Jeti

Mozda.Sigurno ima tamo negde u zabitima Himalaja ili Aljaske takva neka živuljka.Ne smemo zaboraviti činjenicu da sve životinjske vrste nisu poznate današnjem svetu.
 
jeti- azijska verzija bigfuta... Da li postoji?!Hmm... Pa ja mislim da je to samo neki over-grown šerpas, koji je na sebe natruntao 20 kila odeće i koji se onako zavejan pojavio ispred nekih planinara koji su bili naduvani kiseonikom (koliko god to smešno zvučalo taj izraz postoji :lol: ) i koji su onda krenuli da pričaju o nekom čudovištu... Nije loša teorija, tako?! :D
bigfut- neki mutant sastavljen od kojekakvih anomalija usled radioaktivnog ispitivanja... :D (zato je dlakav...) ;)
 
Dobro ajde.Dakle
Sve se vise slika pojavljuje na kojima se vidi Jeti, svezni covek koji tumara S.polom
A tek price...ima ih koliko hoces!Jedna zena koja je valjda nesto trebalo da istrazi na Severnom polu prica kako je dugo pesacila i stala da se odmori.Odjednom je cula kako neko iza njenih ledja hoda.Kad se okrenula videla je stvorenje nalik majmunu ali sa ljudskim drzanjem stvorenje je imalo belu dlaku.Majmun je riknuo,uhvatio zenu i poceo da je nosi.Zena je vristala.Kada je majmun cuo da dolaze ljudi,ispustio je zenu i pobegao.
Sta vi mislite,dali postoji Jeti?
Ja iskreno nisam siguran mada mislim da neko stvorenje postoji.Ali zasto se toliko plasi ljudi,kako je nastalo.....neznam
 
Dobro ajde.Dakle
Sve se vise slika pojavljuje na kojima se vidi Jeti, svezni covek koji tumara S.polom
A tek price...ima ih koliko hoces!Jedna zena koja je valjda nesto trebalo da istrazi na Severnom polu prica kako je dugo pesacila i stala da se odmori.Odjednom je cula kako neko iza njenih ledja hoda.Kad se okrenula videla je stvorenje nalik majmunu ali sa ljudskim drzanjem stvorenje je imalo belu dlaku.Majmun je riknuo,uhvatio zenu i poceo da je nosi.Zena je vristala.Kada je majmun cuo da dolaze ljudi,ispustio je zenu i pobegao.
Sta vi mislite,dali postoji Jeti?
Ja iskreno nisam siguran mada mislim da neko stvorenje postoji.Ali zasto se toliko plasi ljudi,kako je nastalo.....neznam

mislim da jeti nema veze sa severnim polom, vec sa himalajima, tibetom i ostalim vukoje, ovaj jetijeb..inama :D
kako da je nosi? tipa u zubima ili pod misku ili kako?! white man cannot jump- white bears can stand strait... ;) i da li je iko od tih ljudi rekao sta je video?
 
Moguće da postoji neka životinja koja, ostavlja takav trag u snegu, kakav je nađen, jer se, koliko znam, po tragovima i saznalo za njega.
Ali, ovo su izmišljotine da se plaše mala deca :D
Treba samo otkriti o kojoj se životinji radi
 
Hm gledo sam neku emisiju o jetiju i kako su oni rekli nadjeni su samo tragovi njegovi...

Meni je puno zannimljiviji bigfoot jer sam vidio neki snimak od njega(i valjda nije lazni jer su neki americki qrtzevi ispitali snimak i utvrdili da je original)
 
472585.jpg

uuuaaaaaaaaaarrrrgggggghhhhhhhh

A ko ga je slikao?
Meni to vishe lichi na moju pokojnu babu(nano ja se ovo salim!)kako napada mog pokojnog dedu(deda izvini!)zato sto nije pospremio stan!
 
Jeti je i mozda bila neka vrsta majmuna prilagodjena za uslove zivota na Himalajima,ali je prirodna selekcija ucinila svoje i ta vrsta je sada izumrla (ukoliko je ikada i postojala).Mislim glupo je misliti da je to jedinstveno cudoviste koje zivi na Himalajima i samo ceka da nekog napadne...Kako je onda nastao,kako onda da produzi vrstu? Isto vazi i za Nesi odnosno cudoviste iz Loh Nesa koje nikada nije ni postojalo jer kako je zadovoljavao svoje s-e-k-s-u-a-l-n-e potrebe,ako je zivelo samo u jednom jezeru i gde polagao jaja i kako postoji ako ima nekih kobajagi-slika iz 1800-ih,1900-ih i mozda i 2000-ih,koliko onda to bice dugo zivi,majku mu boziju imperijalisticku duze od slonovske kornjace...
 
Pa smatra se da je postojao...Barem sam ja tako chitala... A sada da li je josh u ledenim predelima niko ne moze znati... Mislim nema dokaza,a bez njih ja sumnjam u sve...:roll:
 
jeti- azijska verzija bigfuta...
malo si izokrenuo stvari, bigfut je američka verzija jetija...

elem, čuveni petersonov snimak jetija mi je sumnjiv, verovatno je reč o kostimu koji nosi čovek.
takođe, čitao sam negde da je naučno ispitan onaj skalp jetija koji se čuva u tibetanskom hramu, i utvrđeno je da je reč o prevari, radi se o kozjem krznu...

takođe, postoje i medvedi na himalajima, i oni mogu kad se usprave da iz daljine zaliče na jetija.....
sve u svemu, nema ni jednog javnosti poznatog materijalnog dokaza u smislu dela tela, ili leša, koji bi misteriju i legendu o jetiju potkrepio... ali postoje tragovi, snimci, svedočanstva itd, no sve je to diskutabilno
 

Back
Top