Quantcast

Јелена Триван...ууупс, Горица Гајевић демократске странке

Ко је Јелена Триван?

• Жута Горица Гајевић

• фаноменалан млади политичар женског рода

• Тадићева љубимица

• Реклама за ботокс

• Успешна политичка спонзоруша

• Кандидат за следећу фарму

• То нико не зна

• Нешто друго (наведите ШТА)

• Не знам

• предмет опште спрдње

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Поштоване колеге форумаши,
желео бих овим путем да вас замолим да ми у пар речи препричате шта је то било у синоћњем Утиску недеље?
Нисам гледао тај шоу програм пошто сам се бавио неким озбиљнијим стварима (гледао Индијану Џонс на првој) а судећи према коментарима на форуму и по осталим медијима изгледа да сам пропустио неку прворазредну комеНдију........
Шта је та госпођа из врха ДС позната по Мини Морис-у и уснама у којима је ускладиштено силикона довољно да се задихтују сви рамови прозора на Београђанци причала, зашто су је (њу и њену странку) гледаоци испљували, зашто су је остали говорници зезали?

Ко је уопште та госпоЏа?

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Ova Trivanka je obicna sprdacina,a da ne pominjem da je ruznija cak i od Karleuse....a to jako malo zena moze.

Е сад претерујеш.........иако су обе пластиканерке идоли друге Србије, ипак је Гајев.....Триванка боља женска

Xena+

Primećen član
Poruka
642
verica radeta je normalna prirodna zena za rzliku od ove silikonske dromfulje

da je verica u sebe ugradila silikona kolko ova DS drolja , i uz par tretmana liposukcije izgledala bi isto ko i ona. plasticno i vestacki.

Vjerica je super žena! Na stranu što su ljudi stoka i sude po fizičkom izgledu - ona je i u SRS maltene najbolja a da ne pričamo ovako generalno.
A liposukcija joj ne treba, očigledno je neki nisu dugo videli :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.