Jesu li VAGE zaista tako povrsne?

Nocturna

Zainteresovan član
Poruka
222
Vage su najprilagodljiviji znak u horoskopu i da, sklone su flertu. Vole da su u centru paznje. Verovatno si primetila da pricaju samo o svojim uspesima, naravno preuvelicanim. Ali mogu da kazem da su vredne, da ne bude da ih skroz ispljuva'.
Naravno, ima i izuzetaka. A mislim da ih je najbolje pridobiti ucestalim pohvalama. Meni je bar upalilo. :twisted:

A

Angela

Gost
Nocturna:
Vage su najprilagodljiviji znak u horoskopu i da, sklone su flertu. Vole da su u centru paznje. Verovatno si primetila da pricaju samo o svojim uspesima, naravno preuvelicanim. Ali mogu da kazem da su vredne, da ne bude da ih skroz ispljuva'.
Naravno, ima i izuzetaka. A mislim da ih je najbolje pridobiti ucestalim pohvalama. Meni je bar upalilo. :twisted:

Ups, ovo je bilo namenjeno tebi a ode ka Kaprisu:)
Svejedno, pitam i jednu i drugu.

Ali da li su verne? Da li sve ostaje samo na flertu ili umeju da predju crtu?

Nocturna

Zainteresovan član
Poruka
222
Angela:
Svako ume da predje crtu, a ume i da je ne predje. :wink: Bitna je taktika. 8) (Vagama je vazno da vam je lepo dok ste zajedno (sami) i sto vise pohvala).
Ma ja ustvari mislim da ne treba da se opterecujes tim "prelazenjima preko crte". Ako vara - najvise vara sebe, a ti ces to osetiti... (a i on - grizu savesti) predpostavljam.
E, samo moram da ti kazem - Svaka cast! Ja ne bih trpela da moj decko flertuje sa drugima. :roll:

A

Angela

Gost
Nocturna:
Angela:
Svako ume da predje crtu, a ume i da je ne predje. :wink: Bitna je taktika. 8) (Vagama je vazno da vam je lepo dok ste zajedno (sami) i sto vise pohvala).
Ma ja ustvari mislim da ne treba da se opterecujes tim "prelazenjima preko crte". Ako vara - najvise vara sebe, a ti ces to osetiti... (a i on - grizu savesti) predpostavljam.
E, samo moram da ti kazem - Svaka cast! Ja ne bih trpela da moj decko flertuje sa drugima. :roll:

Otkud ti to? Ja jos uvek nemam nista sa deckom koji mi se dopada a koji je vaga, ali kome god da kazem sta je u horoskopu krenu upozorenja tipa 'jaoo, oni su nestalni, oni flertuju' otuda moja pitanja oko toga, zanima me koliko je to istina ukoliko se uopste moze verovati toliko u astrologiju. Naravno da sve ovo uzimam sa rezervom ali je ipak korisno znati :)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.