Jel'dajete krv ?

Davao sam krv samo jednom....i nikad vise.Ti ljudi su govna,stalno ko vampiri obilaze skole,a kad nekome treba nikad nemaju....da keva nije imala dobre prijatelje koji su hteli da daju,otac bi mi umro jer govna iz zavoda za transfuziju pustaju samo onoliko kolko das.Nikad vise,nek crknu!
 
frozen1982.:
Davao sam krv samo jednom....i nikad vise.Ti ljudi su govna,stalno ko vampiri obilaze skole,a kad nekome treba nikad nemaju....da keva nije imala dobre prijatelje koji su hteli da daju,otac bi mi umro jer govna iz zavoda za transfuziju pustaju samo onoliko kolko das.Nikad vise,nek crknu!
e o ovome sam jednom pricala a svi rekose da sam zla:roll:
naravno da bi se za cecu ili brenu naslo odmah
 
frozen1982.:
Davao sam krv samo jednom....i nikad vise.Ti ljudi su govna,stalno ko vampiri obilaze skole,a kad nekome treba nikad nemaju....da keva nije imala dobre prijatelje koji su hteli da daju,otac bi mi umro jer govna iz zavoda za transfuziju pustaju samo onoliko kolko das.Nikad vise,nek crknu!
Nikada.Bas iz ovog razloga.
 
Jock ja
mrred9gw.gif
 
pa meni bez to malo krvi nece nista biti,a sto ne bih dala ako nekome mogu da pomognem ma ko to bio.
npr. moja mama bi umrla od krvarenja da nije dobila transfuziju kad je mene rodila :neutral:
meni nisu nikad davali krv,ali sam imala tezu operaciju sa nekih 13 godina,i moglo je da mi zatreba...:roll:
nije to naivno uopste,svakome moze jednog dana da zatreba...
 
@banshee,nije stvar u dobroj volji....bar kod mene,jes da je malo neprijatno kad razmisljas o tome da ti "isisavaju"krv,al ne boli.Stvar je u tome sto oni zloupotrebljavaju dobru volju ljudi kao ti,a kad nekome stvarno zatreba-nikad nema.Namerno da bi iscedili sto vise iz blize i dalje rodbine,a posle dal preprodaju visak,pitaj Boga....
 
pa mozda,al ja znam da su na banjici na ortopediji kad sam bila uvek davali krv.
e sad sta je bilo iza toga ne znam,ali nisu pravili problem...secam se one sok sobe i intenzivne nege,gde god pogledam tece krv niz ona plasticna creva :D :D :D a nekim ot tih ljudi je trebalo bas mnogo krvi.
usotalom,koliko ja znam,zdravo je da se promeni krv sa vremena na vreme,tako da nikakvu stetu ne moze da prouzrokuje.
ali sta oni rade,ne znam stvarno...:?
 
Banshee:
pa mozda,al ja znam da su na banjici na ortopediji kad sam bila uvek davali krv.
e sad sta je bilo iza toga ne znam,ali nisu pravili problem...secam se one sok sobe i intenzivne nege,gde god pogledam tece krv niz ona plasticna creva :D :D :D a nekim ot tih ljudi je trebalo bas mnogo krvi.
usotalom,koliko ja znam,zdravo je da se promeni krv sa vremena na vreme,tako da nikakvu stetu ne moze da prouzrokuje.
ali sta oni rade,ne znam stvarno...:?

altruizam je vrlina, a ne mana
samo naprijed Banshee
 

Back
Top