Quantcast

Jel zna neko neki sajt za dojave na fudb utak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dvr

Aktivan član
Poruka
1.504
Ma to ne postoji,pa koliko dojava dolazi bar za 1 kolo??

Mislim postoji ali hajde ovo objasni:

Kao primer uzecu kladionicu Atlantik,pazi sada oni puste pricu po gradu za tekmu npr veceras

Zvezda-Bazel iz 2-1 i sta se desava pocne prava jurnjava po ostalim kladionicama da se to odigra

ali ni ove ostale kladionice nisu(kao)budale i to stopiraju,za razliku od Atlantika koji nije stopirao,a

na kraju svega toga tekma dolazi iz (da ne malerisem) skroz drugog prelaza.

Sta mislis koliko love je uzeo za ta 3-4 sata Atlantik???

Naravno da ima i pravih dojava,ali brate tesko da one dodju do nas malih riba............

Eto toliko.......

Pozdrav!!

dvr

Aktivan član
Poruka
1.504
Ma naravno da mozemo i mi da znamo za neku dojavu(koja po meni nije 100% sigurna,jel'tako),ja

imam 3 ortaka rade u kladionicama Monako,jedva sastavimo tiket da imamo za cuge i

zajebancije,majke mi kao stopiraju utakmicu kod njih i onda naravno odemo u grugu kladzu i

popusimo.E o tome ti pricam,kada bih 100%bio siguran,uf ma ne bih se sekirao veruj mi.....hehehehe

Pozdrav za raju s'foruma!!

Toxic

Zainteresovan član
Poruka
228
Ljudi od tih dojava nema nista!!!!Shvatite to.Pisao sam vec o tome i kako to sve funkcionise.Kladionice drzi mafija pa se mafijaski i ponasaju.To moze da funkcionise tako kao sto je rekao dvr_liberty.A moze i onako kako to funkcionise na forumima.Stalno se pojavljuju neki likovi koji stave po dve,tri,cetiri?! dojave odjednom,pogodi jednu ili dve masa se popali i on pocne da ***** tako sa utakmicama,masa mu veruje dva tri,kola onda ga ispljuju jer su ljudi zbog njega ostali bez kinte.E onda se lik sa dojavama kao povuce,u stvari uzme novi nick ostavlja postove u drugim temama da se vidi tamo da je ostavio dosta postova,dodje na temu dojava i ostavi jednu,dve dojave koje prodju i bar isto toliko koje ne prodju,ljudi su u minusu,i on opet 2,3 kola ostavlja dojave koje su sve netacne ili 1 prodje.Usao sam im u fazon.Kladionicom se bavim mnogo godina.Ranije sam pratio te dojave i insajdere,i dok sam pratio bio sam u DEBELOM MINUSU,ali od kada sam prestao da ih pratim u plusu sam.Zato dobro razmislite sa kim imate posla,i da li je moguce i realno da ima toliko dojava u jednom kolu na svakom forumu.Nadam se da sam bio od pomoci i da ce ljudi konacno shvatiti da dojava NE MOZE BITI 100% SIGURNA,i da uglavnom ne dolaze.A ako nisam evo linka ka jednom forumu pa pratite i vidite,taj forum je vazio za jedan od boljih i sigurnijih na netu www.topklik.cjb.net
Pozdrav svim kladionicarima i zelim vam puno para pa da pozatvaramo kladionice!!!

TipMaster

Početnik
Poruka
3
Ja se slazem da nema 100% sigurne dojave,male smo mi ribe da bi do nas doso glas o nekom namjestanju ,ali naprimer postoje ljudi koji su profesionalci i koji po citav dan vise u kladionici,imaju bas sve potrebne informacije,znaju bas sve ,koliko igraca je povredeno,sto je ko jeo pre tekme ,jel ko **** pre tekme ,kolika je trava u cm na terenu............i kad ti vidis ili ti neko kaze da ti likovi igraju to ,onda se to moze smatrati pouzdanom informaqcijom

zato smo pokrenuli forum za sve ljubitelje kladenja,okupljamo ekipu profi kladionicara i dousnika,ako imate znanja slobodno podjelite vase predloge i fikseve na forumu sa nama u cilju da svi zajedno ostvarimo dobitak,ostali slobodno prepisujte nase predloge SRETNO SVIMA

http://www.internet-kladionice.rs.sr/forum/

SVE O INTERNET KLADIONICAMA

FORUM - VAS VODIC ZA ONLINE KLADENJE -FORUM

Macro_ek

Primećen član
Poruka
506
Toxic:
Ljudi od tih dojava nema nista!!!!Shvatite to.Pisao sam vec o tome i kako to sve funkcionise.Kladionice drzi mafija pa se mafijaski i ponasaju.To moze da funkcionise tako kao sto je rekao dvr_liberty.A moze i onako kako to funkcionise na forumima.Stalno se pojavljuju neki likovi koji stave po dve,tri,cetiri?! dojave odjednom,pogodi jednu ili dve masa se popali i on pocne da ***** tako sa utakmicama,masa mu veruje dva tri,kola onda ga ispljuju jer su ljudi zbog njega ostali bez kinte.E onda se lik sa dojavama kao povuce,u stvari uzme novi nick ostavlja postove u drugim temama da se vidi tamo da je ostavio dosta postova,dodje na temu dojava i ostavi jednu,dve dojave koje prodju i bar isto toliko koje ne prodju,ljudi su u minusu,i on opet 2,3 kola ostavlja dojave koje su sve netacne ili 1 prodje.Usao sam im u fazon.Kladionicom se bavim mnogo godina.Ranije sam pratio te dojave i insajdere,i dok sam pratio bio sam u DEBELOM MINUSU,ali od kada sam prestao da ih pratim u plusu sam.Zato dobro razmislite sa kim imate posla,i da li je moguce i realno da ima toliko dojava u jednom kolu na svakom forumu.Nadam se da sam bio od pomoci i da ce ljudi konacno shvatiti da dojava NE MOZE BITI 100% SIGURNA,i da uglavnom ne dolaze.A ako nisam evo linka ka jednom forumu pa pratite i vidite,taj forum je vazio za jedan od boljih i sigurnijih na netu www.topklik.cjb.net
Pozdrav svim kladionicarima i zelim vam puno para pa da pozatvaramo kladionice!!!
Sta se trudis da im objasnjavas??? Pa vidis li da nece da cuju a kamoli pokusaju da razumiju! Neka ih, neka gube pare... njihov problem... DOJAVE :-D :-D :-D

ANALIZA DRUSTVO!!! ANA LIZA :-D :idea:

Gamebookers

Početnik
Poruka
9
Evo jedan forum gde imate poseban deo Insajderi i dojave. Vrlo zanimljivo, a ukoliko postanete aktivan clan foruma dobicete pristup tajnom delu foruma gde je prolaznost tipova preko 80%. Pozz i srecno svima

***EDIT BY TAB503***
Prema pravilniku foruma zabranjeno je javno davanje linkova ka drugim forumima

Koga zanima neka te zove na PP.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.