Jeremić: Vučić mi se unosio u lice i vikao – „hajde me tuci“

Stvarno ne znam sta taj G-din, Jeremic uopste hoce.Sa kim on da se tuce ? Pa taj covek nema telesnu masu,da bi se tabo sa nekim toliko jacim od njega. Jeremic je polu laka kategorija u boksu,a nas Predsednik,spada u polu tesku,ili cak u tesku kategoriju u boksu...
.
Реално, у некој замишљеној не дај Боже ситуацији туче Јеремић би га онако дежмекастог и отромбољеног унаказио и направио олупину од њега.

Међутим, потпуно је надреално да председник Србије у функцији председника СНС који се обрачунава са политичким противницима (по уставу председник Србије као председник свих грађана Србије нема политичке противнике, може једино да има противкандидате на изборима!) прозива председника Генералне скупштине Уједињених нација да се шакетају.

Вучић је од Србије направио мега риалити шоу, што је негде његов крајњи домет.

.
 
Реално, у некој замишљеној не дај Боже ситуацији туче Јеремић би га онако дежмекастог и отромбољеног унаказио и направио олупину од њега.
ahahaha
realno koliko je bila realna revolucija Branka Dragasa koju ste pravili juna 2020

Vuk ne bi smeo da se potuce ni sa svojom zenom verovatno :lol:

tako izgleda
Vucic bi vec mogao sa nekom zenom da odmeri snage
ili sa Vukom
nista preko toga
 
Ja obozavam jake,nabildovane zene,sa kojima se pre seksa,rvem bar jedan sat.Vi nemate pojma kako je lepo,posle teskog rvanja,pristupiti intimnim
odnosima.Oboje smo iscrpljeni,ali i dalje uzivamo i nastavljamo da se rvemo u postelji.Danas se intimni odnosi,otaljavaju sablonski,malokrvno i
bezvoljno.Krv moze da uzavri,samo kada se nanosi sladka bol kroz uzivanje.U tome su japanci,nenadmasni.Oni se cak i pesnice sa protivnicom.
tj.seksualnom partnerkom......
 

Jeremić: Vučić se zaleteo sa izmišljanjem, pa ga snimak razobličio​

Jeremić: Vučić se zaleteo sa izmišljanjem, pa ga snimak razobličio 1
Foto: Beta/Miloš Miškov
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić „sve slagao“ o susretu sa čelnicima te stranke u predsedništvu, što je dokazao snimak tog dogadjaja, za koji Vučić nije znao da postoji pa se „zaleteo sa izmišljanjima“ koja su objavili tabloidi i televizije pod njegovom kontrolom.


Jeremić je u intervjuu portalu Nova.rs rekao da je bi izvor „prorežimskih medija mogao biti samo Vučić lično“ i da je taj slučaj pokazao da je „reč o patološkom lažovu i koliko se može verovati njegovim interpretacijama“ i drugih događaja koji se održavaju iza zatvorenih vrata.
„Vučić već danima neuspešno pokušava da se opere od ove brljotine, jako ga žulja to što smo ga razobličili. On ne može da savlada huligana u sebi, a u životu nije imao hrabrosti da se i zaista sa nekim pobije. Zato i ima potrebu da konstantno o tome govori. On priča o nekakvoj huliganskoj prošlosti, kako je bio na tribinama i ulici, a huligane je zapravo samo poznavao i, koliko god to normalnim ljudima bizarno zvučalo, zavideo im“, rekao je on.
Jeremić je istakao da je Vučić „pobesneo“ dan pre događaja u Predsedništvu Srbije, jer je upitan „o aferi izgradnje gasovoda do Loznice“, vrednoj 75 miliona evra, a na osnovu tajne odluke Vlade Srbije.


Upitan o revanšizmu, Jeremić je odgovorio da je će on biti sporovođen na osnovu paketa zakona koji podrazumeva zakone o lustraciji, poreklu imovine i formiranje novog specijalnog tužilaštva za visoku korupciju, što će biti „uslov svih uslova“ za saradnju sa Narodnom strankom po promeni vlasti.
Na pitanje o ekološkom aktivisti Aleksandru Jovanoviću Ćuti, Jeremić je odgovorio da „nema mnogo ljudi kojima još nije postalo očigledno da taj gospodin radi u korist režima“.
„Jovanović je odlučio da udje u politiku, i to lokalnu, beogradsku. Ne znam kako misli da iz beogradske skupštine, čak i da mu je to ozbiljna namera, rešava probleme zaštite životne sredine u Srbiji. U pitanju je tema koja se ozbiljno može tretirati jedino na nivou države. Ali režim će biti najranjiviji na beogradskim izborima, i zato se Ćuta tu šalje. Tu je zaista najpotrebniji“, ocenio je Jeremić.

Upitan o izjavi predsednika Dveri Boška Obradovića o zajedničkom nastupu tog pokreta, Narodne stranke, Pokreta Dosta je bilo, Zavetnika, Pokreta Otadžbina, Državotvornog pokreta, Demokratske stranke Srbije, Pokreta obnove Kraljevine Srbije, Jeremić je odgovorio da ga „čudi što Obradović nije pomenuo i Mišu Vacića“.
 
Negde sam procitao,da je Gospodin Jeremic,najobrazovaniji politicar u srbiji.Kazu da su svi ostali,koji pokusavaju,ili se bave politikom u srbji,
pozavrsavali neke anonimne skole.Takodje,za G.Jeremica se smatra,da nema premca u srbiji,koji bi mogao da ga ugrozi na predstojecim izborima.
Mene licno,politika ne zanima .i cak sta vise,ja je se gadim.Nikada nisam izlazio na izbore,niti cu,ali mi je milo,da imamo tako svetski obrazovanog
politicara,kao sto je to,g.Jeremic,ali i Gospodin Dragan Djilas !
 

Back
Top