Bosnjaci o cemu ti pricas? Vi ste Srbi koji su presli u islam i sad se ponasate kao veci muslimani od muslimana sa Bliskog istoka i izmisljate svasta! Ja sam mislio da su se ovakve podele prevazisle u srednjem veku i da konacno mozemo da zivimo svi na miru i svi zajedno u jednoj drzavi,medjutim se varam!

To ti mislis, ili nije tvoja krivica, to je ti ogorcena okolina ispirala mozak pa sad mislis da smo isti. Pa i zivimo svi na miru, o kakvim problemima pricas sad? Samo nemoj da se varas da smo isti narod.
 

Back
Top