Još 10 država odjavilo Kosovo!

Pokrajina od koje nikad nismo imali neku veći korist, ali i dan danas imamo ogromne štete i gubitke.Treba im zavrnuti sve slavine pa neka se sami snalaze od svojih resursa i svoje ekonomije, a ne od naše "sise".

Држава Србија помаже српски народ на Космету а не Шиптаре , да нпр ти одеш у својој струци на Косово и Метохију плата би ти била већа дупло у односу на остатак Србије .

Људи треба да се врате на Косово и Метохију сада када се Шиптари масовно одлазе
 
Друже, ова иста власт их је признала. О чему ти? Повлачење признања од неких племена под Мабуте Сесе Секом не мења ту чињеницу. Мени је фасцинантно да се овај народ још замлаћује око Космета.
Јевреји се замлаћивали хиљаду година, руси се замлаћивали са кримом деценијама, на крају крајева принцип је у питању. Ако може да се отима зашто сада плакање за украјином?
 
Теби смета минимум минимума који ова власт ради ( под условом да ради) и јури да неко не призна отет део територије. Па се мислим, можда требамо да урадимо оно што сам написао.
Meni smetaju lazi koje ova vlast radi. Kako to da ne da objave ko to nije priznao Kosovo? Kada je Surinam otpriznao znali smo svi, a sada od tzv 10 drzava ne postoji ni slovo a ni naznaka koje su.

95952AB4-FD2A-4D7B-81A0-DA7A144E37B0.jpeg
 
Meni smetaju lazi koje ova vlast radi. Kako to da ne da objave ko to nije priznao Kosovo? Kada je Surinam otpriznao znali smo svi, a sada od tzv 10 drzava ne postoji ni slovo a ni naznaka koje su.

Pogledajte prilog 1154031
Ja pričam o generalnom stavu oko toga, manje o ovom primeru. Srpske vlasti su bez izuzetka antidržavne ceo vei unazad
 
Јевреји се замлаћивали хиљаду година, руси се замлаћивали са кримом деценијама, на крају крајева принцип је у питању. Ако може да се отима зашто сада плакање за украјином?
То око Јевреја је обична мантра коју је неко лупио и народ се попримио. Нит су кад имали државу, нит је Јерусалим био њихов, нит ишта. Друго, око Украјине и Русије ме баш брига, неамо користи ни од једних ни од других. Наше Косово не може бити пандан Криму или том Доњецку и Лугањску. Јер Украјинци се нису и вероватно неће никад одрећи тога, па макар фасовали као и ми са Косметом. Док то исто Косово смо ми продали уз јак шиптарски лоби. Кад је дошло време да се своде рачуни, они држава а ми плачемо како нас цео свет мрзи. Сами себи смо највећи душмани.
 
Pokrajina od koje nikad nismo imali neku veći korist, ali i dan danas imamo ogromne štete i gubitke.Treba im zavrnuti sve slavine pa neka se sami snalaze od svojih resursa i svoje ekonomije, a ne od naše "sise".

...али, ето, запад има. Чим се бори за њега.
Срамото.
 
Држава Србија помаже српски народ на Космету а не Шиптаре , да нпр ти одеш у својој струци на Косово и Метохију плата би ти била већа дупло у односу на остатак Србије .

Људи треба да се врате на Косово и Метохију сада када се Шиптари масовно одлазе
Pomaže?Ostala je samo sirotinja kojoj niko ne pomaže, a ovi bogatiji su vam svi pokupovali stanove po BG-u a onamo dole su rasprodali svu imovinu.Da zavrnemo sve slavine iz kojih resursi cure tamo gde ne treba da cure, sirotinja ne bi ni osetila, a mafijašima ne bi bilo svejedno.
 
Pomaže?Ostala je samo sirotinja kojoj niko ne pomaže, a ovi bogatiji su vam svi pokupovali stanove po BG-u a onamo dole su rasprodali svu imovinu.Da zavrnemo sve slavine iz kojih resursi cure tamo gde ne treba da cure, sirotinja ne bi ni osetila, a mafijašima ne bi bilo svejedno.
Ма ћути, видиш да држава помаже.. Тако што на чело Срба поставе Веселиновића и Радојичића да исте те Србе убија у дилу са шиптарима. Занимљива одбрана националних интереса. А све под патронатом Вучића.
 
Теби смета минимум минимума који ова власт ради ( под условом да ради) и јури да неко не призна отет део територије. Па се мислим, можда требамо да урадимо оно што сам написао.

Проблем је што НЕ РАДИ....:whistling:
Дај да чујемо којих је то 10 држава одјавило Косово? Ах па да,никада нећемо чути...
 
Отимање територија држава је навика колонизаторских држава које се ево продужила и сада. Колонизатори не могу без својих послушника (колона) и старају их где год могу. То је генетска је навика.
Da, nažalost može se videti za više generacija unazad da neke sada velike i moćne države imaju imperijalističke navike u kontinuitetu. SAD, Rusija, Velika Britanija, Turska, Francuska, Nemačka i još neke su se u tom pogledu baš istakle u poslednjih par stotina godina dok su neki drugi narodi koji nisu porobljavali druge strašno patili i ogromne žrtve imali od strane pomenutih. Srbi i Ukrajinci mi prvi padaju na pamet, mada ima i dosta drugih.
 
Друже, ова иста власт их је признала. О чему ти? Повлачење признања од неких племена под Мабуте Сесе Секом не мења ту чињеницу. Мени је фасцинантно да се овај народ још замлаћује око Космета.
Jok, zamlacivace se rijalitijem na novom modelu iphone-a i sa novim gender vrednostima.
 
Jedan otpriznator = 1 glas u UN, makar to bio glas države koju čini pleme od 50 ljudi, tako da se ipak računa…

Kosovo zapravo kao nezavisnu državu priznaju samo sile iz NATO-a, par država koje su bombardovale Srbiju. Ostale kučkice iz NATO-a se ništa i ne pitaju, njima stigne direktiva kako da glasaju po raznim pitanjima, pa htele ne htele moraju da prihvate i ćute.
Ostale države nemaju pojma ni o čemu se radi već glasaju zbog ucena i pritisaka ili su saveznici Amerike pa se slihtaju…

Ostaje zapadu još jedno da proba, da sve države koje ne glasaju za njihove interese i ne usklade spoljne politike po njihovim standardima isključi iz UN-a pa će imati 100% podršku za svoje svinjarije po svetu…
 
Држава Србија помаже српски народ на Космету а не Шиптаре , да нпр ти одеш у својој струци на Косово и Метохију плата би ти била већа дупло у односу на остатак Србије .

Људи треба да се врате на Косово и Метохију сада када се Шиптари масовно одлазе

Opet ti o masovnim odlascima
 

Back
Top