Jos dva mercedesa za tadica?!

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
ni nesposobnije drzave ni veceg voznog parka...

Još dva mercedesa za Tadića!

Država za 60.000 evra kupila dva „mercedesa" za obezbeđenje predsednika Srbije Borisa Tadića. Ovi automobili zameniće četiri godine stare „audije" koji su bili u pratnji predsednika


TADIC-1.jpg

Samo „mercedesi" u voznom parku... Predsednik Srbije Boris Tadić

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/144015/Još+dva+mercedesa+za+Tadića!.html
 
To je jedan korumpiran, bahati, parazitski rezim, insajderi sa vezama u vlasti se ponasaju bahato, korupcije, zloupotrebe koliko god hoces, insajderi se bogate dok veciha mladih uopste ne moze ni posao da nadje (ukljucujuci i one sa fakultetima).
 
пренето :

Nema demokratije bez Mercedesa i avioncica za vrhunske demokrate. Nije bre to kralj ili diktator pa da mora da stedi.

црно је први знак демократије а облаче се у бојама које су и донеле демократију у нашој љубљеној и вољеној Србијици! што више ЦРЊАКА па макар и за обезбеђење то нам је Србијица ужа и краћа!само напред до последње шљиве!

cujem da se svaki dan vozika kolona od 13 vozila u pratnji, sa sve ,,kombijem hitne pomoci,,za tadica,,.ako, to je ,,,pravo lice demokratske stranke, njenog prezidenta/valjda videla,, zaba de se konji potkivaju, misleci da je nekakav obama, balkana,jadnik ima i svoje savetnike iz ,,vokalno instrumentalnog sastava idoli,,sa sve novim ,,crnim mercedesima-drma ga tatina nostalgija,za ,,brozovim vremenima,,,i ,,zute oligarhije.a ti ,,blesavi srpski narode i na sledecim izborima glasaj za ,,tata ljubinog sina, dacica,one likove iz ,,penzos stranke,,i palmu, koji mrzi kod koalicionih partnera, sto su avanzovali pedere u svojoj ,,socijal-demokratiji,,sps-stranci.
 
Urlali su do 2003ce da je Djindjic previse obezbedjen. Onda je ubijen. Onda su te iste zamlate gundjale i pravile nauku oko toga kako se premalo ulaze u obezbedjenje.
Sad opet urlaju da se previse trosi... :roll:

Ima nas ovde koji imamo pamcenje duze od dva dana...
 
Urlali su do 2003ce da je Djindjic previse obezbedjen. Onda je ubijen. Onda su te iste zamlate gundjale i pravile nauku oko toga kako se premalo ulaze u obezbedjenje.
Sad opet urlaju da se previse trosi... :roll:

Ima nas ovde koji imamo pamcenje duze od dva dana...

ne vidim kako u drzavi koja je pred bankrotom mozes da opravdas da se automobili svega 4 godina stari zamene za novije, i to za pratnju i gorile.
nemas kejs majstore, pusti se partijasenja
 
za 4 godine 300 000 km audi, pa samo ako leti.
pa chak i da je tolika kilometraza, odrzavanje kosta opet manje nego da se kupi mercedes.

ajd da ne okolisemo, u ovoj krizi, ta kupovina je malo neukusna zar ne?

p.s. vozim auto 6 godina star i super je i dalje, uz male popravke

Cenim da bi se neki bunili i da smo ih na poklon dobili...

Mene mnogo vise od tih 60 hiljada evra zulja onih 500 miliona koje godisnje dajemo za neke stvari na KiM. Ne zato sto sam protiv, nego zato sto se deli sakom i kapom, sa razlogom i bez njega.
 
Nisam.
:)
samo mi je pun ***** neradnika koji kao satro placu sto neko placa parama ono sto su oni zaradili.
Ja sam majmune primio platu 112 000 dinara.Izracunaj porez na dohodak.
Od tog poreza je deo mojih para otisao za PREDSEDNIKA SRBIJE, VOJSKU, POLICIJU, PPROSVETU, ZDRAVSTVO I NA socijalu kao ti eremita, tihi, rocco i ostali.
zato se poklopite usima.

teski radniche, tvoje pare su otisle kod tipova koji ce tvoju kao firmu uskoro da dovedu do bankrota.
super investicija.
bolje da si kupio parcelu na groblju za tebe i tvoje radnike, bilo bi sigurnije
 
teski radniche, tvoje pare su otisle kod tipova koji ce tvoju kao firmu uskoro da dovedu do bankrota.
super investicija.
bolje da si kupio parcelu na groblju za tebe i tvoje radnike, bilo bi sigurnije

Pa Znojavi, neki nikad neće shvatiti zašto je lepo sam zaradjivati za sebe i rado plaćati porez svojoj državi... Kao i ostali neradnici. Ali bogat je onaj ko ima da da i državi koja hrani sirotane koje je efendija naveo...

I ja sunem bar 500E mesečno na porez, i nije mi žao... Vidim da se obnavljaju škole, bolnice, a i preko potrebne ludnice :D
 
Pa Znojavi, neki nikad neće shvatiti zašto je lepo sam zaradjivati za sebe i rado plaćati porez svojoj državi... Kao i ostali neradnici. Ali bogat je onaj ko ima da da i državi koja hrani sirotane koje je efendija naveo...

I ja sunem bar 500E mesečno na porez, i nije mi žao... Vidim da se obnavljaju škole, bolnice, a i preko potrebne ludnice :D

ne bih rekao da pare koje uplatis u porez hrane sirotinju, jer da hrane, sirotinje ne bi ni bilo, zar ne?

imaj malo smisla za logiku majstore, nisi od juche i rodio si se u problematichnoj drzavi, dalo ti se da nauchis nesto
 
Urlali su do 2003ce da je Djindjic previse obezbedjen. Onda je ubijen. Onda su te iste zamlate gundjale i pravile nauku oko toga kako se premalo ulaze u obezbedjenje.
Sad opet urlaju da se previse trosi... :roll:

Ima nas ovde koji imamo pamcenje duze od dva dana...
Djindjic nije ubijen u automobilu,tako da tvoja tvrdnja sa ovim rasipnistvom nema nikakve veze.Za Kraljevo daju na kasikicu,ali da se doope voza u dobroj makini,ima se
 
Poslednja izmena:
ne bih rekao da pare koje uplatis u porez hrane sirotinju, jer da hrane, sirotinje ne bi ni bilo, zar ne?

imaj malo smisla za logiku majstore, nisi od juche i rodio si se u problematichnoj drzavi, dalo ti se da nauchis nesto

Ne bi bilo da ja i doe sa TOBOM, MITOM, TIHIM i ostalima DELIMO RACUN. Ovako doe i ja izdrzavamo i sirotinju i vas neradnike.
kapis?
 
Ne bi bilo da ja i doe sa TOBOM, MITOM, TIHIM i ostalima DELIMO RACUN. Ovako doe i ja izdrzavamo i sirotinju i vas neradnike.
kapis?

na ovom topiku definmitvno me iz-drzavas

slusaj, boli mene stojko za tvoju firmu i tvoje profite danas, al definitivno mogu da ti kazem da ubuduce to tako nece da ide.
nayebitis sledi i tebi i ostalima pa ti vidi dalje.

za ostale ne znam, al tebi sledi po zasluzi
 

Back
Top