Jesu li odlepili?

Bi on i ima kapacitete, ali je zarobljen u imidžu čoveka naroda i velike dobrice.
Narod ga favorizuje, voli... ali na strani odluka, ne verujem da je u stanju išta da donese, iznese i promeni.
Mislim da nije loš čovek, ali-neće prikupiti ljude.
Нисам видела да су се огласили поводом антисрпског баљезгања на дубровачком форуму.

Bi on i ima kapacitete, ali je zarobljen u imidžu čoveka naroda i velike dobrice.
Narod ga favorizuje, voli... ali na strani odluka, ne verujem da je u stanju išta da donese, iznese i promeni.
Mislim da nije loš čovek, ali-neće prikupiti ljude.

veoma iritantna pojava

maxresdefault.jpg

Нисам видела да су се огласили поводом антисрпског баљезгања на дубровачком форуму.
Ne znam, prezirem politiku.
Meni glas jednog Velimira Abramovića vraća veru u ljude.
Ne znam šta će i kako će ljudi koji nisu kao ja.
Ne znam-nastaviće da se makljaju i ubijaju na osnovu porodice ili prijateljstva?
Ne znam i ne pripadam tom svetu.

Да ли знаш шта је изречено на дубровачком форуму. Знаш ли ко је Динко Грухоњић? Аида Ћоровић?
Ne.
Ne znam, ali se ne osećam ni dužnom.
Tebe volim. Zbog tebe bih bila u stanju da sve ostavim iza sebe, draga si mi i želim da verujem u tebe, svog sa-Forumaša. Volim tebe, šta god da si, tebe kao ljudsko biće. Tebe, jer već imam utisak da te poznajem.

Ti si divna osoba, takav utisak sam stekla. Ali, objasni mi zasto uvek pominjes tudje reci i tudje mišljenje? Dovoljno si mudra da imas svoj stav i dovoljno si skromna i moralna da budeš zadovoljna i smirena.
Govorim šta znam i kako umem. Ako smatraš da su moje reči neka vrsta plagijata... samo mogu reči da sam kao ti, rođena kao oni kojima dugujem taj kvalitet duplikata. Ja sam kao oni, pristajem na to.

--- pred svinje?
Nije važno.
Poneko će ipak naći suštinu, ili?
sustina je da ti trebas pomoc-podrsku bliznjih-porodice, a forumasi su ti ipak daljnji za ovakve izlive ljubavi i deluzija, i tesko da ti mogu pomoci
Ne.
Ne znam, ali se ne osećam ni dužnom.
Tebe volim. Zbog tebe bih bila u stanju da sve ostavim iza sebe, draga si mi i želim da verujem u tebe, svog sa-Forumaša. Volim tebe, šta god da si, tebe kao ljudsko biće. Tebe, jer već imam utisak da te poznajem.

Back