Quantcast

Jens Špan: Nikad nisam sa Vučićem tako razgovarao

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
34.437
Бојим се да технологија ан женерал још није напредовала до нивоа да један доца док седи у Београду, оперише у Банкфурту :)
Ma nisam mislio samo na medicinsku struku, nego onako generalno.
Srbi treba da prave posao sebi, a ne da cekaju na isti, izuzev tako zdravstva, skolstva i bezbednosti. :)

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
34.437
Јесте.
Ако се присетиш санкција, изолације, протеривања Срба одасвуд, и на крају бомбардовања, у којима је Србима уништен сваки привредни потенцијал- имаш више него јасан одговор на твоје питање.
Hebiga kolega, bacili dve atomke na Japan, sta su oni trebali.
Rad, rad i samo rad, ali Srbi filozofi. :D

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
20.906
Hebiga kolega, bacili dve atomke na Japan, sta su oni trebali.
Rad, rad i samo rad, ali Srbi filozofi. :D
Неупоредиво, колеза.
Прво- Амери су уложили огромна средства у подизање Јапана; нама ни ратна одштета није исплаћена.
Друго- Јапану нису уваљени у државу усташе, балије, и сви могући саботери свега и свачега, а треће- мало фашизма увек помогне народу да се опорави и ојача; будућу да Срби то никад нису имали у идејама, тај фашизам- добро смо и овде...
И није то што ти сматраш филозофијом сметња.
Филозофија може да помогне.
Проблем су недоучени, који мисле да је филозофија нешто ружно и штетно, јер је не разумеју.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
34.437
Неупоредиво, колеза.
Прво- Амери су уложили огромна средства у подизање Јапана; нама ни ратна одштета није исплаћена.
Друго- Јапану нису уваљени у државу усташе, балије, и сви могући саботери свега и свачега, а треће- мало фашизма увек помогне народу да се опорави и ојача; будућу да Срби то никад нису имали у идејама, тај фашизам- добро смо и овде...
Проблем су недоучени, који мисле да је филозофија нешто ружно и штетно, јер је не разумеју.
Te probleme koje ti navodis resava jedino gradjanski rat i da Srbi nacepaju beogradske jugovice.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Неупоредиво, колеза.
Evo tvoj Vučić na ovim izborima planira 5 fašističkih lista

Nije mu dosta što je već maltretirao naciju devedesetih i desetih, nego sad preti i Vajmarskim periodom

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
20.906
Ja sam pacifista
Јок, море, ти си Канађанин, српског порекла, са тешком конфузијом гледе политичких ставова. :lol:
Трагикомична је та "потреба" вас бивших Срба да из неке материне саветујете нас који смо овде остали- како да овде организујемо ствари.
Среди ти нешто по Канади, а Србију батали, као што си је одавно баталио, отишавши из ње.
Нема народа из којег носталгија извлачи чудније пориве...

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
34.437
Јок, море, ти си Канађанин, српског порекла, са тешком конфузијом гледе политичких ставова. :lol:
Трагикомична је та "потреба" вас бивших Срба да из неке материне саветујете нас који смо овде остали- како да овде организујемо ствари.
Среди ти нешто по Канади, а Србију батали, као што си је одавно баталио, отишавши из ње.
Нема народа из којег носталгија извлачи чудније пориве...
Nemam ja nikakvih potreba, samo diskutujemo.
Ja znam da vama crvenim banditima bilo kakav vid diskusije smeta, ali hebiga niko vas vise ne pita. :mrgreen:

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
34.437
Хајде онда да дискутујемо о тој потреби пачања у туђа посла; одакле то извире, тај болесни порив? :mrgreen:
Tudja posla ?
Kako tudja posla ako je moja imovina i ako me svaki put pljackate sa deviznim kursom i ako dalje imam investicije i donacije.
Sigurno nadmasuje tvoja porezna davanja. :mrgreen:

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
20.906
E bas ste je uredili, stampedo na Horgosu :p
Заболе га, баш; то су све ваше, западњачке форе; права фукаре, мулти-култи и остали изуми западне декаденције.
Види ти са твојим Тридоом, па њега саветуј о питањима државног уређења и спремај се да се клањаш краљици, кад вам дође једном у 50 година... :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.