Jezivi me zmarci podilaze

  • Začetnik teme Milenko-Bg
  • Datum pokretanja
M

Milenko-Bg

Gost
Narode jezivo, sa drugom iz razreda sam spremao matematiku kod njega kuci.
Nista nema tu cudno izuzev toga da je veoma fina prema nama bila njegova keva, koja je uzgred veoma mlada za majku (ima 36 godina-on mi kaze) a da stvar bude gora jezivo dobro izgleda i samnom je nasamo pricala kad je on bio u wc-u i zvala me da obavezno svratim i kad nemoramo da vezbamo za matis.
Meni se cinilo da ona ima prizvuk u tom pozivu koji nije samo formalan i ja sam osetio hemiju izmedju mene i njegove keve. Ta zena mi se jako svidja iako je starija toliko i majka moga druga, a mislim da ni ona nije bas ravnodusna.
Inace kad me zvala da svratim i bez poziva meni su se ruke oznojile, a bilo je i reakcije i tamo dole, i mislim da je i ona to primetila i samo mi dodala sa blagim smeskom - obavezno svrati.
Glava mi je naduvena vec dva dana od tog trenutka.
Narode sta da radim ako mi njegova Majka da konkretnu priliku?Plasim se da necu imati snage da odbijem.

P.S. Ja nisam bas klinac, imam 18 god., a moj drug jos nista nezna oko ovoga i ja i nesmem nista da mu kazem.
 
Nista nema tu cudno izuzev toga da je veoma fina prema nama bila njegova keva

fina velis
bigeyes.gif
bas cudno za jednu kevu :!:

Glava mi je naduvena vec dva dana od tog trenutka.

Mora nesto da popuni taj silan prazan prostor
balloon.gif
ali nista se ti ne brini ako je vazduh nije strasno ali ako je helijum onda obavezno nosi kamen u dzepu da ne odletis
balloon.gif
 
Pa ljudi, koji vam je ***** !? :evil:

Ovaj dio zenske psihologije nikada necu provaliti...
Prvo se uda u 18-oj, a onda provede ostatak karijere karajuci se okolo. :?




Ovo je ko kockanje - ogroman rizik, ogroman dobitak.

Samo obrati paznju na to da ako ti prijatelj sazna, to ce biti najbrzi nacin da ga spremis na psihijatriju.
Ako vec od ranije nije skontao :roll:
 
Gugleta:
Pa ljudi, koji vam je * !? :evil:

Ovaj dio zenske psihologije nikada necu provaliti...
Prvo se uda u 18-oj, a onda provede ostatak karijere karajuci se okolo. :?




Ovo je ko kockanje - ogroman rizik, ogroman dobitak.

Samo obrati paznju na to da ako ti prijatelj sazna, to ce biti najbrzi nacin da ga spremis na psihijatriju.
Ako vec od ranije nije skontao :roll:

Polako bre, sad zene nisu nista krive, nego ovaj mali ili laze ili umislja. Kao da ona(keva) ne moze da nadje to na drugom mestu vec se bas u njega frajera od 18 leta zagledala
winknudge.gif
 
Milenko-Bg:
Narode jezivo, sa drugom iz razreda sam spremao matematiku kod njega kuci.
Nista nema tu cudno izuzev toga da je veoma fina prema nama bila njegova keva, koja je uzgred veoma mlada za majku (ima 36 godina-on mi kaze) a da stvar bude gora jezivo dobro izgleda i samnom je nasamo pricala kad je on bio u wc-u i zvala me da obavezno svratim i kad nemoramo da vezbamo za matis.
Meni se cinilo da ona ima prizvuk u tom pozivu koji nije samo formalan i ja sam osetio hemiju izmedju mene i njegove keve. Ta zena mi se jako svidja iako je starija toliko i majka moga druga, a mislim da ni ona nije bas ravnodusna.
Inace kad me zvala da svratim i bez poziva meni su se ruke oznojile, a bilo je i reakcije i tamo dole, i mislim da je i ona to primetila i samo mi dodala sa blagim smeskom - obavezno svrati.
Glava mi je naduvena vec dva dana od tog trenutka.
Narode sta da radim ako mi njegova Majka da konkretnu priliku?Plasim se da necu imati snage da odbijem.

P.S. Ja nisam bas klinac, imam 18 god., a moj drug jos nista nezna oko ovoga i ja i nesmem nista da mu kazem.

Matematicki se saberi sa ortakom ,a kevi dodaj sa kamatom.UDRI ako da , ali pazi da se ne zeznes u proceni pa da te keva ne isutira i na kraju nista od matematike . :lol: :lol:
 
Gugleta:
Kojim redosljedom da krenem ? :)


Guardiane, 18-ogodisnjakinja ima na svakom koraku. A super-izgledajucih i napaljenih starki ????? :wink:

Žbu...ovaj :D - kevi od 36 je klinac (citaj momak) od 18 - :shock: :) :D :twisted:

Ja sam u pravu ti nisi i tacka. Prica ne drzi vodu. Keva da hoce nafatala bi piletinu na drugom mestu a ne bi jurila ortake svoga sina. Simple as that!
cleverman.gif
 

Back
Top