Jer neko cuo novi singl od strokesa Juicebox

Da, moram posteno reci da ne podnosim tzv "spasioce RnR_a" iz elitnih koledza, skrnavitelje tradicije (losi plagijati The Velvet Underground i The Stooges), momke koje treba sminkati jedno tri sata da bi izgledali "razvaljeni", odnosno mladice zvane The Strokes al moram priznati da im je singl Juicebox dobar. Ako je ostatak albuma takav, onda moze biti da su The Strokes konacno izdali album koji nije cist pozeraj. Objasnite vi sto ste slusali kakav je u stvari novi album.

PS. Eto, nije bio skroz "hate post" . Lapo-Lapo je....
 
*drunken_butterfly*:
uf, svi TPy alternativci im to zameraju. da su fensi-jesu fensi ali ja njih volem.
novi album - drugaciji od prethodnih. sporiji pre svega. juicebox je recimo jedna od dve brzhe pesme na albumu. shta znam, meni je dobar :D

Ej Buterfly prepade me, kontam sta joj dodje to "TPy", valjda tipicni, he he salim se naravno.

Sta je poenta. Mene je bas iznervirala ta citava frka oko The Strokes kad su se tak pojavili, kao evo ga Njuorski bend, spasioci ovog i onog pa sam se ja pitao jesul svi ti novinari normalni i u cemu je fol i sto je najgore sve to u eri post-rock frke kad su se posle duzeg vremena pojavili novi i originali alternativni bendovi. U takvoj situaciji su mi The Strokes delovali bezmalo kao boy-band.

Mada razumem ljude koji su u to vreme ozbiljnije pocinjali da slusaju RnR, odnosno svi smo mi poceli sa fancy bendovima. Samo ne treba stati na tome nego obratiti paznju na grupe koje su ih inspirisale i siriti dalje svoje poznavanje muzike. Slabo svracam na forum ali koliko sam uspeo procitati ti Buterfly itekako tragas za super muzikom i sta reci svaka cast i nastavi tako

pozz.
 
The_knight_who_say_NI:
Ej Buterfly prepade me, kontam sta joj dodje to "TPy", valjda tipicni, he he salim se naravno.

Sta je poenta. Mene je bas iznervirala ta citava frka oko The Strokes kad su se tak pojavili, kao evo ga Njuorski bend, spasioci ovog i onog pa sam se ja pitao jesul svi ti novinari normalni i u cemu je fol i sto je najgore sve to u eri post-rock frke kad su se posle duzeg vremena pojavili novi i originali alternativni bendovi. U takvoj situaciji su mi The Strokes delovali bezmalo kao boy-band.

Mada razumem ljude koji su u to vreme ozbiljnije pocinjali da slusaju RnR, odnosno svi smo mi poceli sa fancy bendovima. Samo ne treba stati na tome nego obratiti paznju na grupe koje su ih inspirisale i siriti dalje svoje poznavanje muzike. Slabo svracam na forum ali koliko sam uspeo procitati ti Buterfly itekako tragas za super muzikom i sta reci svaka cast i nastavi tako

pozz.

heheh cjirilichna verzija onog ''troo'' :)
dobro, kapiram to, mozda bi i meni islo na **** da sam u to vreme bila ne-znam-kako upucjena u indie i alternativu. al' nisam. pa su me praktichno strokesi i tako neki popularni bendovi uveli u to. a naravno da pored toga slusam i gomilu dobrih 'underground' stvari :)
hvala :mrgreen: pozzz
 
e the strokes su fenomenalni.....ja sam se navukao kad sam chuo singl ``you only live once``,pa sam sa neta skinuo album``First Impressions Of Earth``koji je fantastichan,znachi pesme su prelepe,tako su pozitivni,frontmen grupe je kralj,ima odlichan glas....a pesma ``ize of the world``sa ovog albuma je jednostavno prelepa.....pa sam ondas skinuo stariji album ``is this it``,sa kog su plasirali last nite,iskreno album``First Impressions Of Earth``mi je bolji,chuje se da su sazreli dosta muzichki...ali je i album``this is it``takodje odlichan......
 
Tankian:
e the strokes su fenomenalni.....ja sam se navukao kad sam chuo singl ``you only live once``,pa sam sa neta skinuo album``First Impressions Of Earth``koji je fantastichan,znachi pesme su prelepe,tako su pozitivni,frontmen grupe je kralj,ima odlichan glas....a pesma ``ize of the world``sa ovog albuma je jednostavno prelepa.....pa sam ondas skinuo stariji album ``is this it``,sa kog su plasirali last nite,iskreno album``First Impressions Of Earth``mi je bolji,chuje se da su sazreli dosta muzichki...ali je i album``this is it``takodje odlichan......
Ti to mene lozhish?
 
Tankian:
ma oushn stvarno.....obozhavam ih odlichni su.....chak sam i glasao za njih u rock kategoriji na evropskim mtv nagradama.....
E bass lepo. Bend je super mada nemam neshto mnogo toga od njih. Navijam da dodju u Beograd. Stvarno je bend odlican. Juicebox je meni pesma mnogo dobra. Spot takodje. Ma sve su im pesme super. Pa i ova nova. Spot ocu skinem ali nikako.
 

Back
Top