Quantcast

Јеврејски фашисти против Чавеза

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

IgnjatijeZaporoški

Poznat
Banovan
Poruka
9.028
auschwitz_2.jpg

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
14.005
А сад катанац кад се нема одговор? :lol: Комендија.

A daj ti meni neki odgovor na ovo:

Ovo je bila PALESTINSKA svadba, a pogledaj šta su uradili samo zato što su ljudi
pevali i zato što su bili
veseli
. Ej zamisli, bili su veseli!? Šta bi ovi tek radili Izraelcima,
kada se ovako ponašaju prema sopstvenom narodu?:think:

Nije to baš tako crno-belo, kako biste vi hteli da predstavite.:kafa:

gost 214153

Poznat
Poruka
7.802
A daj ti meni neki odgovor na ovo:

Ovo je bila PALESTINSKA svadba, a pogledaj šta su uradili samo zato što su ljudi
pevali i zato što su bili
veseli
. Ej zamisli, bili su veseli!? Šta bi ovi tek radili Izraelcima,
kada se ovako ponašaju prema sopstvenom narodu?:think:

Nije to baš tako crno-belo, kako biste vi hteli da predstavite.:kafa:

Трибуне, та тема коју хоћеш да поменеш је превелика. Питаш се шта би они урадили израелцима. Па вероватно исто што ови њима раде 50 година. Мени су исти и жидови и палестинци. Једино је разлика што израел помажу амерички јевреји и то су ликови о којима је тема у уводном посту.
Шта сад, жидови су заштићени ко бели медведи због страдања у ВВ2 и не сме ништа да им се приговори а да не гракну антисемитизам? Пази, мајку му...
И Срби су страдали и у првом и у другом рату, па нас нико не **** 2%.

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Трибуне, та тема коју хоћеш да поменеш је превелика. Питаш се шта би они урадили израелцима. Па вероватно исто што ови њима раде 50 година. Мени су исти и жидови и палестинци. Једино је разлика што израел помажу амерички јевреји и то су ликови о којима је тема у уводном посту.
Шта сад, жидови су заштићени ко бели медведи због страдања у ВВ2 и не сме ништа да им се приговори а да не гракну антисемитизам? Пази, мајку му...
Усташе су заједно са потурицама, шиптарима и комуњарама радили на истребљење Срба. Срби нису једини, такођер су турци заједно са јеврејима хтели да истребе Јермене, али то се крије код нас, Америци и ЕУ:
Јевреји су заједно са турцима спровели геноцид над Јерменима и био им је циљ да истребе Јермене (у томе их је спречио Руски Цар):
[video=google;277516189423072580]https://video.google.com/videoplay?docid=277516189423072580#[/video]
[video=google;-1741474640042234806]https://video.google.com/videoplay?docid=-1741474640042234806#[/video]

IgnjatijeZaporoški

Poznat
Banovan
Poruka
9.028

Bas zbog idiota koji guraju ovakve price. Mi se odricemo antifasisticke proslosti. Nece niko da te zali kad ni ti sam ne postujes Jasenovac....

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
14.005

Što se tiče "Palestinskog pitanja", nisu ni Jevreji baš cvećke, ali ovaj Teodosije
svaki dan otvori nekoliko antisemitskih tema. Mislim, prosto se preznojava od brige
za Palestince...nije nego...:roll:

Ovde se radi o širenju mržnje protiv SVIH Jevreja, a to je bolesno, genocidno i
odvratno.

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Što se tiče "Palestinskog pitanja", nisu ni Jevreji baš cvećke, ali ovaj Teodosije
svaki dan otvori nekoliko antisemitskih tema. Mislim, prosto se preznojava od brige
za Palestince...nije nego...:roll:

Ovde se radi o širenju mržnje protiv SVIH Jevreja, a to je bolesno, genocidno i
odvratno.
Немогуће да будем против свих јевреја, кад подржавам часне Јеврејске борце против Јеврејског фашизма као што је Norman Finkelstein:
Bas zbog idiota koji guraju ovakve price. Mi se odricemo antifasisticke proslosti. Nece niko da te zali kad ni ti sam ne postujes Jasenovac....
Комунизам су створили јеврејски анти-Српски фашисти и подржавао је геноцид над Србима. Ово је чланак комунистичког Пролетера који даје подршку усташама:
11V.jpg

чланак из "Пролетера" бр. 28, у коме се даје подршка усташком покрету
13V.jpg

Наредба Ј. Б. Тита Босанском корпусу од 30. марта 1943. године : "Сву вашу борбу употребите против четника у централној Босни и Крајини, а одбрамбену борбу против усташа ако вас нападну "
Тито је тешки ратни злочинац и направио је геноцид над Србима, његови следбеници су исте анти-Српске звери као и он.

fauler

Veoma poznat
Poruka
10.763
Јевреји заједно са турцима извршили геноцид над Јерменима и хтели да их истребе (у томе их спречио Руски Цар):
[video=google;277516189423072580]https://video.google.com/videoplay?docid=277516189423072580#[/video]

LATE NIGTH with Bedros Hajian :lol:
Kakav šou, de si našao ovo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.