Jelena Trivan: DS preti potop!

Ne radi on skoro nista - ali da mu se da pravo da raspusti skupstinu. Mnogi su se ovde osilili kao da su bogovi na zemlji.

Glasanje pre rata je bilo javno... i ja ni sa time nemam problem.

У паралментарној (масонско кривоверној) монарх је икебана, у православној тј. теократској је бич Божији за девијанте, а јелеј и награда за смерне.

Већина људи, чак и факултетски подучених не уме логички да размишља и вреднује, зато (бар за већину од 95%) треба забранити гласање.

Шта има умни слепци и сакати (без руку) да одлучују и руководе трасу и пут Србског народа.
 
Istina - zato i stojimo, jer niko nece nista da menja. Istina, menjaju se imena stranaka na vlasti, ali to je manje znacajno.

A podseti me, jel SNS bese izbrana da sve ostavi po starom? :roll:

Dolazak Djilasa na celo DS ce da resi sve probleme. I jos Pajtica za potpredsednika i to je to. Oni koji imaju rezultata moraju da budu gore. Kada ne budu imali - dovidjenja.

nije stvar u jednoj stranki, npr sns, oni su pobedili ne zato jer su bolji, to cemo tek videti, dobro su pocheli, al oni su pobedili jer se narodu smuchio ds, mnogi ljudi su glasali vishe protiv ds nego za sns. i to pobedili su sa mnogo vecom prednoshcu nego shto je to saopshteno, al dobro, kad je nikolic bio ubedjen da ce i pored ds spletki pobediti - nije neophodno da mi sad lamentiramo o tome. a djilas nema shanse, prvo on je ipak samo tadicev potrchko, drugo ima nezgodne rodjake i potenciranjem nedela njegovih rodjaka mozhe mu se urnisati dobar deo kampanje, ma koliko on mozhda bio poshten a i to je pitanje, trece, ds je truo do samog korena, do ljudi koji su ispred ds bili na birachkim mestima, znam neke sluchajeve i ne mogu da se otmem utisku da su birali najgore, loshije nisu mogli izabrati, znachi skoro cela stranka treba generalno da ide na remont. mozhda je na nekim mestima bilo ok ljudi ispred ds al na nekim to sigurno nije sluchaj.
 
Poslednja izmena:
Probaj da odgovoris... Sta ako se do 2016. ispostavi da su ovi slabi i da nemaju rezultata? SNS i SPS nisu dobili naslednu monarhiju na poklon, nego republiku, sa izborima na 4 godine.

ta tvoja ds stranka........grobari srbije.....će na izborima 2016 biti u rangu radikala i još manji.......vama će cenzus izgledati ko himalaji......1/3 vas će u zatvoru zaglaviti.......2/3 će vas napustiti jer više nema para za deobu.......a ostatak će vas dokrajčiti i izbrisati iz registra političkih stranaka.......probaj ti to da shvatiš......
 
ta tvoja ds stranka........grobari srbije.....će na izborima 2016 biti u rangu radikala i još manji.......vama će cenzus izgledati ko himalaji......1/3 vas će u zatvoru zaglaviti.......2/3 će vas napustiti jer više nema para za deobu.......a ostatak će vas dokrajčiti i izbrisati iz registra političkih stranaka.......probaj ti to da shvatiš......

Ne mozes tako usko i jednosmerno da gledas. SNS, kao "veliki" pobednik dobi tek 24%... Mislim da je to najslabija pobeda na izborima u poslednjih 20 godina. Ja je ne bih ni zvao pobedom.

A za 2016. mozemo samo da sacekamo.
 
nije stvar u jednoj stranki, npr sns, oni su pobedili ne zato jer su bolji, to cemo tek videti, dobro su pocheli, al oni su pobedili jer se narodu smuchio ds, mnogi ljudi su glasali vishe protiv ds nego za sns. i to pobedili su sa mnogo vecom prednoshcu nego shto je to saopshteno, al dobro, kad je nikolic bio ubedjen da ce i pored ds spletki pobediti - nije neophodno da mi sad lamentiramo o tome. a djilas nema shanse, prvo on je ipak samo tadicev potrchko, drugo ima nezgodne rodjake i potenciranjem nedela njegovih rodjaka mozhe mu se urnisati dobar deo kampanje, ma koliko on mozhda bio poshten a i to je pitanje, trece, ds je truo do samog korena, do ljudi koji su ispred ds bili na birachkim mestima, znam neke sluchajeve i ne mogu da se otmem utisku da su birali najgore, loshije nisu mogli izabrati, znachi skoro cela stranka treba generalno da ide na remont. mozhda je na nekim mestima bilo ok ljudi ispred ds al na nekim to sigurno nije sluchaj.

Djilas zna kako se radi. Glavne, osnovne, pare nije ni napravio ovde - i to je veliki plus. Skoro bukvalno svi ostali su pare pravili ovde, u nasoj "maloj bari punoj krokodila".
 
- Nisam vodila kadrovsku politiku, nisam bila u vladi, nisam birala lokalne odbore i lidere, pa ne znam da li sam odgovorna što sam sve vreme, često usamljena, zastupala vladu, stranku i sve njene ljude, ne mareći šta je nepopularno i loše po mene, a pritom nikad nisam učestvovala u vlasti. Ne znam da li je to za odgovornost ili za poštovanje.

jok ja sam.

nije nista potpisala pa nema odgovormnosti!? cvrc

a nije nista ni `ustinula od para`. mozda njen muz, ali nije ona

Što 'no kažu: "Ne mogu kurwe doći na red od njih poštenih". :roll:
 
Нема у монархији гласања, народног већања и пресипања из шупљих у празне...

Све одлуке доноси монарх лично.

Ti izgleda znaš samo za jedan oblik monarhije - apsolutistički. Postoje još i ustavna i parlamentarna monarhija. Apsolutistička više ne postoji nigde u civilizovanom svetu. Ustavna postoji samo u Kneževini Lihtenštajn, a sve ostale monarhije su parlamentarne.
 

Back
Top