Quantcast

Jordan

yanna

Početnik
Poruka
1
Dragi moji zaljubljenici u daleke krajeve, zelela bih da posetim Jordan, pa me interesuje ima li medju vama onih koji su posetili ovu zemlju (kakvi su vasi utisci, sta ne treba propustiti, a sta treba zaobici, preko koje agencije ste putovali i jeste li bili zadovoljni uslugama iste?).

Unapred zahvalna
Yanna

laa-laa

Aktivan član
Poruka
1.078
Bila je moja drugarica prošle godine i oduševila se, a i ja imam neke male malecne šanse da ga možda vidim ove godine.
U svakom slučaju, Petra i Mrtvo more su imperativ, ali Aman je svakako vrijedan posjete (ne treba propustiti ples derviša, čula sam da ima), Eufrat naravno, a kad si već tamo posjeti i Siriju - Damask je blizu granice, a prelijep je (tu je i Palmira, Alepo, Homs itd.). Sirija je, kako su mi rekli, pristupačna, dok je Jordan već nešto skuplji.

sch

Aktivan član
Poruka
1.943
Petra 1-10 ( da pojasnim, ako idete deset dana, SVIH deset provedite tamo.)
N E V E R O V A T N O

Pa onda 11 Jerash, vredi videti, ali ako je usput.

Pa na kraju Aqaba, ako imate bas vremena, malo da se okupate.

Mrtvo more ???? Bljak, stvarno ne vidim sta je tu zanimljvo. Kao da sednes u neku baru, samo sto ne mozes da potones. Moja devojka je dobila osip, i nije dosla sebi par meseci.

Aman, po meni treba zaobici u sirokom luku, ali mislim da je nemoguce otici, a da se tuda ne prodje.

NAJVAZNIJE od svega, sto su ljudi tamo fantasticni. Potpuno bezbedno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.