Jesam li ti rekla..

Jasna

Stara legenda
Moderator
Poruka
82.137
Svima nam je mnogo toga rečeno, pa opet, dok kroz nešto ne
prođemo i ne steknemo lično iskustvo, to ne vredi baš puno.

Čemu ova rečenica služi osim da izazove stid ili revolt i da učini
situaciju u kojoj se nalazimo još gorom?

Koliko vas je puta strah od izgovaranja ove rečenice sprečio da se
požalite najbližima?
 
Svima nam je mnogo toga rečeno, pa opet, dok kroz nešto ne
prođemo i ne steknemo lično iskustvo, to ne vredi baš puno.

Čemu ova rečenica služi osim da izazove stid ili revolt i da učini
situaciju u kojoj se nalazimo još gorom?

Koliko vas je puta strah od izgovaranja ove rečenice sprečio da se
požalite najbližima?
То углавном жене мужевима говоре :lol:
 
.Jedna od mojih rečenica je i ta. Skoro su mi deca priznala da sam bila u pravu : jesam li ti rekla ;) muž ni za tri života neće priznati :D Da se razumemo, ovu rečenicu upućujem samo najbližima, kojima želim samo najbolje, tako da smatram da nije namera da ih postidim već im utuvim u glavu neke stvari :D tako da se ni ja nisam stidela da ću je čuti, ako napravim brljotinu a bila sam upozorena .
 
Nemam straha od toga da neko... likuje (?) tim rečima, ali ne izlažem planove i odluke jer želim prvo sa sobom da se dogovorim, da napravim skice, moguće ishode... da se poverim Bogu. Najviše volim da poslušam ono što mi dođe samo nakon premišljanja i molitve, iz duše, i uglavnom je tako dobro.
Nisu mi znali kad su mi ispiti, kad idem na razgovor za posao, kad dobijam avio-kartu u ruke... prosto ne volim da se o meni bilo gde vodi diskusija, širi briga, a još manje da se zračim tuđim strepnjama, očekivanjima i željama.
Neki ne mogu da se uzdrže od objave svetu ni da će u toalet... Pa, takvima sam na suprotnoj strani, tako mi je iz mnogo razloga lepše i bolje. :)
 

Back
Top