CikaCrni123
Zainteresovan član
- Poruka
- 384
каквој западној цивилизацији ... јел оној где клинтон носи црвене женске ципеле, јел оној где је рађање деце постало реткост, јел оној где с. однос са дететом старијим од 14 год .није кривично дело, где цвета хомосексуалност, педофилија и где се заказује однос са животињама. где се дрогира пола становништва, где не зна брат брата... јел ти то та цивилизација?ŠTo bi me bilo sramota,ali svakako nisam dužan da odgovorim.Sramota je biti izopačen,od mržnje prema Zapadnoj civilizaciji, srborus.Sramota barem za normalnog čoveka.