Još dva mercedesa za Tadića!

Vec duze vremena se pitam sta smo mi bogu zgresili??? Svaki dan kad ustanem i procitam vesti meni se ceo dan smuci vec u 8 sati.. I onda se pitam , sta je danas bolje nego za vreme Milosevica??? Kad malo bolje razmislim , NISTA!!! Cak sta vise sve je gore.. Kad pogledam ljude oko sebe,moje prijatelje,kad vidim kako zive i kako se muce,shvatim da se tada cak bolje zivelo.. Ljudi su imali neki dinar u rukama,mogao si nekako da zaradis,a sad radis samo za njih... Nekada kad ti je trebalo 100 maraka,da pozoves 10 prijatelja,8 bi imalo da ti da... A danas?? Danas kad pitas nekog da ti da 1000 dinara kao oci da mu vadis..Ja radim za 11000 dinara... Minimalac je kao sto znate 16000 ali ova razlika od 5000 se kao uplacuje za staz i zdravstveno osiguranje.. Ali malo sutra.. Knjizicu nemam vec godinu dana,kad odem da se zalim u firmu,samo kazu ako hoces radi,ako neces vrata su ti tamo... I onda se zapitam , JEL SMO SE MI ZA OVO BORILI????
(kompleksas !!!!, 14. decembar 2010 01:44)

nekom plata od 11.000 dinara a nekom mecka od 620.000 evra :klap:

ajd nekako da progutas da tadic se vozi u mercedesu al sad ispada da i pratnja mora isto da ima

pa sta fali da se pratnja vozi u yugu ili puntu ? nista naravno.

al tadica boli briga za srpske pare. on se ponasa ko svaki pravi raspikuca.

mislis kao sto se vozi vecina srpskih rodoljuba pocev od todorovica preko velje-selje do grobara i mlohavog.....svi voze jugice , koje su teskom mukom kupili

Vidiš, kada Tomislav Nikolić ukrade stan od €400.000, to ostaje njemu kao privatna imovina

a ovaj Tadićev auto je samo predsednička limuzina, službeno-državni auto koji ide sledećem predsedniku.

Jedino ako vi mislite da će Boris Tadić još duuugo biti na vlasti, pa se zato sekirate...

Back