JEZIVO PISMO UZNEMIRILO RODITELJE NESTALE BARBARE: Ćerka vam je silovana pa zadavljen

Ukpliko ti je promaklo, roditelji su ga i objavili .

Verovatno nadajući se da će time postići neki efekat i kroz pritisak javnosti ubrzati rad policije.


Upravo tako...
Ljudi ni ne procitaju vest a komentarisu...

Pismo su objavili roditelji, jer zele da saznaju sudbinu kcerke.
A dal je pismo laz ili istina to ce utvrditi policija nadamo se, a ne forumasi.

Po meni rukopis deluje verodostojno, a greske i nepovezanost i haoticnost ukazuju i na strah osobe koja ga je pisala.
I kao sto rekoh deluje kao tinejdzerski rukopis.


...
 
Evo ko nije otvarao link iz vesti, moze da vidi taj rukopis, pa mozete i sami proceniti makar laicki dal je verodostojno ili ne:

barbara-vitez-foto-sasa-urosev-1482006486-1060365.jpg


Dakle pisano je na madjarskom, a rekoh da bar meni to deluje kao tinejdzerski rukopis, ali to onako laicki,. moze biti i da je neko stariji pisao, ali ima takav rukopis.



...
 
Evo ko nije otvarao link iz vesti, moze da vidi taj rukopis, pa mozete i sami proceniti makar laicki dal je verodostojno ili ne:

barbara-vitez-foto-sasa-urosev-1482006486-1060365.jpg


Dakle pisano je na madjarskom, a rekoh da bar meni to deluje kao tinejdzerski rukopis, ali to onako laicki,. moze biti i da je neko stariji pisao, ali ima takav rukopis.







...




Policija će to istražiti ali deluje mi da ima puno grješaka
 
Ovo ne treba uopšte obljavivati kao vest, treba da postoji barem neka granica pristojnosti prema porodici.

Потпуно се слажем са овим. Та сазнања су за полицију и евентуално родитеље, када истрага одмакне довољно да нешто поуздано може да се каже.
 

Back
Top