JOŠ ČEKAM NA KAPIJI, IZGUBILA SAM NADU DA ĆE KRVNIK BITI PRONAĐEN: Milicu (16) je ubica preklao, majčine reči BOLE

Gusan

Aktivan član
Poruka
1.833
JOŠ ČEKAM NA KAPIJI, IZGUBILA SAM NADU DA ĆE KRVNIK BITI PRONAĐEN: Milicu (16) je ubica preklao, majčine reči BOLE

Milicu (16) je ubica preklao, Foto: Printskrin: Youtube/Radio-televizija Vojvodine
PROŠLO JE 10 GODINA
JOŠ ČEKAM NA KAPIJI, IZGUBILA SAM NADU DA ĆE KRVNIK BITI PRONAĐEN: Milicu (16) je ubica preklao, majčine reči BOLE
Kobnog 7. oktobra, Svetlana je došla je sa posla i na kapiji čekala svoju jedinicu da se vrati kući
Objavljeno: 06.10.2020. 21:08h

Pre tačno deset godina, kao grom iz vedra neba, odjeknula je vest da je na periferiji Subotice svirepo ubijena šesnaestogodišnja devojčica Milica Barašin. Deceniju kasnije, njen krvnik je i dalje na slobodi.
"Iskreno, izgubila sam svaku nadu da će on ikada biti pronađen", sleže ramenima devojčicina majka Svetlana Simendić.

Kobnog 7. oktobra, Svetlana je došla je sa posla i na kapiji čekala svoju jedinicu da se vrati kući. Iako je nekoliko dana bila bolesna i nije išla u školu, Milica je namolila baku da je pusti da ode da se vidi sa drugaricama. Svi zajedno su krenuli kućama i drugari su je ispratili do jednog dela puta, a odatle je sama skrenula ka naselju Zorka. Imala je slušalice u ušima i verovatno nije primetila da je neko prati, sve dok joj nepoznati muškarac nije prišao sa leđa i prevukao je preko somborske pruge. U jednom potezu prerezao joj je vrat i ostavio je u lokvi krvi.
"Kao sad da je čekam na kapiji i vidim kola Hitne pomoći kako dolaze. I sad mogu da osetim tu jezu koja me je prošla kada sam krenula ka njima", naviru majci još uvek živa sećanja.

"Mislim da takvo svirepo ubistvo jednog deteta niko normalan ne bi zataškao, nisu ljudi toliko zli, ali su jednostavno napravljeni propusti tokom uviđaja i istrage. Ubica koji je očigledno krenuo sa namerom da ubije, jer kod sebe nije imao ni telefon, imao je vremena da pobegne gde god je hteo", kaže Svetlana Simendić.
DECO, ČUVAJTE SE
Misterija Miličinog ubistva se i dalje prepričava u Subotici, o čemu svedoče i poruke koje Svetlana često dobija.
"Nedavno su mi pisale devojčice koje su išle da obiđu spomen-ploču pored pruge gde se desilo ubistvo, jer su mnogo čitale o slučaju. One su maltene bile bebe kada se sve to desilo i nisam ni pomislila da može da ih interesuje. Svima kažem: Deco, čuvajte se, opasnosti vrebaju na svakom koraku", poručuje Svetlana.
espreso.rs
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uzas.Vise ju niko nespominje.
Istraga je kazu traljavo odradjena.Ne cudime kakva je to drzava bila i ko je bio te 2010 na vlast.Nesposobnjakovici,lopovi,hostapleri...
 
Ko je bio na vlasti, pa grupa nespososobnih i korumpiranih kriminalaca i idiota slična ovima koje danas gledamo na vlasti i koja bi, da u ovoj državi ima trunke pravde i zakona, danas debelo robijala.
Eto, i ovaj tragični slučaj je primer kakva je posledica zapošljavanja praznoglavih stranačkih dupelizaca na veoma odgovornim i teškim mestima u policiji.
 
Ko je bio na vlasti, pa grupa nespososobnih i korumpiranih kriminalaca i idiota slična ovima koje danas gledamo na vlasti i koja bi, da u ovoj državi ima trunke pravde i zakona, danas debelo robijala.
Eto, i ovaj tragični slučaj je primer kakva je posledica zapošljavanja praznoglavih stranačkih dupelizaca na veoma odgovornim i teškim mestima u policiji.
Nijedna nije bas 100% zlatna ali ona predhodna naspram ove je bila nocna mora.Tada je mnogo policije mobilisano za Beograd da cuva gey paradu od fasista koje je ta ista vlast gajila i tolerisala im nasilje.Da je bilo vise policije mozda bi ubica bio uhvacen,prvih 72 sata su presudna posle toga sansa da bude uhvacen su minimalne kod zlocina takve vrste,tj.ubistva bez motiva.
 
Kako bih ja takve manijake sekcao žive i ostavio bi ih do kraja života u invalidskim kolicima.
Da imas moc,i dodje ti takav i kumi te moli te...Nisam ja to ucinio sve su mi namestili....Da li bi imao srca presuditi mu?
Koliko je samo u USA nevinih na smrt osudjeno dok nije napredovala nauka i DNK.Da nepricam o diktatorskim zemljama...Primer u Rusiji za vreme komunizma "ubica" prve zrtve serijskog ubice Cikatila je nevin osudjen.Ima dokumentarac na yutube da neopisujem sada.
 
Da imas moc,i dodje ti takav i kumi te moli te...Nisam ja to ucinio sve su mi namestili....Da li bi imao srca presuditi mu?
Koliko je samo u USA nevinih na smrt osudjeno dok nije napredovala nauka i DNK.Da nepricam o diktatorskim zemljama...Primer u Rusiji za vreme komunizma "ubica" prve zrtve serijskog ubice Cikatila je nevin osudjen.Ima dokumentarac na yutube da neopisujem sada.

Ne bih ga ja ni ubio već bih ga smestio u invalidska kolica.
 
Ne bih ga ja ni ubio već bih ga smestio u invalidska kolica.
Dobro i posle nekog vremena ustanovi se da je nevin,i sta onda.Da je bio zatvoren mogao bi biti pusten uz novcanu nadoknadu ovako ako bi ga smestio u invalidska kolica vise nikad nebi mogao prohodati.Kao i da je pogubljen vise ga nemozes oziveti.
 
Dobro i posle nekog vremena ustanovi se da je nevin,i sta onda.Da je bio zatvoren mogao bi biti pusten uz novcanu nadoknadu ovako ako bi ga smestio u invalidska kolica vise nikad nebi mogao prohodati.Kao i da je pogubljen vise ga nemozes oziveti.
Ne bih ja nikoga nevinog tako unesrećio.
 

Back
Top