Quantcast

Jelena Trivan: DS preti potop!

Владан ИПХ

Veoma poznat
Poruka
13.429
U zemlji koja ima slobodne izbore ne postoji nikakva 'konacna pobeda'... postoje samo sledeci izbori.

Све са модерно накаченик префиксом слободни, је управо контра од значење префикса.

Превод:

нпр слободни зидари, место да граде, руше

...слободни избори, место да бирају, гутају сервирано (бирају подметнуте)

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.183
A smejali su se kako su rasturili radikale na frakcije . Sad će i oni istim putem..

Ja se nisam smejao, nimalo. Taj nemoral, to precutno odobravanje cerupanja volje gradjana... to je za svaku osudu. Ne znas ko je gori, onaj koji je napravio muvacinu sa blanko ostavkama - ili drugi koji su to precutno odobrili... a sasvim zaboravili da oznace nemoralnost tog cina.

I ta neodlucnost se na kraju obila DSu o glavu. Jednostavno kao 2 i 2.

Владан ИПХ

Veoma poznat
Poruka
13.429
Ti izgleda znaš samo za jedan oblik monarhije - apsolutistički. Postoje još i ustavna i parlamentarna monarhija. Apsolutistička više ne postoji nigde u civilizovanom svetu. Ustavna postoji samo u Kneževini Lihtenštajn, a sve ostale monarhije su parlamentarne.

Постоји (тј постојала је) и теократска монархија (о којој ја причам), која је база, свих наканадних типова извитоперења, типа парламентарна, слободно-зидарска, папско ''светоримска'' и сл...

velke712

Elita
Poruka
24.630
Koje trece? Mislis da ova stara garnitura zeli da "pusti u ring" bilo kog novog? Ne zele. Samo potreban broj poltrona i nista vise. Mrzi me da nabrajam primere nezamenljivih sefova stranaka.

nije srbija amerika gde se dve stranke smenjuju na vlasti vekovima. prostora za ubacivanje i treceg igracha ima, za sada je to sps, birachko telo fluktuira, al ni koshtunica nije za potcenjivanje i pored vishegodishnje medijske dreke na njega sa b92 i blica. on drzhi dss na stabilnih 10% a imaju toliko jer je gotovo sigurno da je njima ukraden deo glasova. pride josh i to shto ima masa ljudi koji ne mogu da kazhu nijednu ruzhnu rech za njega, ako izuzmemo shiftare po net forumima koji ga optuzhuju da je izruchio vishe oficira hagu nego djindjic shto je samo po sebi smeshno a pride josh kad ga oni optuzhuju.

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.382
Probaj da odgovoris... Sta ako se do 2016. ispostavi da su ovi slabi i da nemaju rezultata? SNS i SPS nisu dobili naslednu monarhiju na poklon, nego republiku, sa izborima na 4 godine.
Pa, niko nije rekao da će oni ostati na vlasti i posle te 4 godine, ali je smehotresna izjava da će se posle njih vratiti žuti. Žuti mogu da se učlane u klub mrtvih stranaka sa SPO-om, SRS-om, JUL-om i još nekima, poput one Stranke jogi letača i sl. njima.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.183
Све са модерно накаченик префиксом слободни, је управо контра од значење префикса.

Превод:

нпр слободни зидари, место да граде, руше

...слободни избори, место да бирају, гутају сервирано (бирају подметнуте)

Eto, go ljigavi formalizam...
Da bih vozeci svoj auto izasao iz Srbije treba mi:
Prvo mi za Srbiju treba licna karta, vozacka dozvola i saobracajna za auto
Potom mi treba pasos
Sreca pa nam vise sada ne trebaju za veliki broj zemalja
Takodje i zeleni karton, samo jos za Bosnu i Makedoniju
A ako nemam svoj auto - i ovlascenje.

I to je 'sloboda kretanja' :huh::banovati:

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.382
Istina - zato i stojimo, jer niko nece nista da menja. Istina, menjaju se imena stranaka na vlasti, ali to je manje znacajno.

A podseti me, jel SNS bese izbrana da sve ostavi po starom? :roll:

Dolazak Djilasa na celo DS ce da resi sve probleme. I jos Pajtica za zamenika i to je to. Oni koji imaju rezultata moraju da budu na vrhu. Kada ne budu imali - dovidjenja.

Đilas će naslediti (ako uspe) oslabljenu malu žutu strančicu, a Pajtić će otcepiti svoj separatistički deo stranke.

Владан ИПХ

Veoma poznat
Poruka
13.429
Eto, go ljigavi formalizam...
Da bih vozeci svoj auto izasao iz Srbije treba mi:
Prvo mi za Srbiju treba licna karta, vozacka dozvola i saobracajna za auto
Potom mi treba pasos
Sreca pa nam vise sada ne trebaju za veliki broj zemalja
Takodje i zeleni karton, samo jos za Bosnu i Makedoniju
A ako nemam svoj auto - i ovlascenje.

I to je 'sloboda kretanja' :huh::banovati:

Мораћу реч ''модерно'' да болдујем ради вас неформалних слдећи пут, то је кључна реч.

Ради се о политичком новоречју и новомислију, а не саобраћајном, не мешај бабе у жабе.

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.382
У паралментарној (масонско кривоверној) монарх је икебана, у православној тј. теократској је бич Божији за девијанте, а јелеј и награда за смерне.

Већина људи, чак и факултетски подучених не уме логички да размишља и вреднује, зато (бар за већину од 95%) треба забранити гласање.

Шта има умни слепци и сакати (без руку) да одлучују и руководе трасу и пут Србског народа.

Ne nego ću svoju sudbinu i sudbinu svoje dece da stavim u ruke jednog čoveka, kome je dato da upravlja našim životima samo zato jer se rodio kao prvenac u nekoj porodici, a bez obzira makar on bio i malouman. Pa, tebi ako je do nekog Kaligule na vlasti idi leči se!

Ja jesam monarhista, ali nisam mazohista.

Inače, monarhije se ne dele na parlamentarne i teokratske, nego, kao što ti već napisah, na apsolutističke, ustavne i parlamentarne.

Владан ИПХ

Veoma poznat
Poruka
13.429
Nikoga ja ne vređam, samo konstatujem da su tvoji stavovi identični stavovima talibana.
Druga je stvar što si ti licemer, pa ne stojiš iza onoga što pričaš.

Твоје асоцијације и закључци су битни, ко статистичка општеприхваћеност ''интелектуалних'' монолога Леје Киш на Пинку суботом од 13 до пола 19.:hahaha:

yokai

Elita
Poruka
15.333
Твоје асоцијације и закључци су битни, ко статистичка општеприхваћеност ''интелектуалних'' монолога Леје Киш на Пинку суботом од 13 до пола 19.:hahaha:

Pretpostavljam da je ovo trebalo da bude duhovito.
U svakom slučaju, kupi kartu u jednom pravcu za Afganistan, pa se pridruži svojim istomišljenicima i uvedi apsolutističku teokratsku monarhiju tamo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.