Jeremić: Mi od Kosova ne bi trebalo da odustanemo dok god postojimo kao država

Pravi srpski nacionalsovinista najvise voli

• Iskljucivo rusko Sobranie

glasova: 0 0,0%
  • Nesto od Filipa Morisa

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    4

Patata Caliente

Elita
Banovan
Poruka
22.268

Jeremić: Mi od Kosova ne bi trebalo da odustanemo dok god postojimo kao država​

VESTI Autor:N1 Beograd18. avg 2022 11:11

1660810017-1-1536x864.jpg

N1
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je za N1 povodom dijaloga Beograda i Prištine u Briselu da "mi od Kosova i Metohije u identitetskom, kulturnom, teritorijalnom i bezbednosnom smislu ne bi trebalo nikada da odustanemo - dok god postojimo kao država".

„Ne delim mišljenje da je ovaj sastanak (Vučića i Kurtija) sastanak svih sastanaka. Pre će biti da je jedan u nizu. Imali smo ovakve situacije i ranije. Imao sam razgovore sa visokim međunarodnim predstavnicima u prethodnih nekoliko dana, i njihovo mišljenje je da ne može doći do neke eskalacije. Naravno, nikada ne treba reči ‘nikad’ i vrlo je važno biti na oprezu s tim u vezi“, rekao je Jeremić.

link za moderaciju da proveri web dizajn i html kod

https://rs.n1info.com/vesti/jeremic...o-da-odustanemo-dok-god-postojimo-kao-drzava/

Dakle, svedoci smo da Vucic opet zavlaci narodnu masu Kosovskim epovima a tamo sve potpisuje i sve moze, dok sistem kod kuce formira za navijace crtica pajsere u brigade da prodavaju drogu, prave cevape i tuku ljude pre i posle prajda za LGBT. A sve u svrhu licnog bogacenja Izabranih a kako to kaze Ana Brnabic "zasluznih clanova", i redovnog sprovodjenja strahovlade i maltretiranja protivnika, ukljucujuci Komunalnu policiju dok se izivljava nad babama na Kalenicu.

Za to vreme srpski nacionalisti se aktivno iseljavaju na zapad umesto u Rusiju i Kinu gde uplacuju porez direktno za NATO saveznice. Mogao sam da kazem vec sada beze od buduce mobilizacije kad se ne krene na Kosovo cim Ruje stignu u Deltu Dunava, ali o tome ce da diskutujemo posle debakla u Ukrajini.

Pojedinci se takodje godinama spremaju za subverzivne aktivnosti i sirenje panike odlascima u Dubrovnik u NDH na specijalnu obuku propagande antisrpstva, sto je blagovremeno otkriveno i bice pomno praceno, a onda ti isti pojedinci glume tixe reinkarnacije Dragana Nikolica na forumu

Upozoreni ste, nemoj posle da bude niste znali

fobos11

Iskusan
Poruka
5.150

Pogledajte prilog 1206874

N1
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je za N1 povodom dijaloga Beograda i Prištine u Briselu da "mi od Kosova i Metohije u identitetskom, kulturnom, teritorijalnom i bezbednosnom smislu ne bi trebalo nikada da odustanemo - dok god postojimo kao država".

„Ne delim mišljenje da je ovaj sastanak (Vučića i Kurtija) sastanak svih sastanaka. Pre će biti da je jedan u nizu. Imali smo ovakve situacije i ranije. Imao sam razgovore sa visokim međunarodnim predstavnicima u prethodnih nekoliko dana, i njihovo mišljenje je da ne može doći do neke eskalacije. Naravno, nikada ne treba reči ‘nikad’ i vrlo je važno biti na oprezu s tim u vezi“, rekao je Jeremić.

https://rs.n1info.com/vesti/jeremic...o-da-odustanemo-dok-god-postojimo-kao-drzava/

Dakle, svedoci smo da Vucic opet zavlaci narodnu masu Kosovskim epovima a tamo sve potpisuje i sve moze, dok sistem kod kuce formira za navijace crtica pajsere u brigade da prodavaju drogu, prave cevape i tuku ljude pre i posle prajda za LGBT. A sve u svrhu licnog bogacenja Izabranih a kako to kaze Ana Brnabic "zasluznih clanova", i redovnog sprovodjenja strahovlade i maltretiranja protivnika, ukljucujuci Komunalnu policiju dok se izivljava nad babama na Kalenicu.

Za to vreme srpski nacionalisti se aktivno iseljavaju na zapad umesto u Rusiju i Kinu gde uplacuju porez direktno za NATO saveznice. Mogao sam da kazem vec sada beze od buduce mobilizacije kad se ne krene na Kosovo cim Ruje stignu u Deltu Dunava, ali o tome ce da diskutujemo posle debakla u Ukrajini.

Pojedinci se takodje godinama spremaju za subverzivne aktivnosti i sirenje panike odlascima u Dubrovnik u NDH na specijalnu obuku propagande antisrpstva, sto je blagovremeno otkriveno i bice pomno praceno, a onda ti isti pojedinci glume tixe reinkarnacije Dragana Nikolica na forumu

Ово испод линка мислио сам да је наставак вести и Јеремићеве изјаве. Али онда ми се учинило да ни он није таква будалетина да тако нешто некохерентно набрбља. Онда сам ушао у вест и видео да је ово испод линка заправо твоје мишљење. И онда ми је све било јасно. Вјечнаја памјат твојој памети.

Patata Caliente

Elita
Banovan
Poruka
22.268
Ово испод линка мислио сам да је наставак вести и Јеремићеве изјаве. Али онда ми се учинило да ни он није таква будалетина да тако нешто некохерентно набрбља. Онда сам ушао у вест и видео да је ово испод линка заправо твоје мишљење. И онда ми је све било јасно. Вјечнаја памјат твојој памети.
Kakvo misljenje, nisam izneo nikakvo misljenje

Samo sam nabrojao cinjenice. Nisam se jos uvek izjasnio sta mislim o tome, jedino potvrdjujem da sam 100 % za neotudjivost teritorija, dakle Kosovo je Serbia a Krim i ostatak otetoga po opstinama je Ukrajina

Patata Caliente

Elita
Banovan
Poruka
22.268
Овај мали смрад је био у УН у право време и урадио је НИШТА а могао је све , према тома нека не лапрда много .
Pa sta je on mogao 2012e, kad su Toma Grobar i Usnija Redzepova zajahali vlast

fobos11

Iskusan
Poruka
5.150
Kakvo misljenje, nisam izneo nikakvo misljenje

Samo sam nabrojao cinjenice. Nisam se jos uvek izjasnio sta mislim o tome, jedino potvrdjujem da sam 100 % za neotudjivost teritorija, dakle Kosovo je Serbia a Krim i ostatak otetoga po opstinama je Ukrajina
Заиста би морао да научиш шта значи и подразумева реч чињеница, пре него што је употребиш у расправи.

fobos11

Iskusan
Poruka
5.150
Cinjenice, SNS i sendvici ne idu zajedno

Nikako
Наравно да не иду, зато ја увек своје аргументе поткрепим чињеницама. Можеш да нападнеш те аргументе, противаргументима, али то би значило да треба да ти објашњавам шта значи појам чињенице, аргумента, нагађања и слично. За то ментално ниси спреман, јер реално, твоји интелектуални капацитети су прилично ниски.

Али да ти поједноставим, то ако си против некога и напишеш гомилу глупости против те политичке опције, не чини их аутоматски чињеницама. То је твоје лично осећање и то је ок. Твоја нежна и танана осећања нису чињенице, па чак ни бедни покушаји увреда. Морао би макар мало да подигнеш ниво расправе који је сада прилично мизеран, да макар заличиш мало на рационално људско биће.

krinka5

Elita
Poruka
20.588
Koliko ovde ima tema ?

Da li da raspravljamo o stavu gospodina Jeremića ?
Da l da raspravljamo o Vučićevoj izdaji ?
Da li da raspravljamo o odlasku srpskih nacionaista ?
Da li da raspravlamo o odlasku Srba u Dubrovnik na letovanje ili šta već ?

Temu je neophodno zamrznuti dok se postavljač ne otrezni i ne postavi samo jednu temu ?

Poslednja izmena:

fobos11

Iskusan
Poruka
5.150
Tvoj lični bog Aleksandar Vučić nikada u životu nije imao uspeli vic.

Do sad bi se i slučajno pogodilo pošto nam dosađuje već 60 godina
Да, да, Алек, мој лични Чизас Крајст, веома домишљато.

Иначе, јел ти баш пуно досађује? Ако је тако, шта планираш да урадиш по том питању? Да напишеш још неколико бесних и фруструрајућих објава, статуса и твитова? Или си спреман нешто конкретно да урадиш по том питању.

SURbel

Buduća legenda
Poruka
35.564
Koliko ovde ima tema ?

Da li da raspravljamo o stavu gospodina Jeremića ?
Da l da raspravljamo o Vučićevoj izdaji ?
Da li da raspravljamo o odlasku srpskih nacionaista ?
Da li da raspravlamo o odlasku Srba u Dubrovnik na letovanje ili šta već ?

Temu je neophodno zamrznuti dok se postavljač ne otrezni i ne postavi samo jednu temu ?

Заборавио си и цигарете и Венди (без брусхалтера) из анкете. :mrgreen:

fobos11

Iskusan
Poruka
5.150
Kako ti zvuci Kosovo je Serbia?
Jel kao dobar vic?
Не, то је политички поклич, као "Догодине у Призрену" и слично.

Иначе са твојим смислом за хумор, ти добар виц не би препознао да те ошамари на сред улице.

Heidfeld fan

Veoma poznat
Poruka
12.045

Pogledajte prilog 1206874

N1

2008. је био Министар спољних послова. Није ни понудио оставку а камоли нешто више.

SURbel

Buduća legenda
Poruka
35.564
Mogao je navodno da spreči proglašenje nezavisnosti?

Eh da su tada bili na vlasti Vučić, Dačić i Vulin ne bi to tako bilo. :lol:

Није могао, сасвим легално и легитимно, да се позове на Резолуцију 1244, којом се гарантује суверенитет и територијални интегритет Србије?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.