Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Jemencima dosta trodecenijske diktature

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.012
images

Минџо, овде не личиш на себе, вади ту бомбу из устију

Тихи

Zaslužan član
Poruka
126.957
Yemen_map.jpg

Evo mape Jemena koji izgleda fantasticno i to je jedna prelijepa Islamska zemlja koja je bila drzava Sabejaca.Jemen je jedna lijepa drzava i mislim da mora doci do neke promijene u vlasti u Jemenu jer Islamska Revolucija mora dohvatiti sve drzave pa i Jemen.U Jemenu bih rado zivio i klanjao u Dzamiji jer tamosnji ljudi su mi mili i slatki tako da bih se s njima srodio.Jemen je jedna planinska zemlja a na istoku zemlje je pustinja i ravnica.Inace to je jedna prelijepa zemlja u kojoj bi se svaki m,usliman osjecao kao kod kuce.

mingo u kojem delu jemena bi voleo da zivis? :think:

Poruka
3.615
Мени баш и не делује,пошто Амери здушно подржавају Мубарака,коме се сад супроставља и Ел Барадеј па "Муслиманска браћа",док Тунис,Алжир сад и Јемен обнављају "Арапску лигу"која
здушно жели да се ослободи стране пол.доминације (америчког,пре свега),мада сад не треба занемарити раст кинеског утицаја на цео регион,укључујући и Африку.

Sve je moguce, ...sta mi znamo koje su mucke iza toga.

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
Volio bih da zivim u predjelu Adena do mora i mislim da ove demosntracije u Islamskim drzavama znaci da pocinje Islamska Revolucija i da ljudi zele promijene.I Jemen kao i sve ostale drzave zeli da se nesto promijeni u drzavi i da na vlast dodju oni koji ce respektovati Islam i koji ce zemlju preporoditi.

Han Pritcher

Elita
Banovan
Poruka
16.622
Volio bih da zivim u predjelu Adena do mora i mislim da ove demosntracije u Islamskim drzavama znaci da pocinje Islamska Revolucija i da ljudi zele promijene.

nema nicheg islamskog u ovim revolucijama majstore. korupcija, beda, diktatura, arapska zelja za nacionalnim ujedinjenjem i naravno astronomske cene hrane za te pustinjske zemlje su pravi razlozi pobune. moze da se desi da islam koriste kao sredstvo i da neki ajatola uzjase te talase nezadovoljstva kao sto je bilo u iranu, i ako se to desi, arapski svet ide u mrak i dekadenciju koja ce od te velike nacije napraviti ono sto su bili pre izuma motora - totalna rupa puna zunzara zelembaca, zaboravljena od sveta

Han van Zem

Buduća legenda
Poruka
27.122
nema nicheg islamskog u ovim revolucijama majstore. korupcija, beda, diktatura, arapska zelja za nacionalnim ujedinjenjem i naravno astronomske cene hrane za te pustinjske zemlje su pravi razlozi pobune. moze da se desi da islam koriste kao sredstvo i da neki ajatola uzjase te talase nezadovoljstva kao sto je bilo u iranu, i ako se to desi, arapski svet ide u mrak i dekadenciju koja ce od te velike nacije napraviti ono sto su bili pre izuma motora - totalna rupa puna zunzara zelembaca, zaboravljena od sveta

Немој да му квариш моменат. :hahaha:

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
Mislim da se varas.Iza ovoga stoji Islamska frakcija koja zeli da smijeni diktatore preostale od Hladnog Rata i normalno ti predsjednici su se bazirali na Arapski nacionalizam dok se odmah moze vidjeti da ove demonstracije imaju skrivenu potporu onih koji zele Islamsku drzavu.Jedan od vaznijih faktora je i ekonomska kriza koja tisti Islamske drzave tako da nije samo to razlog nego ljudi nece da zive pod komunistickim sistemom kako su zivjeli Tunizani pod vlascu Ben Alija.Inace nista ne fali da Arapske zemlje postanu Islamske drzave jer to nije mrak nego svjetlo i na osnovu toga sto mozete vidjeti Iran koji je na vrijeme izvrsio Islamsku Revoluciju mozete vidjeti da ljudi sada njeguju nauku i da su dosta daleko tehnoloski otisli.U Islamu nema bijede i nema siromastva nego Islamski sistem je najbolji kako bi se narod izvukao od siromastva.Inace dojadilo je muslimanima da gledaju kako njihovi sekularni predsjednici skupljaju za sebe bogatstvo a na drugu stranu zabranjju javno iskazivanje Islama.Sada na Tunizanskoj televiziji moze se vidjeti ukljucenje u svih pete vkta namaza kako uci Ezan i kako uci Kur'an.Znaci narod se oslobodio sekularnog dikatatora.
Samo glup covjek moze vjerovati da ove demosntracije idu na ustolicenjeu i jacanju Zapadne demokracije.Vi ne znate nista o muslimanima jer muslimani sanjaju da se uvede Serijat i oni taj sistem vole.

Poslednja izmena:

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
Inace svidjaju mi se va mjesta u Jemenu tako da bih uzivao u toj drzavi jer je to jedna prelijepa zemlja u kojoj zive svi muslimani.Isto tako mi se dopada istocni Jemen koji je zaista lijep ali zapadni Jemen je naseljeniji i ima veliki grad Sana koja je jedan od najljepsih gradova.Sve u svemu Jemen se mora promijeniti i mora ustanoviti svoju drzavu po Islamskom principu kako bi Jemen uspio prebroditi krizu jer zna se da muslimani najvise vole Islamsku drzavu i da teze njoj.

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.764
Ја никада не бих дао сестру ни једном Јеменцу...

П.С. Заборавио човек да каже па да подсетимо.

Само што сам хтео ово и да ја напишем.Али допуничу нешто.А дали ти доџе да заплачеш када видиш ове слатке муслимане?????:hahaha:

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
Zasto da zaplaces.Ima zgodnih Jemenaca i oni su jedan stari narod koji je za ponos.Inace na inernetu sam vidio zgodnih Jemenaca i veoma su lijepi tako da bih rado dao svoju sestru njima.Jemen je jedna predivna zemlja i zato ima zgodnih Jemenaca tako da sam postavio fotografije starijih ljudi koji su ipak u godinama i tako da jos nisma postavio fotografiju zgodnih Jemenaca.

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.764
Zasto da zaplaces.Ima zgodnih Jemenaca i oni su jedan stari narod koji je za ponos.Inace na inernetu sam vidio zgodnih Jemenaca i veoma su lijepi tako da bih rado dao svoju sestru njima.Jemen je jedna predivna zemlja i zato ima zgodnih Jemenaca tako da sam postavio fotografije starijih ljudi koji su ipak u godinama i tako da jos nisma postavio fotografiju zgodnih Jemenaca.
:rotf::rotf::rotf:Ај сад стави неку лепу Јеменку....

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
Sana'a (arapski: صنعاء‎, en. izgovor [sˤɑnʕaːʔ]; takođe i Sanaa ili Ṣan‘ā’) je glavni grad države Jemen i centar guvernerata San‘a’. To je jedan od najstarijih neprekidno naseljenih gradova, u svijetu. Sa nadmorskom visinom od 2.300 metara, Sana'a je, takođe, i jedan od najviših gradova svijeta. Stari utvrđeni grad je naseljen više od 2.500 godina, i ima veliki broj netaknutih arhitektonskih dragulja. To je najveći jemenski grad, sa 1.747.627 stanovnika po popisu iz 2004. godine.
Wikipedia

Историја

Постоје докази да је од 6. века п. н. е. ово био етиопски град (краљевина Саба). Године 570. заузели су га Персијанци. У дугом периоду одавде су владали локални владари Јеменског исламског калифата. Од 16. века наовамо, више пута су га заузимали Османлије. По стицању независности Јемена 1918, Сана је постала његов главни град. У периоду 1948-1962. престоница Јемена је била у граду Таиз.
Сана је важан центар исламске културе, са универзитетом и пуно џамија. Њена архитектура је јединствена. Стари град је окружен градским зидинама са седам капија, а у њему се налазе хиљаде кућа саграђених у облику торњева до осам спратова висине.
Wikipedia na Srpskom

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
U Jemenu su sve zene pokrivene a na donjoj slici mozete vidjeti prelijepo djecje lice jedne djevojke koja nije stavila masku na lice.Inace Arapi su prelijep narod i oni su veoma razvijen narod svi visoki ljudi tako da ste u prvom segmentu naisli na Jemence koji su stariji ljudi i koji su normalno izborani i mozda za vas nisu lijepi.

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
http://www.loveawake.com/free-online-dating/Yemen-dating-service.html?gender=male

Evo ovdje mozete vidjeti Jemence koji su veoma zgodni i koji traze srodnu dusu za sebe.To je neka vrsta facebooka i mislim da bih dao prvom Jemencu svoju sestru da je ozeni.Svidja mi se glavni grad Sana i mislim da bih zivio tamo tako da bih se i ozenio Jemenkom.Inace Jemen je na jugu Arabije i ima veoma toplu klimu tako da bih zivio tamo i klanjao se Allahu zajedno sa mojom bracom muslimanima.

TranceLuv

Primećen član
Poruka
687
А што једну јеменку кад вам морални ислам допушта да гузите 50....

И ако будеш планиро да се селиш за пустињу, поведи и 2 милиона потурица, ми ћемо вам средит папире и организоват пут.

Од мене добијеш ланч пакетић.

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.764
http://www.loveawake.com/free-online-dating/Yemen-dating-service.html?gender=male

Evo ovdje mozete vidjeti Jemence koji su veoma zgodni i koji traze srodnu dusu za sebe.To je neka vrsta facebooka i mislim da bih dao prvom Jemencu svoju sestru da je ozeni.Svidja mi se glavni grad Sana i mislim da bih zivio tamo tako da bih se i ozenio Jemenkom.Inace Jemen je na jugu Arabije i ima veoma toplu klimu tako da bih zivio tamo i klanjao se Allahu zajedno sa mojom bracom muslimanima.
:rotf::rotf:Да си је досада оженио до сада би родила.Дај једном је ожени,а ти узми једна од ових неколико НИНЏА и да завршимо с тим.

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
Sta ce mi toliko poturica u Jemenu.Ja planiram da zivim sam sa mojom bracom muslimanima Arapima i da naucim Arapski i da budem jedan od njih.Inace nije nam dozvoljeno da imamo 50 djevojaka nego nam je dozvoljeno svega cetiri i zato Jemenci su veoma dobri ljudi i oni bi me ozenili i ja bih se sredio u Jemnu jer Jemen je drzava koja obecava.Na primjer zivio bih u Sanu i imao bih Arapsku nosnju i onu ikamu sto je nose pa bih bio pravi musliman.Inace da se vratimo na temu, Jemen mora da svrgne ovog vladara kojeg ima jer Jemenci ne mogu izdrzati pod njegovom vladavinom jer narod zeli da se diktatori skinu sa polozaja i da dodju na vlast ljudi koji ce se drzati Kur'ana i Sunneta Bozjeg Poslanika.

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
Nije dzabe.Ovako smo cisti jer peremo zadnjicu i zadnjica nam je cista tako da nam ne treba toalet papir kojim bi samo razmazali izmet na guzi.To nama ne treba nama treba voda i da se lijepo operemo i nakon velike nuzde i nakon male nuzde.Gace nam moraju biti ciste a ne da imaju fleku od izmeta.Zato kazem da su Jemenci divni ljudi i da su cisti za moju sestru tako da bih volio ozeniti se u Jemenu.

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
38.417
Evo mape Jemena koji izgleda fantasticno i to je jedna prelijepa Islamska zemlja koja je bila drzava Sabejaca.Jemen je jedna lijepa drzava i mislim da mora doci do neke promijene u vlasti u Jemenu jer Islamska Revolucija mora dohvatiti sve drzave pa i Jemen.U Jemenu bih rado zivio i klanjao u Dzamiji jer tamosnji ljudi su mi mili i slatki tako da bih se s njima srodio.Jemen je jedna planinska zemlja a na istoku zemlje je pustinja i ravnica.Inace to je jedna prelijepa zemlja u kojoj bi se svaki m,usliman osjecao kao kod kuce.

Isto to misli i Hilari . :mrgreen:

http://www.rg.ru/2011/01/11/klinton-anons.html

Nego Jemen je zavicaj i najslavnijeg CIA agenta u islamskom svetu - Osame Bin Ladena , dal i to ima uticaja na tvoju ljubav ??? :think:

Poslednja izmena:
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.