Quantcast

Jeste li nekad bili pokradeni, opljačkani..?

Neno

Iskusan
Moderator
Poruka
6.421
Koliko god da se čuvamo i pazimo, lopovi često nadju načina da nas ojade i opelješe. :roll: Često smo i sami krivci jer neke stvari nudimo malte,ne na izvolte.
Lopovi to rade vrlo vješto, svejedno da li je kradja na pijaci, u gradskom prevozu, supermarketima ili na ljetovanjima? Najgore je kad se desi proval u stan ili kuću i tom prilikom nestanu mnoge dragocjenosti.. ili vam obiju auto i odnesu radio i sve što nadju tom prilkom.
Dakle, jeste li nekad bili pokradeni i kako ste reagovali na to?

doppler

Ističe se
Poruka
2.079
Pokrao me je parketar, pri kraju posla rekao je da lajsne nisu usle u vec dogovorenu cenu vec mora da se doplati, a jesu.
a sto je najgore cini mi se da i nije presao lakom tri puta nego jednom, u najboljem slucaju 2 puta iako sam kupio lak za 3 prelaska.
Lopov.

Sad je kasno, ali ako ikada budem ponovo hoblovao i lakirao parket, overavam ugovor kod notara :) i sedim na gajbi dok lakiraju i ne predju 3 puta.
najgori su ti na dogovor sto ne placaju porez, mozda uzmem i ozbiljnu firmu i onako me na kraju isto kostalo a lose uradjeno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.