Jeste li praktična ili rasipna žena?

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.534
Pomislila sam na onu kreštavu Natašu kad sam pročitala naslov teme.
Nemam pojma kakva sam, sve zavisi od trenutka ali ništa vezano sa strujom ne popravljam sama.
Te sitne uštede, prezla, mljeveni keks, orasi ni ne razmatram. Ne mislim da na tom može išta da se uštedi.
Ako je praktičnost da od ničega napraviš nešto to sam bila 90-ih i stvarno ne želim više.

Manastirka

Elita
Poruka
23.686
Nisam praktična uopšte,...jedino kad nešto pazim na rasprodaji.Pod uslovom da mi se sviđa.Ne kupujem ni multipraktik uređaje, uvek sve posebno.
Praktična sam jedino kad je organizacija vremena u pitanju, jer sam po prirodi organizovana i tačna.
Poštujem i svoje i tuđe vreme.Kao što poštujem svoj i tuđi rad.Ako nešto ne umem, ne petljam se gde mi nije mesto.
Ne verujem u te priče,.."bog me za sve stvorio, jer se u sve razumem". 😁
Radije kupim tortu, nego što je sama napravim.Meni ide ušteda vremena na ono što volim i preče mi je, sve i da me više "bije" po džepu!

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.