Јел волите лубеницу?

Obozavam lubenice...Do prije par godina sam jedva cekao da odem u Sembriju da se najedem lubenica posto ovdje na zapadu skoro da nisi mogao naci slatku lubenicu...Na zalost sve se obrnulo...Zadnjih godina godina u Semberiji skoro da nema slatke lubenice...Retki proizvodjaci jos posjeduju stara semena i ukusne lubenice...Svaki dan donosim po lubenicu i dajemo stoci...Krava me vec pocela popreko gledati kao da hoce da mi kaze "Hoces li smoto smotani ubosti koju dobru ili bar ove bundeve sto donosis zasladiti" Ovdje se stanje popravilo...cesto naletim na solidnu lubenicu... :D
 
Волим али је тешко потрефити без хемије. Већина боду игле ради бржег сазревања.. Није нормално да те лубеница протера на вц шољу... Док је био нормалан свет лубеница терала само на пишање. Ноћу никад краја, епизода ко шпанска сапуница 😄
 
Volim.. ali ne one gorke kao iz ove priče,
Nekada davno, skrenuli biciklima u njive ja i drugar da krademo lubenice. Došli do mjesta gdje leže sakrivene. Zakoračismo medju njih srećni, u jednom trenutku niotkuda zaurla traktor IMR Rakovica crveni sa kabinom, bježmo! Kako je put oko njiva grbav, dok pedalamo brzo bicikli skakuću, i drugu spada lanac, zove me stani, stani... Ne kontam zašto me je zvao, da mu pomognem nisam mogao, traktorista je ipak lik sa sela, jak i jede meso svaki dan, mora da ima snage za teške poslove, protiv njega nismo mogli ni da smo dva loša a on Miloš. Tako da ne znam zašto me je zvao, samo bi i ja dobio par šamara... ipak, ostali smo drugovi.
 
Ихххх.....ништа слађе ми нема кад устанем у пола ноћи па је нађем на сталу начету и ождерем се у сред ноћи. Или ујутро кад устанем па са њом пре јутарње кафе сперем стомак. Гадно само што тера ноћу на пишање а мени се спава.
Obožavam.
Isečem na kockice, stavim u frižider i jedem dok me stomak ne zaboli.
🥲
 

Back
Top