Još jedan domet aktuelne vlasti - hleb 55 dinara

snejks

Elita
Poruka
18.396
Ne tražite mi link , jer ga nema , jednostavno sotišao malopre da uzmem hleb na uobičajenom mestu gde kupujem i hleb košta 55 dinara.

Znači osnovna hrana je poskupela opet , posle krompira na 70 , hleb je otišao na 55 , struja od sutra ide gore , kablovski internet i kablovska takođe , i na sve ovo mi neko servira da super živimo.

Ljudi , treba da izađemo ispred skupštine i da im hebemo svima tamo mater.
 
Ne tražite mi link , jer ga nema , jednostavno sotišao malopre da uzmem hleb na uobičajenom mestu gde kupujem i hleb košta 55 dinara.

Znači osnovna hrana je poskupela opet , posle krompira na 70 , hleb je otišao na 55 , struja od sutra ide gore , kablovski internet i kablovska takođe , i na sve ovo mi neko servira da super živimo.

Ljudi , treba da izađemo ispred skupštine i da im hebemo svima tamo mater.

Pa kako vidim,jos uvek dobro zivimo.Plate traju nekih 10.ak dana
Necemo se mi opametiti sve dok nam plata ne bude trajala samo par sati.
Srbina mozes i da hebes,ali kad ostane bez para onda mu udari krv u glavu i krene da menja vlast,pa onda opet sve iz pocetka.
Mislim da je stvarno krajnje vreme da ih menjamo,samo ne znam koga postaviti umesto njih?
 
Ne tražite mi link , jer ga nema , jednostavno sotišao malopre da uzmem hleb na uobičajenom mestu gde kupujem i hleb košta 55 dinara.

Znači osnovna hrana je poskupela opet , posle krompira na 70 , hleb je otišao na 55 , struja od sutra ide gore , kablovski internet i kablovska takođe , i na sve ovo mi neko servira da super živimo.

Ljudi , treba da izađemo ispred skupštine i da im hebemo svima tamo mater.

Oce to kad hleb kupujes od Siptara, Fidelinkin hleb 44 dinara i dalje
 
Oce to kad hleb kupujes od Siptara, Fidelinkin hleb 44 dinara i dalje
Kupujem ga tamo gde sam ga i do sada kupovao , bilo je i ovde do juče 44 ali fala bogu da im je nestalo to brašno iz robnih rezervi , kažem fala bogu jer hleb od toga brašna nije bio ni za kura* , već sam par puta i napomenuo prodavcu da će tako samo rasterati mušterije , znam da nisu oni krivi i da i oni moraju da žive od svoga rada , ali sam kritičan prema državi koja je dozvolila da imamo nestašice osnovnih životnih namirnica kao kukuruz , krompir i žito , šečerna repa i sve ostalo što bi trebalo ovde u velikoj ravnici da uspeva.
Krivi su za propast poljoprivrede kao i za propast životinjskog fonda i prvo zato moraju da odu sa vlasti.
 

Back
Top