Jokić: Voleo bih da me moja deca pamte kao oca, ne kao košarkaša

Bije on, kao i Nole, mnogo bitniju bitku za Srbiju !

Kao prvo diže nam ponos u nebesa, malo li je ? Gledam njegove mečeve, brojim trpl dablove, jak sam ko zemlja posle toga !

Neprijatelje srpske kljuje po živcima i to sve samo igrom, ne da im da se razmahnu zlom.

A i naša reprezentativna košarka je već mnogo puta bila pobednička, nije to nama nešto interesantno.
šta nam diže brt? majmuniše se tamo sa one dve šimpanze istetovirane na tribinama..njegovom braćom.. smeju im se čak i oni retardirani amerikanci.. ima 200 miliona a ne daje za bolesnu decu..važnije mu da ima 120 rasnih konja nego da uplati za neko dete.. reklamira kocku, napija se ko debil, mrtav pijan tetura po ulicama Sombora, snimaju ga klinci i kače ga na tiktok ..ceo svet mu se smeje.. ..
odvratan je

Poslednja izmena:
a najjače mu ove debilne fore sa kojima truje glupe amere.. ne igra mi se košarka kmeee.. ja to ustvari ne volim da radim kmeee.. al eto naterali me..kmee.. ja volim konje da jašem al moram da igram košarku iako mrzim da igram.. šmrc šmrc

haha
pa ako mrziš da igraš marš u Sombor slaninaru! kog foliraš!
al krac onda nećeš imati 200 miliona nego samo 100 :) zinulo mu debelo dupe za kintu

šta nam diže brt? majmuniše se tamo sa one dve šimpanze istetovirane na tribinama..njegovom braćom.. smeju im se čak i oni retardirani amerikanci.. ima 200 miliona a ne daje za bolesnu decu..važnije mu da ima 120 rasnih konja nego da uplati za neko dete.. reklamira kocku, napija se ko debil, mrtav pijan tetura po ulicama Sombora, snimaju ga klinci i kače ga na tiktok ..ceo svet mu se smeje.. ..
odvratan je

Знаш како да изађеш из тог хејтерског пакла ?
Размишљај,

па добро, могао је да буде још једна лешина која нас брука по свету,
а он не,
због њега размишљају како су нам гени квалитетни
и проклињу сопствене претке који су се родоскрнавили.

Знаш како да изађеш из тог хејтерског пакла ?
Размишљај,

па добро, могао је да буде још једна лешина која нас брука по свету,
а он не,
због њега размишљају како су нам гени квалитетни
и проклињу сопствене претке који су се родоскрнавили.
sve je tačno što sam napisao..
nastavi da se diviš slaninaru koji igra u cirkusu za 200 miliona a kada treba da igra za Srbiju za džabe onda jaše konje, jbe krve i pije pivo
nastavi da se diviš slaninaru koji ne daje pare za bolesnu decu a reklamira kocku koja uništava porodice
nastavi da se diviš slaninaru kome su najveća podrška dva istetovirana orangutana koja na tribinama psuju, arlauču, dobacuju.. promovišu nasilje

ok ja razumem da tebe to pali kada vidiš debila kako pokazuje Amerikancima ko su Srbi.. opasni, najjači i najzaje baniji narod al meni npr to izgeda debilno.. meni je ono klasično majmunisanje na koje se lože majmuni

ok ja razumem da tebe to pali kada vidiš debila kako pokazuje Amerikancima ko su Srbi.. opasni, najjači i najzaje baniji narod al meni npr to izgeda debilno.. meni je ono klasično majmunisanje na koje se lože majmuni

То је зато што си хрватијански циганин.
Нико није савршен, јбг ...

Generalno, ovako nesto moze da izjavi samo teski tupson. Jok, pamtice te kao kosarkasa rodjena deca. Ja cu mog oca pamtiti iskljucivo kao konobara, nikako kao mog oca. Ne shvatam kako ljudi ne kapiraju koliko je debilno tako nesto izjaviti.

Svaka njemu cast na njegovim kosarkaskim vestinama I talentu, to je njegov benefit. Svaka cast na, preplacenim, ali ipak posteno zaradjenim milionima dolara. I kakva si onda ljiga da za saku para podrzis Vucica kao poslednji bednik I da reklamiras kladionice. Ej, vrhunski sportista reklamira kladionicu!? Pa ja bih njega u zatvor strpao. Sa sve ona njegova dva bizgova od brace. Nesto se prse tamo, znaju da im niko ne sme nista. Da nisu to sto jesu, to jest da nisu njegova braca, davno bi ih oni crnci prosuli. Skacu nesto na Dzeka Nikolsona, coveka od 90 godina. I to mi je kao pravo promovisanje Srbije.

Pogledajte prilog 1472561

Srpski košarkaš Nikola Jokić izjavio je danas da bi voleo da ga nakon završetka karijere njegova deca pamte kao oca, a ne kao košarkaša.
"Ne volim ovaj život. Mi smo samo košarkaši i dobri smo samo u onome što radimo. Ali, mediji su oko nas i plaćeni smo zbog svega toga, ali biti poznat - neko voli, neko ne voli. Ja kada završim karijeru, voleo bih da me niko ne zna. Voleo bih da me moja deca pamte kao oca, ne kao košarkaša. To je moj cilj", izjavio je Jokić gostujući u podkastu Majkla Portera Džuniora.

Dodaje da trema u košarci uvek postoji i da je osoba izabrala loš sport ako je ne oseća.
"Mislim da je to normalno i moraš da imaš to. Najvažnije da se pripremiš za taj momenat. Okej, misliš u glavi, ovaj igrač, publika, igraš u gostima. Pravio sam scenarije u glavi šta može da bude u toj hali, sa tim igračem, već sam to proživeo u glavi. Ponekad je drugačije, ali to te pripremi za sve što može da se dogodi. Od početka, pritisak i strah... Ma i sada imam strah i pritisak pred svaku utakmicu, da će me protivnički igrač pobediti", rekao je Jokić.

link
Znam za Garija Pejtona iz super soničnih, za ovog nisam čuo

Back