Jesmo li svjesni što je život?

Maeeeestro

Primećen član
Poruka
606
cim kazes vestina, odmah dobijam traume da postajem bolji od nekoga, i stvaram crnu rupu negativnosti u toj razlici (znaci sad sam ja "bolji" od nekog, pa samim tim je taj i "gori" od mene), pa sam i zbog toga depresivan
Ali stav treba preokrenuti na drugačije načine....nije važno tko je bolji..važno je da je u bilo kakav trud uloženo srce, dobronamjernost i da onda se čovjek može ponositi lijepim idejama i uspomenama

običnaaa

Primećen član
Poruka
903
A opet nam treba i slanog, i suvog, i kiselog i ljutog a ne samo slatkog.
Nekom gorkog treba više nego onog kojeg mu zaista i treba.
Kombinacija koliko je i nas. Iako smo kopirani...
Ili sto rece Njegos "casa zuci iste casu meda"
Jbg.sve je vec receno, mi samo mozemo da recikliramo tudje misli i da ih prilagodjavamo za sopstvenu varijantu.

4thman

Poznat
Poruka
8.109
I promeni i primeni.

Ti si se za života menjala. Ali svaku promenu si i primenila. I svesno i nesvesno. Subjektivna. Svako od nas.

A globalne su tek posebne univerzalne promene sa primenama...

Odoh na bajs, da primenim ono što mi je trebalo više vremena nego proseku da prihvatim da je lako voziti bicikl.
A posle i da primenim ovo malo pameti puno promena na poslu koji mi se uopšte ne radi. Ali prihvatio sam se obaveze...

običnaaa

Primećen član
Poruka
903
I promeni i primeni.

Ti si se za života menjala. Ali svaku promenu si i primenila. I svesno i nesvesno. Subjektivna. Svako od nas.

A globalne su tek posebne univerzalne promene sa primenama...

Odoh na bajs, da primenim ono što mi je trebalo više vremena nego proseku da prihvatim da je lako voziti bicikl.
A posle i da primenim ovo malo pameti puno promena na poslu koji mi se uopšte ne radi. Ali prihvatio sam se obaveze...
Nadam se da si skinuo pomoćne točkiće.;)

Kasvataja

Još uvek živi tamo gore
Poruka
22.916
Slučajno sam našla...
FB_IMG_1664727258059.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.