Jeli ovo muska ili zenska jakna?

Dany6

Zainteresovan član
Poruka
344
Jel zna neko reci jeli ovo muska ili zenska jakna,i po cemu se moze znati (ako je to moguce uopste)
Zelim okaciti jaknu na prodaju ali ne znam jeli muska ili je zenska,pa jeli zna neko reci? Uopste ne znam kako se moze reci razlika :/,jedino sto mi vuce sumnju da je zenska je to sto su rukavi malo vise kratki,a visina jakne tu i tamo odgovara,mada mozda i tu grijesim....
Velicina je S.
KLIKNI
 
Jel zna neko reci jeli ovo muska ili zenska jakna,i po cemu se moze znati (ako je to moguce uopste)
Zelim okaciti jaknu na prodaju ali ne znam jeli muska ili je zenska,pa jeli zna neko reci? Uopste ne znam kako se moze reci razlika :/,jedino sto mi vuce sumnju da je zenska je to sto su rukavi malo vise kratki,a visina jakne tu i tamo odgovara,mada mozda i tu grijesim....
Velicina je S.
KLIKNI
Zenska jakna :)
 
Zenske kozne jakne su uze u ramenima i takodje su uze u struku, cesto pripomognute nekim kaisem ili cime vec kao na slici koliko da izrazi liniju, dok muske kozne jakne upravo suprotno, definisu sira ramena i grudi dok su slobodnije na kukovima, padaju ravno bez prevelikog strukiranja.

Imam bas koznu koja je u slicnom fazonu s tim sto nije toliko dugacka, nema toliku kragnu, ima duze i uze rukave i nema strukirani kais.

Dakle ovo je definitivno zenska.


Moze da se proda i kao muska ako dolazi u paketu sa nekim pistoljem kalibra 9mm i prigusivacem.
Eventualno Skorpion.

Posto ima taj vibe nesto kao kraj osamdesetih ili pocetak devedesetih sto ja bez sve sale i gotivim donekle.
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko reci jeli ovo muska ili zenska jakna,i po cemu se moze znati (ako je to moguce uopste)
Zelim okaciti jaknu na prodaju ali ne znam jeli muska ili je zenska,pa jeli zna neko reci? Uopste ne znam kako se moze reci razlika :/,jedino sto mi vuce sumnju da je zenska je to sto su rukavi malo vise kratki,a visina jakne tu i tamo odgovara,mada mozda i tu grijesim....
Velicina je S.
KLIKNI
To je vintage jakna, ali vise baca na zensku.
 

Back
Top