Jeste li praktična ili rasipna žena?

mario80

Buduća legenda
Poruka
39.800
Ovako je moja žena popravila toster za vikendicu. Ja sam asistirao preko vajbera sa nacrtom.

IMG-9e7f1150c944bfd20a92f5654953ecf1-V.jpg

IMG-ef8030fbb7425a0cc53ffd2df660a3bd-V.jpg

IMG_20220715_230850.jpg

IMG-77806efa88b2a0dd1ab1dc0914ed4c7e-V.jpg

IMG-825ea13b231a3d21935a6e17570e3207-V.jpg

Poruka
9.659
Plin i struja su skupi a ne ložimo u letnjim mesecima. I nije za nas neko drugi koristi toster.
Zaboga, zezam se :)
Svaka čast za gospođu, usput da se pohvalim, dobro baratam i ja sa strujom :P
Svaki sitni kvar sličan vašem sama popravim, znam promijeniti plovak u vodokotliću-jednom sam uradila to ali to nije nešto što se kvari svaki dan, znam promijeniti kvaku i bravu na vratima, velika pomoć je youtube-ali odradila i to sama.

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
92.910
Zaboga, zezam se :)
Svaka čast za gospođu, usput da se pohvalim, dobro baratam i ja sa strujom :P
Svaki sitni kvar sličan vašem sama popravim, znam promijeniti plovak u vodokotliću-jednom sam uradila to ali to nije nešto što se kvari svaki dan, znam promijeniti kvaku i bravu na vratima, velika pomoć je youtube-ali odradila i to sama.
YouTube je postao kao skola lol
Moj komsija poceo zidati sam garazu , video na youtubu neke majstore , doduse morao je posle da trazi pomoc , ne ide to bas tako kako je zamislio :rotf:

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
92.910
ova moja je prekticna zena sa povremenim ispadima raspikucistva

inace, sta je najgluplje za sta bacate pare?
kod nas su to prezle. nemogu prezaliti da dajem pare za stari hleb koji inace bacamo
JA sam od svoje majke prvi put video kao mali da je uzela oklagiju i tako izmrvila keks , trebala je mlevenu plazmu da stavi a imala je dosta keksa i snasla se :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.