Znaci, imali smo jos jedan dokaz, cak i sire price, da je domaca banda najveci neprijatelj gradjana; i da zbog zapada i zapadnog kapitala u takvim blato drustvima uopste i postoji koliko-toliki stepen slobode i kapitala.
Da se domaca banda pita, zataskali bi ubistvo na ocigled ko zna koliko desetina ljudi, i nikom nista. Bilo bi kao sa svim ostalim ubistvima u svim ostalim anti-zapadnim diktaturama.
Samo i iskljucivo zbog Amera je ovo izaslo u javnost.
I vi kao gradjani i dalje pljujete po zapadu?
Pa znate li sta bi vam banda radila da zapad ne postoji?
Da se domaca banda pita, zataskali bi ubistvo na ocigled ko zna koliko desetina ljudi, i nikom nista. Bilo bi kao sa svim ostalim ubistvima u svim ostalim anti-zapadnim diktaturama.
Samo i iskljucivo zbog Amera je ovo izaslo u javnost.
I vi kao gradjani i dalje pljujete po zapadu?
Pa znate li sta bi vam banda radila da zapad ne postoji?
