Јесен стиже а раја се диже!!!

..onda nastaju pravila chopora..a to nije dobro, masa mora biti usmeravana, da nekazhem kontrolisana..:confused:..i dalje se postavlja pitanje da li bi to donelo vishe dobrog ili losheg..setimo se samo zlobine vladavine..miislili smo da nemozhe gore, da vishe nikada lopovi nece sisati nashe zhivote..i shta smo dobili?..isto to u drugom pakovanju ..mozda josh i gore..

upravo tako....
 
Богме судећи по томе шта ми на Чукарици мислимо о ЗЕС, на месту ових властодржаца не бих био сигуран у останак на фотељи...

ja sam sa cukarice isto mislim swe najgore
ali mislim da tje zes ostati, pogotowu na cukarici su owi ostali slabi.
Mada planiram da se pridruzim sps-u pa da im podignem rejting tamo
 
ja sam sa cukarice isto mislim swe najgore
ali mislim da tje zes ostati, pogotowu na cukarici su owi ostali slabi.
Mada planiram da se pridruzim sps-u pa da im podignem rejting tamo
Браво, убо си суштину, није ЗЕС јак на Чукарици, већ су остали слаби, сем донекле СНС, мада би и он морао бити доста јачи. Види што се тиче СПС мени је туга била кад им је на Чукарици фалило 24 гласа за улазак у Скупштину општине. И ДС-СПС и СРС-СПС би била боља варијанта од ДС-ЛДП јер свако зна да су кадрови ЛДП на Чукарици очајни, мада је и ДС далеко од доброг...
 
Браво, убо си суштину, није ЗЕС јак на Чукарици, већ су остали слаби, сем донекле СНС, мада би и он морао бити доста јачи. Види што се тиче СПС мени је туга била кад им је на Чукарици фалило 24 гласа за улазак у Скупштину општине. И ДС-СПС и СРС-СПС би била боља варијанта од ДС-ЛДП јер свако зна да су кадрови ЛДП на Чукарици очајни, мада је и ДС далеко од доброг...

werowao ili ne bio sam u ldpeu znam im swe odbornike
ono je tuda da ih widis
jedino im je onaj Wladeta zamenik predsednika opstine neki kapacitet, on je ok cowek
da im widis owe ostale odbornike
likowi bukwalno su deformisani, Osim narawno jedno 2-troje.
Za ds ne znam, ali kad sam bio kod njih u odajama nekako mi nisu bas pristajali
jedino mi se kod SPS-a swidjelo, a kod SNS-a ne zelim iz nekih meni nepoznatih razloga, jednostawno se ne bih dobr oosetjao tu
pa tju itji u SPS najwerowatnije mada nije sigurn inace da falilo im je jako malo, a stwarno nema smisla. Mada od njih znam jedino da je predsednik izvrsnog odbora odlican cowek, stari ali mi se mnogo swidja, zbog njega i zelim u SPS :D
 
И према мојим информацијама људи у СПС Чукарице су веома квалитетни...
А вала и свака част Дачићу што је остао доследан и што његови нису гласали за Закон о информисању ( сем ако није био договор са пензионерима да они гласају, мада не верујм ), и њему и Палми свака част на одржаној речи !
 
..onda nastaju pravila chopora..a to nije dobro, masa mora biti usmeravana, da nekazhem kontrolisana..:confused:..i dalje se postavlja pitanje da li bi to donelo vishe dobrog ili losheg..setimo se samo zlobine vladavine..miislili smo da nemozhe gore, da vishe nikada lopovi nece sisati nashe zhivote..i shta smo dobili?..isto to u drugom pakovanju ..mozda josh i gore..

Е мој Марко. Добили смо шта смо тражили. Промене.
А што се тиче изласка на улице, биће НИШТА.
Питам. Са ким, ко, кад, како?....
Ево један шаљиви сценарио митинга.

Дана тог и тог организујемо велики протестни скуп.

Збиља, скупи се маса народа, а и како не би, догорило до ноката.

Први говорник крену жестоко:- Влада не ваља!

Срећом, ни наша маса није неиздиференцирана гомила.- А опозиција ти је добра! - дрекну један.

Ту се још једном показа да ми нисмо једноуман народ.

Одмах се створише два табора, и добро се потабаше.Баш демократски.Ем влада народ, ем народ бије народ.Нема потребе за репресивним апаратом.То је добро уређена држава.

Други говорник смири ситуацију:- Није да Влада не ваља, него се тешко живи.Ал ни њему не осташе дужни.- Па шта би ти - колача!- Каквих колача, тај хоће на нашој грбачи да живи!- Мојој! - врисну трећи и тад почеше и каменице да лете.

Само ни организатори нису били наивни.Обезбјеђење извуче припремљено против-камење.Маса доби потицај да и она потегне скривене летве, нашта организациони одбор, са својим људством, извуче палије.

Ту се разви коло, такво коло ко га не би воло!

Баш добар митинг.
 
http://novinar-novinar.blogspot.com/
Milovan Brkić

U Beograd 24. avgusta stiže zloglasna delegacija Međunarodnog monetarnog fonda. Ljudi u crnom, i bez osećanja, tražiće od ministara Vlade Srbije da im objasne zašto nisu postupili po spisku zahteva koji su im uručili prilikom odluke da Srbiji odobre kredit za popunu budžeta.

Šta su međunarodni lihvari tražili od Vlade Srbije, nije teško pretpostaviti, mada to Vlada Srbije, a naročito Gospodar Boris Tadić, kriju ko zmija noge. Na primeru Hrvatske lako je izvesti zaključak o spisku koji je i nama uručen.

Guverner Jelašić je sa velikom zebnjom saopštio da Vlada Srbije, koja je na kolektivnom odmoru i uživanju, nema nikakav strateški plan o rešavanju i izlasku iz ekonomske krize. Ministarka finansija, koja je inače dobar stručnjak, ima zadatak da odgovori zahtevima MMF-a.

Vladajuća koalicija opstaje isključivo na taj način što jedni drugima izlaze u susret, kada su interesi njihovih stranaka i vođa u pitanju.

Srpska privreda je kao suva drenovina. Masovno se otpuštaju radnici, gase preduzeća, poništavaju privatizacije velikih privrednih sistema, koji su, u međuvremenu, "do gole kože'' opljačkani od vlasnika koji su ih kupili za male pare, a uz pomoć sadašnjih ministara i Agencije za privatizaciju.

Godina nije rodna. Ipak, seljaci ne znaju šta da rade sa pšenicom, voćem, povrćem, lubenicama, ne raduju se ni predviđenom dobrom rodu kukuruza. Srpska vlada nikada nije ozbiljno razmatrala kako da pomogne razvoj poljoprivrede. Da izvozom zaradi devize, da ojača selo i rastereti gradove od priliva proletarijata.

Da je sirotoj raji dogorelo do nokata pokazalo se početkom leta, u zlo doba kad mu vreme nije. Radnici su krenuli u štrajkove glađu. Odsecali su sebi prste, spremni da umru. Sindikalci iz Beograda - Branislav Čanak i Slobodan Orbović, izdali su njihove interese, pa su, obespravljeni, sami krenuli u boj.

Vlada je zabranila demonstracije ispred zgrade u Nemanjinoj, preteći odlučnom intervencijom Žandarmerije. Pretnju su mogli da okače o rep. Kolone gladnih, koji mesecima ne primaju platu, i kojima je goli život u pitanju, marširaju prema prestonici i zgradi Vlade.

Kada na jesen Vlada, pod pritiskom MMF-a, uvede nove dažbine, otpusti još desetine ili stotine hiljada zaposlenih, kolona gladnih biće nepregledna.

Može li ova vlast svoju tiraniju sačuvati upotrebom žandarma, vodenih topova, bojnih otrova? Miloševićev režim je pao na toj zabludi.

Jesen dolazi, a seljaci nemaju para za setvu. Novac, onaj veliki, nalazi se samo u rukama partijske elite, kod sledbenika Borisa Tadića i Mlađe Dinkića.

Jesen stiže i sve je izvesnije: raja će spontano uzeti motke u ruke i krenuti na bandu koja se krije u crnim limuzinama i koju čuvaju gorile sa šmajserima.


Zamišljam sipljivog Borisa koji nam preti prstom, grdeći nas što nismo strpljivi da nas odvede u Evropu.

Ja ću se pridružiti koloni mučenika, i moliću se Bogu da i moja ruka zadavi jednog od guzonja, koji su se ugojili sisajući krv građanima Srbije, nekoga od onih koji su prostačkom pohlepom opljačkali zdravstvene fondove, banke, budžet, preduzeća...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Молим ваше прогнозе колико ће стотина хиљада демонстраната да започне протесте против тирана чланова социјалистичке интернационале?

Да ли ће кулминирати на златни милион?

Шта добијају грађани Србије скидањем ДС и њених трабаната(СПС, ЛДП, ДСС, Г17+ и осталих странака испод 2%гласача)?

GRADJANI CE DOBITI CISTJI VAZDUH

Dobice NOVU VLAST KOJA NIJE LOPOVSKA I IZDAJNICKA

DOBICE - PROMENE
 
GRADJANI CE DOBITI CISTJI VAZDUH

Dobice NOVU VLAST KOJA NIJE LOPOVSKA I IZDAJNICKA

DOBICE - PROMENE

Људи ко да су се одвикли од речи промене и демонстрације!

Много зомбирају Б92, РТС и Пинк(гласила мафије) а и лекари (рецепткалифрафи) не штеде са претварањем мозгова у биљке, антидепресивима и хемијом за убијање свести народа.

Они који мисле да ће нас ови, који су нас више задужили за 9 година од Слобе и Тита заједно, одвести у боље (мало)сутра, мора да живе у некој алтернативној реалности, чим не виде колико још горе може да буде него сада са оваквим паразитима.
 
masovno se dize raji...pala cena vijagri, zbog SEKE :think:
Довели сте фирму до ивице пропасти...
док је Пантелија радио било је лепо, а од када ви преузесте посао кућа пропаде. Е од данас има да слушате мене...:per:

Мирко, теби СЕКА (Сабљић) не избија из главе. Ем је старија од тебе, ем је из разбојничке куће, ем је ...
 
Опрости брате али ове твоје жеље воде у АНАРХИЈУ. :rtfm:
Схвати ово: не може се социјалним немирима и штрајковима променити набоље ситуација у држави ако нема неке нове политичке елите са јасним анти-демократским циљевима (и анти-комунистичким наравно).
А где ти видиш иједну такву јаку организацију?..Нема је. :rtfm:
Значи, тек треба да се створи нова политичка елита од људи чврстог карактера, вере и морала која ће повести народ у бољу будућност уз помоћ и благослов Божији!

Постоји ипак једна организација, још мала, али ће нарасти њена моћ а то је Покрет "Све за Отаџбину!" :D...
www.teokratija.blogspot.com
Брате Срђане, погрешно си разумео смисао ове теме. Ови слепци су нас увалили у толике дугове да их нема горих на планети. Праунуци ће нам плаћати мафијашке комбинације Зесоваца, Досоваца и оних што им дају кворуме и подршку за наше паре.

Дакле, када неко распрода земљу у бесцење, растури добростојеће фирме, дуплира дуг за 9 година, тај не заслужује ни дана да остане на власти, ти су за бајбок.

Од ових штеточина и Слоба је био бољи, толико су лоши ови мафијаши и фуњаре, да би и безумници боље водили државу од њих. То је раелност!
 
Брате Срђане, погрешно си разумео смисао ове теме. Ови слепци су нас увалили у толике дугове да их нема горих на планети. Праунуци ће нам плаћати мафијашке комбинације Зесоваца, Досоваца и оних што им дају кворуме и подршку за наше паре.

Дакле, када неко распрода земљу у бесцење, растури добростојеће фирме, дуплира дуг за 9 година, тај не заслужује ни дана да остане на власти, ти су за бајбок.

Од ових штеточина и Слоба је био бољи, толико су лоши ови мафијаши и фуњаре, да би и безумници боље водили државу од њих. То је раелност!
Све је то тачно што си написао сада али то је била НАРОДНА ВОЉА на изборима.
Народ их је изабрао и народ треба да их отера.
Али, једино у чему се не слажем а то је начин како отерати овај режим јер "улица" је мач са две оштрице, има разних провокатора који могу изазвати сукобе и одвести то у сасвим други правац, итд.
Наравно, режимски медији би то пропагандно добро одрадили и народ би био још више духовно сломљен за било какву акцију.
Зато кажем: ако нема неке здраве политичке организације која може повести народ правим путем и извршити корените промене, тотални препород, онда све друго води у анархију и у "афрички сценарио"!:rtfm:
 
Koja je revolucija sta resila u 2o. veku?Nazalost sve su propale a mnogim narodima u svetu je sve gore.Cak i kad uspe rusenje postojeceg ne postize se nista bitno ako ne postoji projeka odrzive buducnosti.
Svajcarci i neki drugi nikada nisu dizali bune ali mnogo lepo zive.Ja sam za nase i svetske probleme trazio resenja skoro 30 godina i sve to publikovao.U svetu je sve povezano isve je vrlo slozeno.Nema lakih i brzih resenja uz upotrebu nasilja ako ga ne prati najpre znanje i mudrost.
Oteto ne mozemo vratiti.Kasno je za to.Pustimo ih da rade i propisimo da radnici imaju pravo na deo profita u njihovim preduzecima.To bi ustvari bila prava revolucija ali ovaj stav treba da prihvate najpre radnici velikih drzava.Mi sami smo mnogositni da menjamo svet.Pokusalismo za vreme Tita ali sve se skrhalo u krvi.
 
evo mmf otisao,sve sredjeno,seljaci spavaju mirno.nije mi jasno kako to da ocekujete da vas spasi dr.kostunjavi koji je 4 godine bio premijer,3 godine predsednik,jel on ta nova snaga promena:hahaha::hahaha:,bilo ko da dodje bice na miskovom platnom spisku,samo se dzabe nervirate

MMF opet dolazi u oktobru. bice cupavo . niste ispunili nijedan od uslova znaci para nema. bez para bice frke otkaza bankrota.
 

Back
Top