Još 10 država odjavilo Kosovo!

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Lažna država Kosovo iz dana u dan gubi priznanja država širom sveta! Ovu kvazidržavu do sada su otpriznale 22 zemlje, 18 nešto ranije, a četiri nedavno. Kako Alo! saznaje od izvora iz srpske diplomatije, još deset zemalja je spremno da povuče priznanje.

Priština je mnogo puta do sada prekršila Briselski i Vašingtonski sporazum, poslednji put učinila je to pre nekoliko dana kada su poslali inicijativu za prijem u Savet Evrope. Beograd je više puta upozoravao da neće sedeti skrštenih ruku i da će umeti da odgovori na jednostrane poteze Prištine.
Prva reakcija stigla je u petak posle podne kada je saopšteno da su još četiri države povukle priznanje tzv. Kosova i da su Beogradu o tome poslale zvanična obaveštenja. Međutim, taj broj će rasti jer, kako Alo! saznaje, još deset država je promenilo svoju odluku o priznanju tzv. Kosova pa su o tome tamošnje vlasti obavestile srpski državni vrh.
https://www.alo.rs/vesti/politika/629798/odlicna-vest-za-srbiju-jos-10-drzava-odjavilo-kosovo/vest
*********************************
Како је почело, квази-државу тзв.Косово признају само оне државе које су је и изнедриле. Многе државе тек сада схватају какву су наказу од државе признале па. и поред притисака ,,великих'', то признање повлаче.
Очекујемо ускоро и имена нових држава које повлаче признање тзв.Косово а Србији остављају Аутономну покрајину КиМ, популарно називану Космет.
 
Ako je to sve tačno to znači da je dosta država prepoznalo da Ukrajini sada Rusi rade isto što je i nama NATO pre 23 godine. Otimanje delova drugih država je nezakonito i ako to važi za Ukrajinu trebalo bi onda i za nas.
Отимање територија држава је навика колонизаторских држава које се ево продужила и сада. Колонизатори не могу без својих послушника (колона) и старају их где год могу. То је генетска је навика.
 
Ako je to sve tačno to znači da je dosta država prepoznalo da Ukrajini sada Rusi rade isto što je i nama NATO pre 23 godine. Otimanje delova drugih država je nezakonito i ako to važi za Ukrajinu trebalo bi onda i za nas.
Бркаш лончиће! Какве везе има НАТО са КиМ? Можда у твојој глави има а у стварности нема! Украјина је творевина три пијана совјетска политичара! То је миленијумска руска земља и Русија има право на оно што је вековима било њено. Ако је потписом политичара могла да се направи та налаза, онда је веће право да се вољом народа исправи самовоља одређених политичара!
Нико народ није питао када су се Јељцина, Кучма и Шушкевич договорили уз флашу вотке да праве одвојене државе.
Сада народ одлучује. То што теби то није по вољи то је друга прича!
 
Није све лоше у овој власти. Није то проблем. Проблем је што врло лако може да буде много боље. Вучић има тај проблем што мора да псотавља некакве Вулине на функције. Има фетиш ка пајацима.
Постављаш себи подобне и послушне, такви су најбољи. Видели смо како пролазе они што имају свој став, типа Цвијана и Ивановића.
 
Постављаш себи подобне и послушне, такви су најбољи. Видели смо како пролазе они што имају свој став, типа Цвијана и Ивановића.
Kako prolaze?Prolaze tako jer su u manjini, dok većina sa istim stavovima ćuti jer su najobičnije sise i jajare.Saginju se i primaju ga bez vazelina, ćute i trpe.Žalosna je to nacija, i treba da propadne što pre jer nema jajca da se odupre manjini koja je na vlasti a trpa većinu koja voli da ga prima sa sendvič i hiljadarku, uz to se i provoza za džabaka autobusom i frenetično tapše budalama.
 
Ako je to sve tačno to znači da je dosta država prepoznalo da Ukrajini sada Rusi rade isto što je i nama NATO pre 23 godine. Otimanje delova drugih država je nezakonito i ako to važi za Ukrajinu trebalo bi onda i za nas.
Не.
Препознали су западњачке гилиптере, који, тамо где им одговара, подржавају оцепљење територије, а тамо где им не одговара, не подржавају.
Кладим се да су то земље под западњачким јармом.
 
Samo da su barem naveli u tekstu jednu, nego ni jednu drzavu od tih deset. Verovatno se radi o nekim plemenima sa kojima Srbija nema diplomatske odnose nikakve pod uslovom da je vest uopste tacna. (Vidim,Vucicev alo je odjednom relevantan izvor istine toboz rodoljubske zajednice foruma) ;) Ko sam ja da to dodvodim u pitanje.
то је све безвезе. Ајде да признамо КиМ и свакој држави у окружењу донирамо по милијарду евра и извињење што постојимо. Тада ће Београд бити свет.
 
то је све безвезе. Ајде да признамо КиМ и свакој држави у окружењу донирамо по милијарду евра и извињење што постојимо. Тада ће Београд бити свет.
Hajde da nastavimo da pricamo da smo sila i da je Velika Britanija otpriznala Kosovo. Tada ce Beograd biti Moskva.
 
Samo ako se ti slazes sa mojim. Posto je jednako besmislen.
Теби смета минимум минимума који ова власт ради ( под условом да ради) и јури да неко не призна отет део територије. Па се мислим, можда требамо да урадимо оно што сам написао.
 
Косово није никакава држава ,Албанци се масовно исељавају ..Косово и Метохија су српска покрајина .
Pokrajina od koje nikad nismo imali neku veći korist, ali i dan danas imamo ogromne štete i gubitke.Treba im zavrnuti sve slavine pa neka se sami snalaze od svojih resursa i svoje ekonomije, a ne od naše "sise".
 
Теби смета минимум минимума који ова власт ради ( под условом да ради) и јури да неко не призна отет део територије. Па се мислим, можда требамо да урадимо оно што сам написао.
Друже, ова иста власт их је признала. О чему ти? Повлачење признања од неких племена под Мабуте Сесе Секом не мења ту чињеницу. Мени је фасцинантно да се овај народ још замлаћује око Космета.
 

Back
Top