Quantcast

Jeste li gledali film Sibidžibi (CBGB)?

bakica

Veoma poznat
Poruka
11.971
Ok, pogledala sam skraceni deo koji nas upucuje na radnju filma (eng.pri. trejler)

Izgleda interesantno, zanimljivo, aali to nije film koji bih pogledala, a da se ne prikazuje na teveu

Odmah kad sam cula taj bariton, znala sam da glumi Alan Rikman i ovo ovom filmu diže ceenu, ali za malu nijansicu

Bio bi ovo dobar film da je bolje uradjen
To kaze moje oko i sesto čulo kad procenjujem filmove po skraćenom delu koji nas upucuje na radnju filma

: )

bakica

Veoma poznat
Poruka
11.971
Ok, pogledala sam skraceni deo koji nas upucuje na radnju filma (eng.pri. trejler)

Izgleda interesantno, zanimljivo, aali to nije film koji bih pogledala, a da se ne prikazuje na teveu

Odmah kad sam cula taj bariton, znala sam da glumi Alan Rikman i ovo ovom filmu diže ceenu, ali za malu nijansicu

To kaze moje oko i sesto čulo kad procenjujem filmove po skraćenom delu koji nas upucuje na radnju filma

E sad ovo nema veze sa muzikom
Aali sam eto, morala da napisem

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.397

Film je odlično uradjen jer je baš tako bilo. To nije fikcija već prepričavanje pravih dogadjaja

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.397

bakica

Veoma poznat
Poruka
11.971

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.