• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Jel vas boli "donji stomak" ? ( Muska tema.. )

Da li te boli "donji stomak" ?

• DA

glasova: 4 36,4%
  • NE

glasova: 3 27,3%
  • ...kako kad...

glasova: 4 36,4%

• Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .

black.dragon

Elita
Banovan
Poruka
18.738
Nego, a što je ovo muška tema? Vi ne znate da i žene boli "donji stomak" ako nisu "zadovoljene"? Pa sad sam besna! Kako ste egocentični, ništa ne znate, samo jajajajjajaja jbl vas jaja. :evil:

pa znamo nije nas niko ni pito!
i sad bi reko svashta al to bi narushilo moju reputaciju gud boja :)))) misssm nikad se nebi ozenijo na forumu :)))))

skorpijamaya

Domaćin
Poruka
3.002
Vatas se sa ribom par sati ,izlozi te ko majmuna i na kraju ti ne da ... Krenes gajbi ili gde vec ... i ... Jel te boli "donji stomak" ???
Meni su muskarci redovno govorili da ako im riba 'ne da' ona stvar ih 'jako boli'
a ja onda pitam a ako ti ga izdrqa? :) a oni kao pa 'da, ne..ovaj' ustvari oni bi sex
a ne desanku to je fora! na koju uvek 'sankaju' naivne devojke :(

Milanche.at

Ističe se
Banovan
Poruka
2.342
Vatas se sa ribom par sati ,izlozi te ko majmuna i na kraju ti ne da ...
Krenes gajbi ili gde vec ... i ... Jel te boli "donji stomak" ??? ( Naravno ne mislim da boli ko da te neko izbo nozem :D ,nego ono ... boli :) )

meni se to jos nije desavalo ali mojim zenskama
napalim gi :mrgreen: i onda mi se prispava
i pravim se lud jedna pocela da ludi :besna: tedo da dobijem
batine na kraj kaze boli gu i da sam idiot i na kraj me ustipi
za mr.mistera :sad2:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.