JEVTIĆ PRIZNAO NA SASLUŠANJU Pare sam davao Zorani Mihajlović i njenom mužu na ruke

Lažeš i ne skreći sa teme.Ima nas koji smo videli malo sveta,ili onih koji imaju nekoga vani.Možda u vašim romskim getoima ne važe nikakvi zakoni,pa misliš da je svugde tako.
Tema je o korupciji jednog direktora.
Ja sam se obratio po pitanju kolege koji je izneo primer korupcije u saobraćajnoj nesreći.
I sad ova naša glupa opozicija, kao što smo uzeli taj prime, ona kod EU kuka na korupcije sličnog tipa. A ovi ih gledaju belo. U EU uopšte naše zakone ni ne uzimaju za ozbiljno. Ni zakone, kao ni dosta toga. A uglavnom je opozicija ta koja se pronađe da kuka na te gluposti.
Mislim, ne znam ako ne kapirate, al trebalo bi da počnete.
 
To naš zakon gleda kao ubistvo, tako i kažnjava. Ja sam naveo da to slabo gde ima takvu primenu. Bar što se tiče razvijenog sveta.
A i ne pravdam ja korupciju, al mi bolje nemamo. I ne treba se zamajavati, a pre svega sa Đilasovcima.

Keln: u julu 2015, jedan 27-godišnjak je u iznajmljenom sportskom automobilu uleteo u raskrsnicu brzinom većom od 100 km/h, očešao jedan automobil, izgubio kontrolu nad vozilom i udario jednog biciklistu. Biciklista je nekoliko dana kasije preminuo od posledica povreda. Presuda za vinovnika: dve godine i devet meseci zatvora zbog ubistva iz nehata i namernog ugrožavanja saobraćaja. Sudija je relativno visoku kaznu obrazložio krajnje neodgovornim ponašanjem optuženog, koji je nekoliko minuta jurcao kroz gradsku gužvu sa mnogo pešaka i biciklista. Osim toga, optuženi nije pokazao nikakavo kajanje, već je tvrdio da nije vozio prebrzo.
 
To naš zakon gleda kao ubistvo, tako i kažnjava. Ja sam naveo da to slabo gde ima takvu primenu. Bar što se tiče razvijenog sveta.
A i ne pravdam ja korupciju, al mi bolje nemamo. I ne treba se zamajavati, a pre svega sa Đilasovcima.
U srbiji se sudi po srpskim zakonima kako za ubistvo tako i za korupciju. Od ovih gori ne postoje. Niko nije spomenuo Dilasa.
 
Keln: u julu 2015, jedan 27-godišnjak je u iznajmljenom sportskom automobilu uleteo u raskrsnicu brzinom većom od 100 km/h, očešao jedan automobil, izgubio kontrolu nad vozilom i udario jednog biciklistu. Biciklista je nekoliko dana kasije preminuo od posledica povreda. Presuda za vinovnika: dve godine i devet meseci zatvora zbog ubistva iz nehata i namernog ugrožavanja saobraćaja. Sudija je relativno visoku kaznu obrazložio krajnje neodgovornim ponašanjem optuženog, koji je nekoliko minuta jurcao kroz gradsku gužvu sa mnogo pešaka i biciklista. Osim toga, optuženi nije pokazao nikakavo kajanje, već je tvrdio da nije vozio prebrzo.
Svaka slicnost sa dogadajima u Srbiji je slucajna.
 
Što se tiče EU i Švajcarske, a mislim i Amerike, to se ne robija.

Sto se tice Amerike i Kanade, zestoko se robija, bio pijan ili trezan.. Pa ako ti posle toga ikad padne na pamet da osiguras kola, moraces da prodas kucu..

Ustvari mislim da improvizujes i pricas sta ti padne na pamet, a sve u funkciji odbrane ove vlasti.. I nas zakon tretira ubistvo pesaka (na pesackom prelazu ili van njega) kao ubistvo iz nehata, ali su pravosudni organi ogrezli u korupciji, pa ako si blizak vlasti ili imas dovoljno love, onda vazi ona Brozova "ne moraju ni sudije da se drze zakona, ko pijan plota"..
 
Dobro, saobraćajke nisu ni predmet diskusije

Nego, kako stojimo po pitanju primanja mita od strane ministara u EU, kakve su za to kazne.
Nakonstataciju
Pa, malo je glupi i očekivati da ti ljudi stvarno rade za tu bedu. Naravno da možemo da se lažemo. Al moraju malo i rezultati da se gledaju. Doduše kako su vama svi rezultati mali, možda je bolje da vam se vrate oni što nikakve reziltate nisu ni imali
Sam postavio pitanje
Pravdas njihovu korupciju i pljacku, kakve su postigli rezultate? Ako vec pises sa nekim ciljem ne vredaj ljude koji koriste barem elementarnu logiku.
Odgovor jos nisam dobio
 
Nakonstataciju
Pa, malo je glupi i očekivati da ti ljudi stvarno rade za tu bedu. Naravno da možemo da se lažemo. Al moraju malo i rezultati da se gledaju. Doduše kako su vama svi rezultati mali, možda je bolje da vam se vrate oni što nikakve reziltate nisu ni imali
Sam postavio pitanje
Pravdas njihovu korupciju i pljacku, kakve su postigli rezultate? Ako vec pises sa nekim ciljem ne vredaj ljude koji koriste barem elementarnu logiku.
Odgovor jos nisam dobio

Već sam dao odgovor na slično pitanje, ministri bi krali i da imaju platu 5.000, 10.000 ili 20.000 evra.
Nego da li ja to tebe dobro razumem, ti pokušavaš da opravdaš KRIMINAL time što navodno treba i neki rezultati da se gledaju pa ako je neko imao dobre rezultate onda nema veze što je "malo krao".

Uzgred, rezultati bilo kog ministra (državnog činovnika koji troši državne, narode pare na državne projekte i uzgred uzme maloi za sebe) ne mogu da se porede sa rezultatima, na primer, jednog vrhunskog hirurga ili kardiologa koji dnevno spase 5-6 života, odnosno spasi od smrti 1000 ljudi za godinu dana.

Po tvojoj logici bi bilo OK da taj hirurg krade iz kase bolnice ili uzima mito od pacijenata zato što mu je mala plata.

Šta je sa ostalim časnim ljudima koji rade veliki posao za malu platu. Verovatno samo ministarske guzice treba da se baškare po vilama i stanovima u inostranstvu. Uzgred većina tih dičnih ministara su teške neznalice i buzdovani koji od referenci imaju samo člansku kartu
 
Već sam dao odgovor na slično pitanje, ministri bi krali i da imaju platu 5.000, 10.000 ili 20.000 evra.
Nego da li ja to tebe dobro razumem, ti pokušavaš da opravdaš KRIMINAL time što navodno treba i neki rezultati da se gledaju pa ako je neko imao dobre rezultate onda nema veze što je "malo krao".

Uzgred, rezultati bilo kog ministra (državnog činovnika koji troši državne, narode pare na državne projekte i uzgred uzme maloi za sebe) ne mogu da se porede sa rezultatima, na primer, jednog vrhunskog hirurga ili kardiologa koji dnevno spase 5-6 života, odnosno spasi od smrti 1000 ljudi za godinu dana.

Po tvojoj logici bi bilo OK da taj hirurg krade iz kase bolnice ili uzima mito od pacijenata zato što mu je mala plata.

Šta je sa ostalim časnim ljudima koji rade veliki posao za malu platu. Verovatno samo ministarske guzice treba da se baškare po vilama i stanovima u inostranstvu. Uzgred većina tih dičnih ministara su teške neznalice i buzdovani koji od referenci imaju samo člansku kartu
Ti casni ljudi cekaju na operaciju pola godine, a ministri operisu sa belim rukavicama.
 
Već sam dao odgovor na slično pitanje, ministri bi krali i da imaju platu 5.000, 10.000 ili 20.000 evra.
Nego da li ja to tebe dobro razumem, ti pokušavaš da opravdaš KRIMINAL time što navodno treba i neki rezultati da se gledaju pa ako je neko imao dobre rezultate onda nema veze što je "malo krao".

Uzgred, rezultati bilo kog ministra (državnog činovnika koji troši državne, narode pare na državne projekte i uzgred uzme maloi za sebe) ne mogu da se porede sa rezultatima, na primer, jednog vrhunskog hirurga ili kardiologa koji dnevno spase 5-6 života, odnosno spasi od smrti 1000 ljudi za godinu dana.

Po tvojoj logici bi bilo OK da taj hirurg krade iz kase bolnice ili uzima mito od pacijenata zato što mu je mala plata.

Šta je sa ostalim časnim ljudima koji rade veliki posao za malu platu. Verovatno samo ministarske guzice treba da se baškare po vilama i stanovima u inostranstvu. Uzgred većina tih dičnih ministara su teške neznalice i buzdovani koji od referenci imaju samo člansku kartu
Nije to moja logika vec kolege kome sam postavio pitanje

Pravdas njihovu korupciju i pljacku, kakve su postigli rezultate? Ako vec pises sa nekim ciljem ne vredaj ljude koji koriste barem elementarnu logiku.

Nisi me razumeo, ne pravdam kriminal, smatram da iza njih ne stoje rezultati vec obicna prevara.
 
Šta je sa ostalim časnim ljudima koji rade veliki posao za malu platu. Verovatno samo ministarske guzice treba da se baškare po vilama i stanovima u inostranstvu. Uzgred većina tih dičnih ministara su teške neznalice i buzdovani koji od referenci imaju samo člansku kartu
E pa zato se i bore da budu ministri..... Ne mogu ministri zaradjivati ko neki piljar na pijaci...
JOS VAS DRMA KOMUNIZAM JEDNAKIH STOMAKA?
 
Keln: u julu 2015, jedan 27-godišnjak je u iznajmljenom sportskom automobilu uleteo u raskrsnicu brzinom većom od 100 km/h, očešao jedan automobil, izgubio kontrolu nad vozilom i udario jednog biciklistu. Biciklista je nekoliko dana kasije preminuo od posledica povreda. Presuda za vinovnika: dve godine i devet meseci zatvora zbog ubistva iz nehata i namernog ugrožavanja saobraćaja. Sudija je relativno visoku kaznu obrazložio krajnje neodgovornim ponašanjem optuženog, koji je nekoliko minuta jurcao kroz gradsku gužvu sa mnogo pešaka i biciklista. Osim toga, optuženi nije pokazao nikakavo kajanje, već je tvrdio da nije vozio prebrzo.
Pa jel ti vidiš šta si ovde postavio kao temu?!
Ti kod nas dobijaš robiju samo zato što pešaka nisi video na pešačkom, pa neka si ga udario i sa pet na sat, a on poginuo! I to osam godina!
A ovaj iz Nemačke što se računa u vozače manijake ili pirate, budi gusare, on će izaći posle godinu.
Naravno da ćeš ti dobiti nešto robije za totalnu glupost, al ne kao kod nas što se Cvijićka jedva spasla ozbiljne robije.
A ovo je dobar primer koliko ste vi iz opozicije natraške.
Ja pričam jedno, vi šesnesto¿¡
 
Sto se tice Amerike i Kanade, zestoko se robija, bio pijan ili trezan.. Pa ako ti posle toga ikad padne na pamet da osiguras kola, moraces da prodas kucu..

Ustvari mislim da improvizujes i pricas sta ti padne na pamet, a sve u funkciji odbrane ove vlasti.. I nas zakon tretira ubistvo pesaka (na pesackom prelazu ili van njega) kao ubistvo iz nehata, ali su pravosudni organi ogrezli u korupciji, pa ako si blizak vlasti ili imas dovoljno love, onda vazi ona Brozova "ne moraju ni sudije da se drze zakona, ko pijan plota"..
Pa dobro, ti kod nas posle osam godina robije možda i nećeš imati problem sa osiguranjem!?
A nešto ne bih rekao da si ti baš siguran kako je to u Ameriki i Kanadi. Evo i ovde imamo kolega što žive u EU koji sem plate o zemlji u kojij žive ništa drugo ni ne znaju. I to pazi- ovi što se hvale da su visoko obrazovani, oni pojma nemaju gde žive. Drugačije ja ne mogu da objasnim ovo što oni našim levatima iz zemlje ne pronalaze za shodno da im objasne da su razlike kao nebo i zemlja što se tiče saobraćajnih propisa.
 
Svo vreme vrda konkretno sam mu stavio do znanja cak i da je istina da je ovo Srbija gde se sudi po srpskim zakonima, a on opet.
Ne vrdam ja, nego je opozicija smešna kad u vezi nekih stvari ide da se žali kod EU. Eto to u vezi saobraćaja i te korupcije, kao i inače relativne korupcije na koju se žale Đilasovci. Mada se za korupciju u EU ne ide u zatvor, al se ide u zatvor za insajderske radnje koje je imao Đilas.
E sad ti vidi koliko je to smešno da tu Đilas kod njih nešta kukumače.
 
Već sam dao odgovor na slično pitanje, ministri bi krali i da imaju platu 5.000, 10.000 ili 20.000 evra.
Nego da li ja to tebe dobro razumem, ti pokušavaš da opravdaš KRIMINAL time što navodno treba i neki rezultati da se gledaju pa ako je neko imao dobre rezultate onda nema veze što je "malo krao".

Uzgred, rezultati bilo kog ministra (državnog činovnika koji troši državne, narode pare na državne projekte i uzgred uzme maloi za sebe) ne mogu da se porede sa rezultatima, na primer, jednog vrhunskog hirurga ili kardiologa koji dnevno spase 5-6 života, odnosno spasi od smrti 1000 ljudi za godinu dana.

Po tvojoj logici bi bilo OK da taj hirurg krade iz kase bolnice ili uzima mito od pacijenata zato što mu je mala plata.

Šta je sa ostalim časnim ljudima koji rade veliki posao za malu platu. Verovatno samo ministarske guzice treba da se baškare po vilama i stanovima u inostranstvu. Uzgred većina tih dičnih ministara su teške neznalice i buzdovani koji od referenci imaju samo člansku kartu
Više šlanskih KARAta, valjda nas zato tako dobro karaju:mazi:
 
Pa dobro, ti kod nas posle osam godina robije možda i nećeš imati problem sa osiguranjem!?
A nešto ne bih rekao da si ti baš siguran kako je to u Ameriki i Kanadi. Evo i ovde imamo kolega što žive u EU koji sem plate o zemlji u kojij žive ništa drugo ni ne znaju. I to pazi- ovi što se hvale da su visoko obrazovani, oni pojma nemaju gde žive. Drugačije ja ne mogu da objasnim ovo što oni našim levatima iz zemlje ne pronalaze za shodno da im objasne da su razlike kao nebo i zemlja što se tiče saobraćajnih propisa.

Interesantno je da kad se neko zaglibi u stvari o kojima pojma nema, kako se onda gica, batrga i tone sve dublje.. Pa jos optuzuje one koji rade u inostranstvu (specijalno ove visoko obrazovane), da ne znaju ni zemlju u kojoj zive, a eto on koji niti je visoko obrazovan, niti zivi u inostranstvu, ima sve te svetske zakone u malom prstu..

Evo ti pa citaj i ne brukaj se vise:
https://en.wikipedia.org/wiki/Vehicular_homicide
 
Milosevic je svoju gospodju tj. prvu damu Srbije vodio sa sobom dok Vucic svoju drzi u kafezu ne izlazi na svetlost dana.
Слоба је био оно, ограничен, замисли, волео једну жену. није се швалерисао, то је за појмове просечног изопаченог Србина непојмљиво..
 

Back
Top