Jet set ;)

islandjanin

Aktivan član
Poruka
1.775
Ја сам исто одушевљен! Много је добра цела прича, фазона има пуна капа, и ја сам плакао када сам први пут гледао.....!

".....он је брђанин каквог свет још није видео...." :))))

islandjanin

Aktivan član
Poruka
1.775
Хахахахахахаха

"....истучоше нам Минелу..."

"Бобане, мораш бити говедо!" - Ако треба да будем говедо да бих спасао Гранд и остале колеге шабане, бићу говедо!

johnny_rover

Primećen član
Poruka
664
Pre mesec ili dva bili su u nekoj emisiji ona dvojica sto su radili JET SET. Neopevani seljaci! Jedan studira na nekoj akademiji u Pristini ili tako nesto. Inace, vrlo interesantno kako osobe koje ne slusaju narodnjake znaju toliko o njima. Ja ne mogu da prepoznam polovinu onih pevaca. Fore su im trule i glupe do bola. Jedina stvar koja je dobra po autore ovog filma jeste sto su siromasni, u suprotnom tuzbe bi se samo stancovale. Cudno je i to sto nigde nema Cece, bez obzira sto nije u Grandu ona dodje nesto ako kraljica folk muzike. Ocigledno je da su cvikali i zato je izostavili.

[email protected]

Ističe se
Poruka
2.219
Kad su mi ortaci dali film, i tako su ga zestoko hvalili i stvarno dosta je obecavao. I sa samom tom koncepcijom south park-a ocekivao sam valjanje od suza + onakva tema, kao stvorena za parodizaciju. Mada , vec pri sredini filma shvatio sam da se uopste nisam iskreno nasmejao...kako je islo ka kraju, bilo je sve gore i gore, uz poneki upad neke interesantne mada opet ne toliko jake fore....
Bila je dobra fora sa sejom, i kosovskim bojom(bojem, kako vec, ne pricamo o gramatici ovde) mada to je jedino znacajno cega mogu da se setim u ovom delu.
sve u svemu, ocena 3/10
Moglo je to mnogo bolje i duhovitije da se izvede, mada verujem da nisu imali odgovarajuceg scenaristu.Evo mogli su mene da uzmu, kad je u pitanju south-park vrsta humora, tu sam neprikosnoven :D

Treća

Iskusan
Poruka
6.357
Mislim da sam čula nešto o tome, ali nisam gledala. Mada, ako je to ono što sam čula, onda ni ne želim da gledam. To je na foru South Park-a, a nekakve narodnjačke zvezde su akteri? Nisam odavno gledala nešto originalno. Ma za srpsku situaciju je dovoljno čitati Domanovića. Uvek će, na žalost, biti aktuelan.

MadonnaGirl

Elita
Poruka
23.836
Izvolite, spojena tema sa starom, čisto da se ne zauzima mesto ;)
DakleM, o "filmu" ništa posebno, sasvim prosečan, ali dobra je ta parodija na sve te narodnjake, i uopšte na život srpskog naroda... Malo su preterali sa prozivkama, ali ovo je Srbija, to se stalno radi, zar ne? :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.