Jemencima dosta trodecenijske diktature

Све је то ок али четири жене и забрана мастурбирања....

У Православљу вјера не забрањује и ту се разликује од ислама, него учи и усмјерава, а човјек има слободну вољу. Не можеш ти клинцу од 16 година забраниди да га пипа ј ебо га ти... Гријеси су свуда, и рукоблуђење је гријех али то је неизоставно за нормално функционисање организма... Гријех је јер је тјелесно уживање али то је најјачи нагон. Сам си сада објаснио о чему се ради. Сличан проблем имају неки православни монаси. То је скоро немогуће постићи, зато боље упражњавати умјерено него тотално забрањивати што изазива контраефекат.
Четири жене су велики гријех, прељуба, јер не можеш бити отац са више жена, то изазива страшно ружно стање и односе у фамилији. Жена не може да буде срећна ако јој муж кога воли спава са још 3 комада. Уосталом, рекао сам да теоретски може доћи до демографског краха када би четвртина мушкараца то радила.

А шта ако жена има претјеран нагон, зашто онда она не би могла по тој логици да има четири мужа?

Zabranjeno je masturbiranje zato sto to nije zdravo po tijelo i po psihu pojedinca.Covjek stvara jednu laznu sliku koja ga tjera da se nadrazi i da dozivi ejakulaciju samo zbog lazne slike o zadovoljstvu koje je lazno a nije pravo.Tako se osoba moze povuci u sebi i da se preokupira jedinom zadovoljstvu a to je masturbiranjem.Znaci to ima lose posljedice po psihu a moze uzrokovati nezenstvom te osobe.Znaci osoba mora da se povuce od masturbiranja ui da trpi kako bi bila potaknuta da se ozeni i da zeli strast sa zenom a ne da strast zbog masturbiranja bude slaba.Znaci seksulani nagon kod muskarca se ostavlja svjezim i on zeli da ima odnos sa djevojkom tako da ce zeljeti i traziti zenu za sebe sto to kod masturbatora nije slucaj jer oni se zadovoljavaju onim zadovoljstvom kojeg imaju a to je masturbacijom i dolazi do izbirljivosti kod muskarca tako da je vrlo tesko da se ozeni.Onaj koji ne masturbira jedva ceka da nadje barem nesto zensko kako bi mogao da vodi ljubav i kako bi mogao da gasi zedj za strascu na zeni.
 
Cetiri zene nisu grijeh i poligamija ne spada u preljubu jer poligamija imaju svoju zakonsku osnovu i odnosi su rasporedjeni zakonskim putem a to je da sve zene moraju biti pazene i mazene na isti nacin.Preljuba je kad vanbracno skrivis sa nekom zenom te imas seksualne odnose i to je preljuba a sve sto je na zakonskoj osnovi to nije preljuba a zena ne moze imati vise partnera osim jednog muza.Jos nesto, poligamija ima za cilj i zbrinjavanje zena kako ne bi bile u prilici da se prostituisu ili da cine neke nezakonske radnje.
 
Poslednja izmena:
Iskreno, status zene kod muslimana je veoma dobar jer brak sa zenama je zasnovan na osnovu ljubavi i mislim da su muslimani dobri muzevi i da postuju svoje zene.Ima slucajeva gdje muzevi nisu dobri ali to se odmah objavi na vijestima i mogu vam reci da su zene zasticene moralom i svemu sto postoji u Islamu.Nisu muslimani rulja koja ne zna za zakon nego Islam je uredio muslimansko drustvo da zna sta je red i da zna sta je svijeto i sta je dobro na ovom svijetu.Mi muslimani ne sakatimo zene nego ih naprotiv volimo i postujemo.To sto se desio jedan slucaj sa jednom Afganistankom Bibi to je nesto drugo i to je incident kao i svaki drugi incident u Srbiji gdje se ubijaju roditelji i majke od sinova ili gdje se ubijaju zene pa zatim izvrsava samoubistvo.To je znacfi isti incident iste vrste i mogu vam reci da vecinom muslimani su dobri muzevi i vole svoje zene.
 
images

:lol:

Sta li to jede ovaj moj brat musliman?Napunio je usta necim a ne znam sta mu je to?

 
Cini mi se da je to jedan obicaj da nesto stave u usta jer vidio sam i u ostalim slikama da neki imaju napunjena usta na jednoj strani tako da je to sigurno neki obicaj a vidi se nesto zeleno u ustima.Bez obzira na sve to su moja braca i ja ih vo0lim jer to su moji muslimani i oni su meni lijepi.Rado bih se druzio sa muslimanima iz Jemena i bio najbolji drug s njima.Jemen je jedna prelijepa zemlja i zasluzuje da bude slobodna i da bude prava Islamska zemlja.
 
Zabranjeno je masturbiranje zato sto to nije zdravo po tijelo i po psihu pojedinca.Covjek stvara jednu laznu sliku koja ga tjera da se nadrazi i da dozivi ejakulaciju samo zbog lazne slike o zadovoljstvu koje je lazno a nije pravo.Tako se osoba moze povuci u sebi i da se preokupira jedinom zadovoljstvu a to je masturbiranjem.Znaci to ima lose posljedice po psihu a moze uzrokovati nezenstvom te osobe.Znaci osoba mora da se povuce od masturbiranja ui da trpi kako bi bila potaknuta da se ozeni i da zeli strast sa zenom a ne da strast zbog masturbiranja bude slaba.Znaci seksulani nagon kod muskarca se ostavlja svjezim i on zeli da ima odnos sa djevojkom tako da ce zeljeti i traziti zenu za sebe sto to kod masturbatora nije slucaj jer oni se zadovoljavaju onim zadovoljstvom kojeg imaju a to je masturbacijom i dolazi do izbirljivosti kod muskarca tako da je vrlo tesko da se ozeni.Onaj koji ne masturbira jedva ceka da nadje barem nesto zensko kako bi mogao da vodi ljubav i kako bi mogao da gasi zedj za strascu na zeni.

Лијепо си то објаснио, али доктор би то знао боље рећи... Не значи да мастурбацијом долазиш то засићења и нестанка жеље за женом.... уосталом необављање мастурбације изазива дубоку асексуалност.
Мастурбација али умјерено је најздравија за нормално функционисање јер се сперма стално лучи.
 
To nema veze jer visak sperme uvijek izadje samo do sebe tokom spavanja i omokri gace i posteljinu.Znaci to nije masturbacija nego izbacivanje visak sjemena spontanim putem.Inace nadrazivanje i stalno masturbiranje moze poremetiti psihu kdo covjeka tako da muslimani znaju najbolje da je to losa stvar i da je bolje unerediti posteljinu nego sam izbacivati sjeme na primjer u wc solji.Inace po islamu sperma nije necista stvar nego spada i ciste stvari ali se ipak mora okupati poslije toga kako bi se moglo klanjati Allahu.Ono sto je necisto u Islamu je mokraca i izmet koji moraju da se operu.

Inace mnogo ljepse je kad svoju strast za zenom zadovoljis na zeni koja zeli pravog muskarca i koja zeli da ima dugo vodjenje ljubavi.

220px-Male_masturbation.svg.png
 
Poslednja izmena:
Inace muslimani se rano zene i i to je naredba iz Kur'ana da je potrijebno da se mladi zene i udaji mladici kako bi mogli utjeci od nemorala i vanabracnog seksa a uz toi je ukljuceno i masturbiranje jer ako se osoba ne ozeni ili uda onda stvara mogucnost raznim psihickim oboljenjima i zato ako pamtitet rijeci predsjednika Ahmedinedzada on je naredio da se omladina zeni vrlo rano i da tako izbjegnu razne vrste nemorala.Inace muslimanima je dozvoljeno da imaju vise zena i mogu uzivati i nasladjivati se svojim zenama koliko oni to budu zeljeli.
 
Pa naravno.Masturbiranjem se mozda pospjesuje rad testisa i obnova sperme ali i tako i tako visak sperme se izbacuje a na ovaj nacin koji sam naveo izbacuje se u snu kad spavamo.Jeste da se okvase gace i posteljina ali je moralnije od masturbiranja nad wc soljom.Znaci obnavlja se i spontanim izljevim sjemena sperma i osoba je olaksana na taj nacin.Bolje je spontano izazvati izljev sjemena nego izazivati trljanjem polnog organa jer trljanjem se moze osteti polni organ.A nama je receno u Kur'anu da moramo cuvati svoje polne organe jer nam je to ostavio Allah.
 
Poslednja izmena:
Kad vidim ovako lijepe Jemence koji odisu ljepotom i ljubavlju prema islamu onda ne mogu odoljeti a da ne zavolim Jemen koji je za mene lijepa drzava i koja bi meni pristojila da zivim u njoj.Najvise bih volio da zivim u Aden a isto tako volio bih zivjeti u Sani i biti sa mojom bracom muslimanima.Muslimani su svi lijepi i milokrvni tako da bi me primili lijepo i ja bih uzivao i klanjao bih se Allahu u Dzamiji.Isto tako udao bih moju sestru za Jemenca i mozda bih se ozenio Jemenkom tako da bih volio zivjeti u tom dijelu Arabijskog poluotoka.Jemen mora biti slobodna drzava i drzava koja ce biti Islamska u pravom smislu i koja ce biti izvor Islama.Najvise mi se dopadaju Jemenci zato sto su to hrabri ljudi i ljudi koji zele da zive u slobodi i pravilnom Islamu.Islam je u srcima Jemenaca i svi Jemenci su muslimani tako da bih ja volio zivjeti u lijepom Jemenu kako bih bio sa mojom bracom muslimanima.
 
Kad vidim ovako lijepe Jemence koji odisu ljepotom i ljubavlju prema islamu onda ne mogu odoljeti a da ne zavolim Jemen koji je za mene lijepa drzava i koja bi meni pristojila da zivim u njoj.Najvise bih volio da zivim u Aden a isto tako volio bih zivjeti u Sani i biti sa mojom bracom muslimanima.Muslimani su svi lijepi i milokrvni tako da bi me primili lijepo i ja bih uzivao i klanjao bih se Allahu u Dzamiji.Isto tako udao bih moju sestru za Jemenca i mozda bih se ozenio Jemenkom tako da bih volio zivjeti u tom dijelu Arabijskog poluotoka.Jemen mora biti slobodna drzava i drzava koja ce biti Islamska u pravom smislu i koja ce biti izvor Islama.Najvise mi se dopadaju Jemenci zato sto su to hrabri ljudi i ljudi koji zele da zive u slobodi i pravilnom Islamu.Islam je u srcima Jemenaca i svi Jemenci su muslimani tako da bih ja volio zivjeti u lijepom Jemenu kako bih bio sa mojom bracom muslimanima.


Bla, bla, bla , bla... Nego jesi li se ti kupao juce?
 
Kupao sam se jucer i dobro sam se namirisao i bio sam lijep a i danas sam zgodan.Inace Jemenci su isti muslimani kao i mi Bosnjaci tako da i oni peru zadnjicu i kupaju se petkom.A kad imaju izljev sjemena tada se okupaju dodatno.

Ybt. Ti kad bi uzeo i spojio sve tvoje postove sa ovog foruma u jednu priču, mislim da bi dobio jednu "erotsku priču".
Nekad davno je postojao onaj časopis "Erotika"... Znači taj fazon priča
Sećam se tamo negde u VI - VII razredu osnovne dečaci su to "čitali" kad idu u wc...
(barem su se tako hvalili, ne znam dal' da bi dokazali "muškost" ili zbog toga jer je to bio poprilično skup časopis)
 

Back
Top