Јелена Гускова: Битка за Балкан између Запада и Русије улази у завршну фазу

Stvar je u tome što Rusi ne smeju napasti Litvaniju, ne zbog Francuza, nego zbog SAD
A i zasto bi ih napali koji ce im Litvanija,Estonija i ostali patuljci....
Licno ne verujem da postoji konflikt Rusija-SAD,uverenja sam da gospoda jednom godisnje sednu i uz rucak dogovore kako ce da zahjebavaju raju po celom svetu.
 
Kako za šta bi im trebala? Za šta su ta područja trebala i Ruskoj Imperiji i SSSRu?

Danas, zato što:
1. Tamo postoji ruska populacija koja je izložena diskriminaciji
2. Nesmetani pristup Baltičkom moru
3. Odvlačenje karaule dalje od Petersburga

Prošla su vremena kad su konji vukli topove. danas se ratuje iz kosmosa, moy ti.
RF i USA dele plen i šišaju stado širom planete bez da se osvrću na to koliko će neko da pati
 
Prošla su vremena kad su konji vukli topove. danas se ratuje iz kosmosa, moy ti.
RF i USA dele plen i šišaju stado širom planete bez da se osvrću na to koliko će neko da pati
RF nije nikakva protivteža USA.
USA je ofanzivna globalna sila.
RF je defanzivna kontinentalna sila i to čak ne ni na celom području bivšeg SSSR
 
RF nije nikakva protivteža USA.
USA je ofanzivna globalna sila.
RF je defanzivna kontinentalna sila i to čak ne ni na celom području bivšeg SSSR
To ti samo tako hoćeš da veruješ, a i sam znaš da nije tako.
Pitaj Asada ako meni ne veruješ.
 
To ti samo tako hoćeš da veruješ, a i sam znaš da nije tako.
Pitaj Asada ako meni ne veruješ.
Stvarno.
Evo, pitam Asada već par godina.
I znaš šta mi kaže: SAD i njeni saveznici mogu nekažnjeno da mu gađaju vojsku i njegove saveznike.
 
Balkan nije Ruska interesna zona jos od 2003 kad su povukli svoje trupe sa Kosova pod patronastvom V. V Putina. Sve se svodi na lozenjem krezubije imaginarnim *******tvom od strane politicara iz Srbije sa Bosanskim porJeklom.
Spremaj se ti polako na povratak trupa pod patronatom V. V . Putina.
 
Činjenica da su u NATO je ključna

Kada bi danas Rusi uleteli na teriroriju bivšeg Varšavskog pakta NATO ne bi regaovao vojno.

NATO nikada u svojoj istoriji nije vodio ozbiljan rat već samo lokalna iživljavanja nad neuporedivo slabijim protivnikom.

To nije nikakav ozbiljan vojni štit od Rusje već batinaš koji zlostavlja male narode koji nisu klekli pred Zapadom do danas.
 
Kada bi danas Rusi uleteli na teriroriju bivšeg Varšavskog pakta NATO ne bi regaovao vojno.

NATO nikada u svojoj istoriji nije vodio ozbiljan rat već samo lokalna iživljavanja nad neuporedivo slabijim protivnikom.

To nije nikakav ozbiljan vojni štit od Rusje već batinaš koji zlostavlja male narode koji nisu klekli pred Zapadom do danas.
NATO i RF i Kina rade zajedno.
I Bog nek je u pomoć i njima i nama.
 
NATO i RF i Kina rade zajedno.
I Bog nek je u pomoć i njima i nama.
Da, baš mi je juče palo na pamet da pokušam da pojmim koliki su zajedničli poslovi i investicije Zapada, Kine i Rusije i mogu ti reći da su iznosi toliki da su prosto neverovatni.

Nemačka i Rusija nisu bili nikada u jačem savezu jer na obe strane cevke cure milijarde koje se slivaju u njihove džepove. O kombinacijama u kosmičkom i nuklearnom programu i da ne govorim. Po tom pitanju Rusja, SAD i Kina su bratski narodi.

Tako da ako neko veruje kako bi Zapad ugrozio svoju budućnost zarad beskompromisne odbrane Poljske, Češke, Bugarske i pribaltičkih banana republika grdno se vara.

Neisplativost projekta drži Ruse podalje od njih, svakako ne zort od NATO-a.
 

Back
Top