Jelena Trivan: DS preti potop!

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Jelena Trivan, potpredsednica DS, smatra da stranka mora da se reformiše i reši odnose, inače im, kako kaže, preti potop. Ona zamera nekim stranačkim kolegama što se zalažu za odgovornost vrha stranke jer su, kako kaže, i drugi lideri gubili izbore, pa niko nije tražio njihovo povlačenje

http://www.***************/politika/-jelena-trivan-ds-preti-potop---11-08
 
- Nisam vodila kadrovsku politiku, nisam bila u vladi, nisam birala lokalne odbore i lidere, pa ne znam da li sam odgovorna što sam sve vreme, često usamljena, zastupala vladu, stranku i sve njene ljude, ne mareći šta je nepopularno i loše po mene, a pritom nikad nisam učestvovala u vlasti. Ne znam da li je to za odgovornost ili za poštovanje.

jok ja sam.

nije nista potpisala pa nema odgovormnosti!? cvrc

a nije nista ni `ustinula od para`. mozda njen muz, ali nije ona
 
- Nisam vodila kadrovsku politiku, nisam bila u vladi, nisam birala lokalne odbore i lidere, pa ne znam da li sam odgovorna što sam sve vreme, često usamljena, zastupala vladu, stranku i sve njene ljude, ne mareći šta je nepopularno i loše po mene, a pritom nikad nisam učestvovala u vlasti. Ne znam da li je to za odgovornost ili za poštovanje.

jok ja sam.

nije nista potpisala pa nema odgovormnosti!? cvrc

a nije nista ni `ustinula od para`. mozda njen muz, ali nije ona

Vidis,ova njena izjava zvuci ovako:

''nisam bila konsiljere,nisam ubijala,ja sam samo bila advokat mafijasima i ako sam znala da zbog toga necu biti popularna!

Naravno,advokatisala je besplatno i volonterski!

:mrgreen::evil:


. . .
 
Дај Боже да потоп подави све странке у Србији, па да опет имамо монархију и самодржавље без партијских секти и буљука шупљоглавих навијача.

... i jos obavezno glasanje i vecinski sistem, i zabranu koalicija. Pa kad u skupstini ostanu samo 2-3 stranke, onda ce da nam krene, bez obzira koje stranke budu u skupstini, jer ovih 45-50 pirana ne bi mogla ni Svajcarska da izdrzi.
 
... i jos obavezno glasanje i vecinski sistem, i zabranu koalicija. Pa kad u skupstini ostanu samo 2-3 stranke, onda ce da nam krene, bez obzira koje stranke budu u skupstini, jer ovih 45-50 pirana ne bi mogla ni Svajcarska da izdrzi.

Нема у монархији гласања, народног већања и пресипања из шупљих у празне...

Све одлуке доноси монарх лично.
 
Нема у монархији гласања, народног већања и пресипања из шупљих у празне...

Све одлуке доноси монарх лично.

Ne radi on skoro nista - ali da mu se da pravo da raspusti skupstinu. Mnogi su se ovde osilili kao da su bogovi na zemlji.

Glasanje pre rata je bilo javno... i ja ni sa time nemam problem.
 
Jelena Trivan, potpredsednica DS, smatra da stranka mora da se reformiše i reši odnose, inače im, kako kaže, preti potop. Ona zamera nekim stranačkim kolegama što se zalažu za odgovornost vrha stranke jer su, kako kaže, i drugi lideri gubili izbore, pa niko nije tražio njihovo povlačenje

http://www.***************/politika/-jelena-trivan-ds-preti-potop---11-08
Да Бог да једно другом очи повадили,
па од њих скували супу,
са којом би понудили своје коалиционе партнере.
 
Probaj da odgovoris... Sta ako se do 2016. ispostavi da su ovi slabi i da nemaju rezultata? SNS i SPS nisu dobili naslednu monarhiju na poklon, nego republiku, sa izborima na 4 godine.

ds je politichki mrtav, da bi se podigao treba mu neki lider koji ce pred ochima javnosti izbaciti iz stranke sve one koji su kompromitovali stranku, a njegovo pojavljivanje nije moguce jer bi to znachilo da treba ochistiti pola ds a mozhda i vishe, plus rizik po sopstvenu bezbednost, niko nije lud da radi djindjicevski posao posle djindjiceve tragedije.
 
ds je politichki mrtav, da bi se podigao treba mu neki lider koji ce pred ochima javnosti izbaciti iz stranke sve one koji su kompromitovali stranku, a njegovo pojavljivanje nije moguce jer bi to znachilo da treba ochistiti pola ds a mozhda i vishe, plus rizik po sopstvenu bezbednost, niko nije lud da radi djindjicevski posao posle djindjiceve tragedije.

Istina - zato i stojimo, jer niko nece nista da menja. Istina, menjaju se imena stranaka na vlasti, ali to je manje znacajno.

A podseti me, jel SNS bese izbrana da sve ostavi po starom? :roll:

Dolazak Djilasa na celo DS ce da resi sve probleme. I jos Pajtica za zamenika i to je to. Oni koji imaju rezultata moraju da budu na vrhu. Kada ne budu imali - dovidjenja.
 

Back
Top